13 Ağustos 2007 Olağanüstü Kongresi

Başlatan yk55, 22 Temmuz 2007, 20:58:08

« önceki - sonraki »

veis

küçücük bir umutda olsa o ışıga okadar açızki hemen zıplıyoruz ama napalım özledik ogünleri.şimdilerde sahipsiz bir takım olmanın acısı tüm samsunsporluların yüreginde kanayan bi yara misali sürekli kanıyor çok acı çok.

berusa55

yalnız bu haber için umutlanmalı mıyız bilmiyorum çünkü haber gazetesi genel yayın yönetmeni nejdet uzun'da bu haberi doğrularcasına haberi kösesine tasımıs arkadaslar.

http://www.habergazetesi.com.tr/koseyazigoster.asp?kimlik=4433

Sadece Samsunspor

kimse gelip başkanlığa oturmadan inanmam artık 1 senedir bizi uyutuyorlar bu başkan adayı bu yardım yapıyor kimse yok kardeşim inanmıyorum gelsin otursun kulubüğn başına o zaman inanarım bende

celebi

Valla bende inanam ıyorum ancak insan yine ümitleniyor bir ümit ışığı ve inşaalh ta Galip Öztürk gerekli deestği verir. adam sonra tek başına kalmasın.

veis

bugün galip bey yarın kimse olmayacak ısrarla söylüyorum samsunsporluların takımına sahip çıkması lazım bu zor günlerde takım için bişey yapmayanlar yarın başarılı sonuçları görünce samsunsporluluklarını hatırlayıp havalara girecekler.

celebi

Reklam kokan hareketler diyorsun yani veis öyle mi :lol:

veis

artık bekleyip görecegiz bakalım kongreyi şuan sessizlik hakim umarım bu sessizlikdende volkan gibi patlarız ama iyi oldun bu sıkıntılar taraftra olarakda yönetici olarakda kim dostumuz kim atıp tutuyor kim sıkıntıda kaçmadı cümle alem gördü.

veis

sevgili holiganist ilk maça yetişmeyecek ama istanbul dışı için bi 20 tane fazladan yaptırıyorum onu yüreginde samsunspor sevgisi yatan arkadaşlara yolluyacagım onlardan biride sen olursun merak etme.bafradan 55 ide unutmadan hatırlatayım.

bafradan55

bu kadar sancılı dönemin sonunda yepyeni bir sayfa açılır ve yükselişe geçilir.Tek temennimiz bu. Ancak aksi olursa çok daha sıkıntılı günler bizi bekliyor demektir.Veis dayım sağol beni unutmadığn için bekliyorum.

veis

artık 13 agustosda dananın kuyrugu kopacak neolucaksa olsun ajanslarda samsunspor kapanıyor gibi aşalık yazıları okumakdan ben bıkdım.

celebi

Artık o yazıları daha okumayacaksın veis biliyorsun başkanımızı bulduk.İnşaallh son anda bir cayma falan olmazda bu hevesimizde kursağımızda kalmaz.

veis

artık cayma olacagını düşenemiyorum artık daha fazlasını kalbi kaldırmaz sanırım çok çile çekdik umarım sonu güzel olur ve seneye burada süperlig yorumları yapar oluruz.

celebi

Seneye süper lig yorumları ile bu site bile çoşacak veis :lol:  :lol:

berusa55

haberin haberi bu sefer fos cıkmadı anlasılan arkadaslar.artık birlik ve beraberlik icinde daha da ümitli olmanın zamanı.

celebi

Berusa dün biz bu haberi sağlam sayılabilecek bir yerden almıştık.bundan sonra kötü bir şey olmaz inşaallah.bundan sonrası artık yeni yönetimde.