SÜPER LİG 2023-2024 | 9.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 0 Başakşehir FK

Başlatan brigand, 13 Ekim 2023, 09:37:38

« önceki - sonraki »

brigand

22.10.2023 - Pazar
Saat: 19.00

Yeni teknik direktörümüz Markus Gisdol ile ilk maçımız olacak.
Başakşehir Çağdaş Atan ile henüz tam olarak oyununu oturtamasa da kadro kalitesi olarak iyi seviyede olan bir takım. Milli ara onlara da olumlu yansıyacaktır.
Güncel durumumuz itibarıyla her maçın zorluk derecesi çok yüksek bizim için.

Yüksek motivasyona ve reaksiyona ihtiyacımız olacak. Takımın ve taraftarın her şeyi resetlediği bir gün ve yeni teknik direktör etkisini göreceğimiz bir maç olur umarım.
Saha içinin artık teknik ekip, futbolcu ve taraftar üçgenine bırakılması lazım.
Kazanmaya her şeyden çok ihtiyacımız var.

emre

İnşallah bu sene ilk olur, doğru bir 11 çıkarırız. Taktik ve değişiklikler de iyi olursa takımın gerçekte ne kadar olduğunu da görürüz.

_SoN_

Yeni hoca ile ilg galibiyet olur inşallah, çok zor maç ama galibiyet bizi çıkışa geçirebilir, bunun için çok farklı bir oyunla sahada olmalıyız, çok daha fazla istemeliyiz.

Raqua55

adige73

bugün hocayla fuat çapa nın başbaşa çekilmiş bir fotoğrafı vardı.Hoca çapanın tavsiyelerine uyarsa bu hafta da galibiyet zor

jean

Hadi Bismillah tekrardan baslayalim basaksehir guclu saha avantajini degerlendirmeliyiz

mehmet yılmaz

Çok çekindiğim bir maç. Yeni bir başlangıç için hiç de ideal bir rakip değil bu herifler. Umarım yanılırım.

Sadece Samsunspor

Cagdas hoca bizi genelde yener. Umarim hocamizin ilk maci olmasi sebebiyle iyi oynariz ve en azindan 1 puan aliriz.

Raqua55

binikalamadım

bu ligde şampiyon olmuş bir takımı yenmek hem takıma hem yeni hocamıza iyi gelecektir...handikap bu kadar kısa bir süre içinde Çağdaş hocanın yeniden karşımızda olması...

emrealtinsk

Kadroyu gördükten sonra açıkçası ümitlerimi kaybettim 3 tane orjinal sağ beki olan takım maça sağ beksiz çıkıyor. Kamerun milli takımında ilk 11 oynayan ntcham kadroda dahi yok benasser ve Okan ilk 11 de anlamak zor hakkımızda hayırlısı

binikalamadım

yeni hocada Okan tuzağına düşmüş...inşallah biz yanılıyoruzdur.

binikalamadım

bunlar hiç mi şut çalışmıyor yahu ? bu kadar isabetsiz şut olur mu ?

adige73

binikalamadım