******* Hıncal Uluç

Başlatan cico, 08 Şubat 2005, 14:00:34

« önceki - sonraki »

cico

büyük samsunspor taraftarları dün akşam ki 90 dakika adlı programda hıncal uluç samsunsporlu futbolcuların aldıgı beyaz eşyalarını paraları olamadıgı için geri verdiklerini söyledi bu adam başkanımızın büyük çabalarını hiçe saymıstır o insan gecesini gündüzüne katıp bu takım için savaşıyor zaten ne yöneticiler ne de trabzonlu belediyeler samsunspor umuza bir kuruş vermiyor
bizler bu olaya tepki olarak hıncal uluc mail atacaz herkes tepkisini koyacak
samsunspor yönetimi uyuma yöneticiler bir işe yaradıgınız yok bari kulubu bu iftaradan kurtarın
bu başkanımıza ve verdigi emeklere yapılan satgısızlıktır
hıncalın mail adresi  uluch@sabah.com.tr

Anonymous

Bende dün akşam duydum bu adam tam bi Samsun düşmanı trabzonlu mudur nedir menteşoğlu zamanında açıklama yaptı ortalığı karıştırdı bir çok olayı var bu adamı e_mail yolayalım

cico

çakıcı mermileri az sıkmış her halde
bu adam sapık zaten 21 yaşında bir kızla yaşıyor

Sioux

Hıncal her istanbul takımı ile maçımızda bize bir laf atıyor zaten.
bjk maçında da terbiesizlik yapmıştı. tümere yalakalığını yapmıştı..
ben asıl g.s maçında söyleyeceklerini bekliyorum..

Anonymous

Alıntı yapılan: "Kirita"Hıncal her istanbul takımı ile maçımızda bize bir laf atıyor zaten.
bjk maçında da terbiesizlik yapmıştı. tümere yalakalığını yapmıştı..
ben asıl g.s maçında söyleyeceklerini bekliyorum..
e_mail çektim zaten dedim ki Gs maçına gel samsuna dedim bak gelsin buraya vip nasıl karışıyor onun kafanısında neler patlıyor

edited by admin - kuzeygücü
Çaça senin yazılarını editlemekten yorulduk. Son zamanlarda yine Samsunsporlulukla bağdaşmayan şekilde yazıyorsun. Ne kadar sinirlensek de Uluç denilen terbiyesize değil ama , Samsunsporlu diğer  forum kullanıcılarına olan saygımızdan dolayı sakin olmalıyız.  Bu konuda bize kızmak yerine acaba ben yanlış yapıyor muyum diye bir kendine sorsan fena olmaz diye düşünüyorum.
saygılar.

sejoe

Yine aynı programda hıncal uluç ve kenan onuk samsunsporun rezil bir futbol oynadığını söylemiş ve böyle takımların oynadıkları oyunla futbolun yüz karası olduğunu söylemiştir.Kenan onuk Samsunsporlu futbolcuların her defasında direkt olarak rakibin aşil tendonuna müdahale ettiğini ve bunun futbolla yakından uzaktan alakası olmadığını savunmuştur.
Bu yorumlarıyla bu insanlar samsunsporun onurlu ve haysiyetli mücadelesini baltalamaya çalışmaktadır. Zaten maçtan sonraki bir çok yorumda da (bir kaç aklı başındda spor yazarı hariç) samsunsporumuzun akıllı ve mücadeleci futbolundan olumlu şekilde bahsedilmemiştir. Somut bir örnek verecek olursak benzer bir futbolla Yunanistan avrupa şampiyonu olmuştur. Elbetteki samsunsporumuz her maçta bu tip bir futbol oynamayacaktır. Bu tür insanlar Fb nin bir futbolcuya verdiği parayla samsunsporun üç tane takım kurabildiğini unuttular heralde. Öyleki takımlar arasındaki maddi uçurumun gün geçtikçe artmasının en büyük sebebinin istanbul uşağı federasyon ve basının olduğunu hepimiz biliyoruz. (Hıncal uluç efendi bjk maçından sonrada ilhan ve tümere samsun seyircisinin tepkisini anlayamadığını ve konuyu bilen bir kişiymiş gibi samsunsporun bu futbolculardan çok para kazandığını bu yüzden seyircinin yaptığının ayıp olduğunu söylemiştir. Oysa samsundaki herkes biliyorki samsunspor bu iki futbolcudan para kazanamamış ve ikisi de samsunsporun onlara kazandırdıklarını unutarak kaçarcasına bu kulüpten ayrılmışlardır.) Kulüplerin alım gücünün gitgide düşmesi nedeniyle ligdeki futbol kalitesi de düşmektedir. Bu insanlar maddi zorluklarla boğuşan anadolu kulüpleri olmadan bu ligin olmayacağını unutmaktadırlar. Ama Samsunspor bütün bu zorluklara rağmen gereken cevabı sahada vermiş ve aslanlar gibi mücadele ederek hakettiği puanı almıştır. Anlaşılan bazılarının çok zoruna gitmiş. Burada bu yazarların tartışması gereken asıl konu : Maddi zorluklara rağmen aslanlar gibi mücadele eden samsunsporun mu, yoksa paraya doymuş ruhsuzlar topluluğunun mu daha büyük takım olduğudur.( Tabiki SAMSUNSPORUMUZ :D). Çok uzun bir yazı olduğu için hepinizden özür diliyorum.

