LİG A 31.Hafta Karsıyaka 1-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 22 Nisan 2007, 16:20:06

« önceki - sonraki »

berusa55

tatsiz tutsuz bir mac daha...bu ligde ne oldugumuz da belli.allahim bitsin bu lig bu ızdırap!!!

34 SS 1965

offffffffffffffffff yeter artık samsunum
guldur guzumuzu yeter artıkkkk bıktık usandık her pazar ıcmekden paket paket sıgara bıtırmekden ölümümün sebebi sensin samsun

berusa55

bu sene bize mutluluk haram...allahim yeni sezonu yeni umutlarla göster bizeee

Sadece Samsunspor

eğer kenan yelek oynarsa 0-0 biter eğer oynamazsa 3-0 veya daha fazla skorla yeniliriz :!:

TAKIMI TEK BAŞINA SIRTLAYAN ADAM: KENAN YELEK

cem and naz55

bundan 3 ay önce sanırım kenan a ağza alınmayacak küfürler etmişti bu taraftarlar antreman da hatta video sunu youtube yede koymuşlardı isteyen girsin izlesin şimdi onlar ne diyeccek bakalım kenan samsunlu olmayabilir ama sanki 40 yıllık samsunlu gibi oynadı zaten hep oynuyor sahayı en son terk eden adam kenan yelekti helal olsun daha ne diyelim zaten taraftarda maçtan sonra tek onu çağırdı oda taraftarlarıa alkışla cevap verdi

Sempatik Bengülü

valla artık ben bu takımdan galibiyet felan beklemiyorum ruhsuzlar bunlar top oynamaktan acizler nasılsa bu ligde kaldığımız belli.karşıyakada yener bizi yoluna devam eder.samsunsporunda ilerleyen zamanlarda göztepe gibi olmasından korkuyorum.

MeL_55

D SPOR CANLI YAYIN pazartesi saat 20 de bence bu mac yani deplasmanda daha iyi oynuyoruz diye bu mac zar zor 1-0 yeneriz 0-0 yada rahat yeneriz 2-0 3-0 falan

lucapicola

Gol atamadığımıza göre, maçı en iyi sonuç olan 0-0 berabere kalarak bitiririz inşallah. Veya şansa bir golle galip bitirmemizi temenni ediyorum.Dediğim gibi sadece temenniden ibaret bu söylediklerim.

Turkoman

Alıntı yapılan: "lucapicola"Gol atamadığımıza göre, maçı en iyi sonuç olan 0-0 berabere kalarak bitiririz inşallah. Veya şansa bir golle galip bitirmemizi temenni ediyorum.Dediğim gibi sadece temenniden ibaret bu söylediklerim.

Biz atamiyoruz zaten hic olmasa rakip kendi kalesine atsin ozaman.

Sadece Samsunspor

eskiden yine maç berabereyken celil son 15 dk falan kalınca ceza sahası içinde penaltı ayağına yatardı gerçi rafael hepsini kaçırıyordu ama o başka mesele :lol:

şimdi penaltı ayağına yatanda yok - (yani öyle yetenekli bi futbolcumuz yok)
:lol:

ozkan17

maçın sonucu bellı sen evınde usagı sebatı yenemıyon taa deplasmanda karsıyakayımı yencen benım hiç umudum yok walla zaten gitcem yine maça olan bu taraftara olcak:(zaten gitme sebebım o lanet gokan kazma warya onun ıcın tek sebebım o gıtmekdekı adama ıkı laf edelım onun aklı basına baska gelmez zaten otobusede ınlsah kafa dengi adamlar gelırse bızımle planlarımız war o serefsiz ruhsuzlara

jean

maclar hakkinda yorum yapmama israrimi surduruyorum

tankut

KSK' dan sonra oynayacağımız gb.oftaş-malatya ve G.antep belediye maçlarından '0' çekme ihtimalimiz çok yüksek. Eğer bu maçtan puan yada puanlar alamazsak şaka gibi geliyor ama küme bile düşebiliriz. Alttaki takımlar zaten canlarını dişlerine takarak oynuyorlar. İşimiz zor, KSK dan puan alamıyacak olan takımın diğer maçlardan puan alması çok zor. ksk onlara göre daha rahat bir konumda diğer üç takımın üçüde taş gibi ve iddaları var ben işimiz çok zor diyorum. KSK maçı bizim için çok önemli mutlaka puan almamız lazım....

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "tankut"KSK' dan sonra oynayacağımız gb.oftaş-malatya ve G.antep belediye maçlarından '0' çekme ihtimalimiz çok yüksek. Eğer bu maçtan puan yada puanlar alamazsak şaka gibi geliyor ama küme bile düşebiliriz. Alttaki takımlar zaten canlarını dişlerine takarak oynuyorlar. İşimiz zor, KSK dan puan alamıyacak olan takımın diğer maçlardan puan alması çok zor. ksk onlara göre daha rahat bir konumda diğer üç takımın üçüde taş gibi ve iddaları var ben işimiz çok zor diyorum. KSK maçı bizim için çok önemli mutlaka puan almamız lazım....

bence kümede düşmeyiz playoffa da çıkamayız olay bu yani boşuna lig düşcez falan diye kendini üzme biz düşmeyiz

bu arada lig de hiç birşey yapmamış olsakda en azından gençleri kazandık bide bu yönden bakın gelcek sene genç bir takım dinamik hıırslı ve iyi futbol bizi beklior bence zaten gençlerin hepsi milli takıma da gidiyor  :wink:

körfez55

tabi gencleri kazandık ama onlarda otobüsten taraftara el kol hakereketi yapıyo.suç bizde ki gidip tesislerde bunları dövmüyoruz.