SÜPER LİG 2023-2024 | 13.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 2 Beşiktaş

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Kasım 2023, 02:43:39

« önceki - sonraki »

_SoN_

Alıntı yapılan: Raqua55 - 26 Kasım 2023, 14:22:17Digitürk taraftar paketi satı aldım. Maçtan kaç dakika önce aktif hale geliyor bligisi olan var mı?

Hemen aktif olması lazım, bu iş otomasyon ile çalışır, ödeme sonrası aktif olması lazım.

GurbetciFanatik

Maçl cevirebicek bir futbolcu yok şu Kadroda.
Ayıptır ya bu nasıl kadro

binikalamadım

Beşiktaş çok eksikle geliyor fakat , bizde de eksik oldukça fazla.

Raqua55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 26 Kasım 2023, 14:41:58Hemen aktif olması lazım, bu iş otomasyon ile çalışır, ödeme sonrası aktif olması lazım.

204 kanal aktif oldu. Çözdüm olayı teşekkürker

Raqua55

3 dakikada ki topa el vermeyen hakem avantaj kuralını doğru uygulamayan hakem sen art niyetli köpeksin. Karaktersizsin

Raqua55

binikalamadım

binikalamadım

binikalamadım

Raqua55

Satka sarısı var. Zemin kaygan mutlaka çıkması gerekiyor. 10 kişi kalmayı kaldıramayız. Sonerin kanadı aksıyor. Aksaması normal Rosier gibi süratli bir bek sürekli bindirme yapıyor.

emrealtinsk

Abdülkadir bildiğimiz gibi inşaallah onu da yeneceğiz

Raqua55

Alıntı yapılan: emrealtinsk - 26 Kasım 2023, 15:52:44Abdülkadir bildiğimiz gibi inşaallah onu da yeneceğiz

O tam bir.... Maçın başında gözünün önündeki eli görmedi. Avantaj kuralını yanlış oynattı. Penaltı doğru karardı gibime geliyor.

_SoN_

Artık oyun mücadele oyununa döner, sahada güçlü olan taraf golü bulan taraf kazanır, inşallah bu biz oluruz, saha şartları yağmur fırtına devam ederse dahada zorlaşır, Samsun da görülmemiş fırtına ve yağmur var, bırak sahada durmayı dışarıda ayakta sabit durmak çok zor, maçın içinde mücadeleyi beğendim, özellikle emre bugün kendinden beklentilerimizin çok üstünde, ayakta kalır bu şekilde maçı bitirebilirse asist ve gol bile atar, inşallah bu savaşı "ki tam bir savaş olacak hava bu şekilde devam ederse" biz kazanırız.

_SoN_

Ayrıca alehimize verilen penaltıyı hangi hakem kaç maçta verebilir, bu kadar kolay penaltı nasıl verirler, resmen milleti tahrik etmeye gelmiş hakem, yazık yazık, böyle rezalet olmaz.

binikalamadım

hem rıza ile hem abdülkadir ile hesabımız var...alabilirsek çok onurlu bir galibiyet olacak...