timofte

Rica ederiz sevgili sejoe.
çok güzel bir analiz olmuş. ben 90 dakika programını bu hafta izlememiştim
istanbul şehrinde yerel kanal neden yok diye düşünürdüm bazen ama cevabı açık bunlar yerel istanbul kanalı gibiler ama lafa gelince tüm Türkiyenin gibi görünüyorlar.
yüreği ile konuşanlar parası ile konuşanlardan her zaman daha üstündür.

cico

arkadaşlar biz bu adam maillerle tepkimizi koyalım dün akşam spor 55 e topcu tamer katıldı ve bugun yönetimin ve futbolcuların uluç a gereken cevabı verecegini söyledi

kral55

Ben maçı sivasta fenerlilerin içinde seyrettim.Samsuna ağza alınmayacak küfürler ederek ağızlarından salyalar akarak maçı seyrediyorlardı.samsuna verilen her faul uyduruk fenerli futbolcuların her düşmesi fauldü onlara göre birden farkettimki tv spikeride aynı duygular içindeydi.Yazıklar olsun hepsine.Ne yani samsun buyrun gelin golleri atın kusura bakmayın defansımız sağlam mı deseydi.
Ama olsun asla bileğimizi bükemezler.
Bu hıncal uluç eski bir samsun düşmanıdır.Samsunspor seyircisine dediği lafı unutmayalım.tümer samsuna gol atmış seyirci tümeri yuhalamış niye böyle yapmışlar alın size 3 diye hareket yaptı.Samsuna ve samsunluya uzanan eller ve dillere yaptığım temenni başta bu insanlık müsfettesi kokona entel bozuntusu için geçerlidir.

generalteksas

lavuk yıllarca bursasporumla uğraştı e şimdi bursada yoksamsuna yükleniyo neyse geliyoruz yanlızkalmayacak bekle erman ve hıncal bursada yediğiniz dayakların devamı geliyor

curva55

Bu iğrenç adam anca torunu yaşında kızlara sarkıntılık yapsın(hıncal) istanbulda bu adamla karşılaşmak isterim. :twisted:

salihcakir

Hıncal bey;
Bu haftaki 90 dakiaka programında yine samsunsporumuzun emeğini hiçe sayarak takımımız hakkında çok yersiz ve yakışıksız kelimeler telaffuz ettiniz. "Eskiden arkayı samsunlamak diye tabir vardı; bakın şimdi ne hale geldi(getirdiler) Samsunsporu" diye de birkaç kelam ettiniz. Ama; siz haftalardır 90 dakika programı yapmanıza rağmen bir kere Samsunspor'un (Anadolu takımlarının) ne denli sıkıntılar içinde olduğunu,nasıl ayakta kalma mücadelesi verdiklerini, bu kadar sıkıntılara rağmen nasıl onurlarıyla mücadele ettiklerini, Türk futbolunun gerilediğini savunurken anadolu kuluplerinin de Türk takımları olduğunu aklınıza getirdinizmi hiç? Sizce anadolu takımları Fenerbahçe'den Galatasaray'dan fark yeyince mi konuşmaya değer oluyor? eğer oluyorsa bu zamana kadar neden konuşmadınız? Ayrıca geçen sezon Samsunsporumuz Fenerbahçeyi samsunda 3-0 yenerken(3lerken) samsun hakkında olumlu şeyler söylediniz mi? İsterseniz  geçen senenin kayıtlara açın bakın; neler söylemişsiniz.. "Fenerbahçe bugün iyi futbol oynadı; ama şanssızdı Rebrov öyle iki tane posizyon kaçırdı ki; onları ben olsam atardım..ayrıca Shorunmu Beşiktaşta oynadığı dönem dahil bu kadar başarılı bir maç çıkarmamıştı hiç; 3 tane mutlak gol pozisyonunu kurtardı..işte oldumu size skor 3-5."  bunlar aynen sizin sozlerinizdir( ve emin olun samsunspor belki 3 tane daha mutlak gol pozisyonunu harcarken;o gün fenerbahçenin kaleye 5 şutu yoktu). On milyonlar sizin gibi; tüm ulusa yayın yapan istanbulun yerel medyası gibi, düşünmeye başlamış olabilir..ama biz sayıca çok azda olsak onurlu mücadelemize devam edicez; hakkımızı
aramaya devam edicez, sizlere yenilmeyeceğiz!!!
samsunspor.biz gurubu

hıncal uluç'un mail adresi : uluch@sabah.com.tr

salihcakir

uluch@sabah.com.tr
hıncalın mail adresi de buymuş..demin vermeyi unutmuşum..özür dilerim..

cico

bu adam tepkimizi koyalım mail atanalar bir daha atsın bu adam 90 dakika da bu olaydan bu hafta kesin söz edecektir
haydi samsunspor lular