İbrahim Guaye

Başlatan þirinler_1965, 15 Mart 2006, 23:54:26

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

valla bizim yönetime bişey dedin mi dünya yerinden oynuyor paramız yok diyolar 1ytl lik adamı 4 ytl ye alıyolar sonra 4 trilyon harcadık görevizi yaptık diyolar samsunsporun parasını keyfi kullandılar diye eleştirilen eski yönetimi ara olduk

Samsunspor'da hayal kırıklığı  

Kayserispor'un 300 bin YTL bonservis bedelini çok bulup almadığı Guaye'yi 1 milyon 300 bin YTL'ye transfer eden Kırmızı-Beyazlılar pişman  

Yüksek bonservis
Devre arasında Bulgaristan'ın CSKA Sofya takımınsdan Senegalli İbrahim Guaye'yi transfer eden Samsunspor; savunma oyuncusunun kötü performansı ve ödenen yüksek bonservis bedeli nedeniyle sıkıntı yaşıyor. Çünkü; aynı futbolcuya daha önce Kayserispor'un da talip olduğu, ancak 300 bin YTL bonservis istenmesi nedeniyle Sarı-Kırmızılılar'ın transferden vazgeçtiği öğrenildi. Oysa, Karadeniz ekibi Guaye'yi 1 milyon 300 bin YTL'ye kadrosuna katmıştı.

Ceyhun da uyarılacak
Transferin bir başka boyutu da; Guaye'nin kaleci antrenörü Nejat Topal tarafından beğenilerek Samsun'a getirilmesi. Devre arasında yaklaşık 4 milyon YTL sadece transfer için harcayan Kırmızı-Beyazlılar'da takımın kötü performansı, teknik heyeti de zor durumda bıraktı. Teknik direktör Erdoğan Arıca'nın; 6 ay için Kais'e karşılık 410 bin YTL transfer ücreti ödenen Ceyhun'u istikrarsızlığı nedeniyle uyaracağı bildirildi.

King Of The North

Millet pu paralarla ilk 5'e oynayan takım kuruyor.Zaten 15 yıldan beri Samsunspora Timofte haricinde adını duyuran bir yabancı transfer edilememiştir.Nonge vardı iyi,kaleci Stella başka da yok sanırım.Yönetim yaptığı yanlışları taraftarını suçlayarak örtmeye çalışmasın hiç bu paralara takım düşmez.

RenTinRen

ya beyler bizim samsunsporun gözlemcilerinde sorun var, hiç iyi oyuncu seçemiyorlar, gueye ye verilen para yerine brezilyanın 2. liginden en kral 3 futbolcu alabilirler, biraz araştırsalar kafayı kullansalar bulurrlar adam gibi futbolcu, oysa biz kaç senedir habire bulgaristandan fln oyuncu alıyoruz,

ngonge

şimdi bazı yanlışşları düzeltelim;
gueye 300.000 dolara transfer oldu. geri kalan miktar onun 2.5 yıllık maliyeti. ayrıca ben gueye yi savunmada başarılı buluyorum. her neyse bu istisna.

onun dışında ciddi anlamda transferde basiretsiziz. bir bakın gençlerbirliğinin transferlerine. adamların borcu bile yok! yıllardır seyircisiz oynamalarına rağmen!

bu sene marciel gene hayal kırıklığı. rafael eh işte, petkov deseniz bence iyiydi ama tahammül gösterilmedi.
her gelen t.direktör yeni yabancılar ile çalışıyor. daha önce kaliteli yabancılar gelip geri gönderildi sırf bu yüzden.( mesela milton do o)

yaman55

takımda ayakta kalabilen ender isimlerden aldığı parayı hakediyor kenan mehmet polat tolganın toplam yararından fazla yararı var takıma

tunç güvenoðlu

bırakın beyler artık yok yok su alınmış yok bu alınmış yok şu para verilmiş yok bu para verilmiş yok şöyle olmuş böyle olmuş demenin bir faydası yok artık bu yönetimin çok fazla günahı yok ama tabiki yaptıklarıda tamamen doğru degil tansferde de hatalar oldu bu hataları sanki sadece bu yönetimmi yaptı ismail uyanık yada yusuf ziya transferlerde hiç hata yapmadımı allah aşkına beyler ve forza şirinler şimdi bunları artık tartışmayalım bu takımla liğ bitecek öyle yada böyle bunu artık kabul edelim ve artık sezon sonuna kadarda bu yönetime ve takıma destek verelim.ayrıcada kayserispor 300.000 ytl vermedi biz daha fazlaya aldık demek te bir yerde dogru degilyani kayseri akıllı samsun aptal mı oldu şimdi. zamanında sami hypıa samsuna geldı alınmadı milanın yıldızı kaka geldı gaziantep almadı ama nasıl futbolcu oldukları aşikar yani şimdi o transferlerde de samsun ve g.antep akıllımı olduda liverpool ve milan aptaldı.
BEYLER BİRDE SAMSUNSPOR TARİHİNDE İLK DEFA MI KAZIKLANIYORDA BU TRANSFERİ TARTIŞIYORUZ.....
KÖSTEK OLMAYALIM ŞİMDİ DESTEK ZAMANI.BEYLER ARTIK İSİMLERİ BIRAKALIM İSMAİL UYANIK YUSUF ZİYA ÇEKİŞMESİ EN BÜYÜK SAMSUNSPORA ZARAR VERDİ BAKIN İKİSİDE ŞİMDİ YOK AMA İKİSİNİN ÇEKİŞMESİNİN BEDELİNİ ŞİMDİKİ YÖNETİM VE HATTA GELECEKTEKİ YÖNETİMLER ÇEKECEK VE SAMSUNSPOR ÇEKİYOR.

bengülü

evet arkadaşlar adamlar bizi kazıklamışlar tavsiye eden hocada nejat hoca olmuş hiçmi görmediniz adamı ya sayın arıca hiç maçını neden izlemedin sizlere soruyorum guaye anım şanım bir oyuncu değil ben onu saten ilk maçında beğenmemiştim hava hakimiyetinden başka hiç bir şeyi yok pasları hep rakibe veriyor böyleliklede sonucu hüsran yazıklar olsun yönetime teknik heyete

tunç güvenoðlu

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"bizi uyanıkçı yaptınız siz o kadar eleştirince biz bişey demiyoz ama ölmez e bişey dedin mi ayaga kalkıyonuz transfer yaptı ama kazıklandı dedik ne var bunda anlamıyorum sizi :twisted:  :evil:

bunu bana söylediğini biliyorum kardesim ama burada ben kendimi hiç anlatamadım bana ne adnan ölmezden ismail uyanıktan yusuf ziyadan . bence bu ara dönemde alınan tamer ceyhun tolga maksiç ve guaye dogru transferler degil zaten ben bunları savunmuyorum ama yapıldı bu tansferler ve liğide bunlarla bitecez şimdi bunları bu saatten sonra tartışmaya açmak yarar getirmez.şirinler olarak guaye yide sahiplemeniz gerekiyor. tamam kazık yedik dogru ama tarihizimde ilk defamı kazık yiyoruz yönetimde çok hataları var onada kabul birlik olmak zamanındır ama yönetim ayrımcılık yapıyor onada kabul.ben isimleri artık bırakalım bu yönetimede bundan sonra gelecek yönetimlere sahip çıkalım diyorum.ve artık bu tartışmayıda bitirelim guaye şuan futbolcumuzdur.iyidir kötüdür ama bir ayariden de iyidir

yirmiuc