SÜPER LİG 2023-2024 | 13.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 2 Beşiktaş

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Kasım 2023, 02:43:39

« önceki - sonraki »

Raqua55

Gerçekten ama gerçekten çok şansız bir takımız. Adamın orasına burasına çarpıyor gol oluyor.

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

Raqua55

Muhammed gümüşkaya denen zırtapoz yerine girecek başka biri yok mu? Adamlar yatarak maç aldılar. Ntcham artık atacaksın o golü.

55.hakan

Hakeme bir tane itiraz edenemiz yok yeminli misiniz birader. Soner'in sol kanat olduğu bir takımın kazanması çok zor. Böyle maçlarda Galatasaray'a Beşiktaş a karşı iyi oynuyoruz sonraki maçlarda ortada yokuz. İleriki maçlar için ümitlenelim diyoruz bu adamlar ortadan kayboluyor bu maça yazık oldu kazanabilirdik.

Raqua55

Hakem tam bir O...... Attığımız golde ofsayt olmama durumu var. Beinsports verdiği ilk görüntüde Muhammed gerideydi. Var o çizgiyi hatalı çekme olasılığı var. Üstüne gitmeliyiz

Raqua55

Biliyorum zor gibi geliyor. Bu durum bir yerde kırılacak. Gisdol döneminde Kaybettiğimiz maçlarda kötü oynamadık. Ankaragücü hariç. Gerçekten şans faktörü bazen lazım. Necipin hatalı topunda top direği sıyırdı çarpsa top Emre'nin önünde kalacak. Devre arasında gerekli transferi yapabilirsek sonuca gidecez. Taylan ile Emre bu maçta olumlu sinyaller verdi. Ntcham ne kadar sövsem de bir şeyler yapmaya başladı. Takımım taraftar ile beraber mücadele ruhu artıyor.2- 3 galibiyet daha alıp ilk yarıyı kapatırsak. Geri döneceğiz

Sadece Samsunspor

Iyidik ama becerikli topcumuz yok. Vuruslarimiz cok ciliz zayif. Bjk 1 puan alsa sukredecekti 3 puan aldilar sansa bala carpti girdi. Rosier denen vasifsiz a uyuz oldum gedson da oyle. Yata yata bitmediler. En azindan 1 puan hakkimizdi. Hala cildiriyorum maci dusununce.

brigand

Maçı hoca ve ekibi verdi maalesef. Oyuncu değiştirmekten, değişikliği yaptırmaktan bile aciz kalıyoruz. İnanması güç ama durum bu.
Maç aleni şekilde bjk savunmasının arkasına koşacak oyuncu çağırırken Laura'yı önce soyundurup 4.hakemin yanına yollayıp, sonra tekrar yelek giydirip ısınmaya göndermek neyin nesi, bu nasıl bir basiretsizlik. Madem yapmayacaktın golü yer yemez niye yapıyorsun o zaman. E yapacaktın neden golü yiyene kadar bekliyoruz. Teknik ekip elleriyle teslim etti 3 puanı ve açıkçası kendilerine olan güveni iyice sarstılar. Oyunculardan da bu geri dönüşü görebiliyor gibiyiz. Dimata idmanlarda var maç kadrosunda yok, Tırpan maç forması posterinde var kadroda yok, açıklama yok. Fofana üst solunum yolu enfeksiyonu deniliyor daha 2 gün önce kadrodaydı. Laura iyice küstü ki çok çok haklı artık. Yunus Emre futbolu unutacak yakında. Hocanın takımı hala ele alamadığı kesin ve karşılıklı güven kaybı oluşmuş gibi bir görüntü var.

Taylan dönüş maçında çok iyi bir performans sergiledi açıkçası beklentimin üzerindeydi. Keza Drongelen ve Marius da öyle. Marius hızlı düşünememeye devam ediyor, tekte pas trafiğini beceremiyor ama dün daha mücadeleci, hareketliydi ve müthiş bir gole de imza attı. Ntcham iyi niyetle mücadele ediyor ama oynadığı pozisyon hem gol hem kilit pas konusunda bitirici olmak zorunda. Gerekli kalitenin altında kalmaya devam ediyor. Emre kalite olarak kadronun üzerinde fakat o da kendine ekstra misyon yüklemiş gibi bazı pozisyonlarda olmayacak kararlar alıyor. Örneğin Marius'un çizgide düşürülüp frikik kazandıracağı noktada devam edip dar açıdan fecahat bir vuruş yapması gibi.

Ve fakat yukarıda dediğim üzere maçın 60.dakikasından sonra Marius, Emre ve Zeki'de fiziksel anlamda yorgunluklar ortaya çıkmışken, golü yiyene kadar oyuna müdahale edememek cidden beceriksizliğin ötesinde bir şeydi. Kendimizi yırttık 60'dan itibaren. Golü yiyene kadar beklediler. Böylesine saçmalama lüksünüz yok, uyuyarak maç izleme lüksünüz yok. Birçok taraftar çok daha vakıf oyun okumada.

Sonuç olarak erimeye, dibe demirlemeye devam ediyoruz ve bu teknik ekip bana hiç umut vermiyor şu haliyle.
Mucizevi değişiklikler, özeleştiriler olmadan da bu durum değişmez.

jean

Beceriksizligimizden verdik maci en az 1 puan almamiz lazimdi Laura yi cok gec oyuna aldi hoca nedense

Sadece Samsunspor

Gisdol tribundeydi bu sans olabilirdi. Yandan bakmiyordu bizim gibi tepeden maci izliyordu. Bizim gordugumuzu hoca nasil goremiyor nasil bu kadar gec kaliyor anlamis degilim. Laura yi neden tekrar kulubeye cekti anlayamadim oyuna girecekti. Yazik oldu en kotu 1 puanimiz vardi. Ayrica muhammedin ofsayt olan pozisyonunda ilk goruntude oyuncular cok yakindi ancak cizgi cekilen goruntude bariz ofsayt gorunuyordu. Goruntuylemi oynuyorlar anlayamadim cok ilginc

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 27 Kasım 2023, 10:27:21Gisdol tribundeydi bu sans olabilirdi. Yandan bakmiyordu bizim gibi tepeden maci izliyordu. Bizim gordugumuzu hoca nasil goremiyor nasil bu kadar gec kaliyor anlamis degilim. Laura yi neden tekrar kulubeye cekti anlayamadim oyuna girecekti. Yazik oldu en kotu 1 puanimiz vardi. Ayrica muhammedin ofsayt olan pozisyonunda ilk goruntude oyuncular cok yakindi ancak cizgi cekilen goruntude bariz ofsayt gorunuyordu. Goruntuylemi oynuyorlar anlayamadim cok ilginc

O konu ile ilgili ekran fotoğrafı aldım. Çekilen çizgi ile alakası yok. Bariz bir şekilde necip önde. En ilginci dün TRT Spor'u takip ettim. Beşiktaşın ofsayt olan golünü gösterdiler. Bizim pozisyona değinmediler. Gol gümbürtüye gitti. Laptop başına geçince fotoyu paylaşırım

binikalamadım

maçı tekrar izledim hiç de fena oynamamışız aslında...oyuncu değişiklikleri zamanında ve isabetli yapılsaymış alınırmış bu maç.

Sadece Samsunspor

Suana kadar ulke puani icin tum takimlari destekledim ancak bjk icin bizim mactan sonra asiri kinlendim bunlara. Dk 52 oldu 4 0 gerideler insallah 10 yerler. Yatalak herifler yanlarinda hakem olmayinca boyle s.okarlar adama