SÜPER LİG 2023-2024 | 2.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 2 Fenerbahçe

Başlatan Elyesa, 14 Ağustos 2023, 11:10:42

« önceki - sonraki »

Elyesa

Mac : SAMSUNSPOR- Fenerbahce
Tarih : 21-08-2023
Saat  : 20:00
Yer   : SAMSUN 19 Mayis

Macda olmak isterdim ama Yurt dísindayim kalbim gonlum ve aklim sizlerle olacak maci burdan izlicez..uzun bir aradan sonra Fenerbahce ile karsilasiyoruz..Gekas Gekas Gekas la yenip bu lige vedaa etmisdik..Artik bu ligde kalici oluruz insallah..Cook zor bir mac Bu ligin bence en iyi takimi Fenerbahce sampiyonlugunda en buyuk adayi bence olurda busene..Ama bizde sivas macinda iyiydik guzel tempolu bir mac olacak Insallah ugurlu gelirimde kazaniriz..Saglicakla kalin!!

_SoN_

Çok zor bir maç olacak, hem taraftar olarak bizler, hemde sahada oynayan oyuncularımız , öyle bir baskı kurmalıyız ki, o çok iyi takım dedikleri feneri bile dizginlemeliyiz, sahada öyle bir ses olmalıyız ki, süper lig bu taraftarı çöz özledi demeliler. Bu maç için heyecanlıyız, heyecanımız fener ile oynayacağımızdan değil, kendi sahamızda uzun bir aradan sonra süper lig maçı oynayacak olmamızdandır. Geri sayım başladı ;)

evolution55

az başlığın güzelliğine bakın... nereden nereye, niğde fkdan , kastamonuludan, bayrampaşadan, gümüşhaneden fenerbahçe maç başlığı açılmasına kavuştuk, şükür...

Stoper

1-0 olsun bizim olsun.
Gekas seni de özledik kardeşim!  :D

jean

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: evolution55 - 15 Ağustos 2023, 17:03:48az başlığın güzelliğine bakın... nereden nereye, niğde fkdan , kastamonuludan, bayrampaşadan, gümüşhaneden fenerbahçe maç başlığı açılmasına kavuştuk, şükür...

Tam da buna benzer bir şeyler yazayıom diye girmiştim. Çok şükür, Süper Lig'deyiz ve maçımızın başlığı Fenerbahçe. BAK Spor'dan falan sonra çiçek gibi... Bir de yenersek, tadından yenmez. Yapmadığımız şey değildi.

cembaba

Bugünlerimize şükürler olsun. Ben bu maç özelinde hem takımın yeni oluşu hem de içerideki ilk maç olması dolayısıyla umutluyum. Ama fazla anlam yüklemiyorum. Arma sahada olsun yeter. Hocanın da ilk sınavı olması dolayısıyla geleceğe ışık tutacak bir maç. Sivasspor maçından ne gibi dersler çıkarmışız göreceğiz. Fenerbahçe'nin kadrosu iyi ama rotasyona gidecektir bu maç özelinde diye düşünüyorum.

Samsunspor illa 3-5-2 oynayacak diye bir şey yok. Ben hocanın da açıklamalarının bu minvalde olduğunu düşünüyorum. 4-2-3-1 gibi varyasyonla da çıkabiliriz. Kadromuz buna uygun. Analiz ekibine güveniyor ve kazanacağımızı düşünüyorum.

Raqua55

Yeniden bu heyecanları yaşamak güzelmiş.Ali koç dönemindeki en iyi kadroları bu seneye ait.Zor bir maç bizi bekliyor.Oyun olarak ezilebileceğimizi düşünüyorum karşı tarafta gereğinden fazla kaliteli ayaklar Tadic gibi.Fakat taraftarımızın gücü ile ekstra performans koyarsak neden olmasın bu kadrolar boş bir sttata oynasa hiç şansımız olmaz.Taraftarımızın itici gücü feneri alt etmeye yetebilir.Oyun anlamında hiç bir umudum yok ama sonuç anlamında taraftarımızın gücü ile yüzümüzün güleceğine inanıyorum. Oyun anlamında ezilirsekde kimseyi suçlayamam karşı taraf çok kaliteli bir takım.Fred Dzeko tadic ferdi becao bunlar önemli isimler ve Kadrosu oturmamış yeni çıkmış bir takıma karşı bireysel yetenek anlamında ağır isimler.

Sol Açık

Fenerbahçe'nin kadrosu gerçekten de son yılların en iyi kadrosu. Oyunu savunmada direnmek üzerine oyunu kurarsak, Fenerbahçe kesinlikle bizi çözer ve kaybederiz. Bence tek şansımız rakibi orta sahada zorlamak ve buna yönelik bir planlama yapmak. Bizim orta sahamızda rakibi baskı altına almaya ne kadar müsait, tartışılır. Ancak, başka şansımızın olmadığını düşünüyorum.

Rakibi orta sahada zorlar ve oyun düzenini bozarsak, seyirci desteğiyle beraber kazanabiliriz bile. Ama ceza sahası çevresinde bekleyerek rakibi durdurmamız mümkün değil.

Açıkçası, kazanabileceğimizi düşünmüyorum. Ama futbol, basketbol gibi sonucunu kağıt üzerinde büyük ölçüde öngörebileceğin bir oyun değil. Sahada iyi durur ve performansımızı üst seviyeye çıkartırsak, hiç belli olmaz...

Lusage

Yıllar sonra evimizde ilk süper lig maçı. Zor maç ama imkansız değil.

MeL_55

Alıntı yapılan: Raqua55 - 17 Ağustos 2023, 13:54:18Yeniden bu heyecanları yaşamak güzelmiş.Ali koç dönemindeki en iyi kadroları bu seneye ait.Zor bir maç bizi bekliyor.Oyun olarak ezilebileceğimizi düşünüyorum karşı tarafta gereğinden fazla kaliteli ayaklar Tadic gibi.Fakat taraftarımızın gücü ile ekstra performans koyarsak neden olmasın bu kadrolar boş bir sttata oynasa hiç şansımız olmaz.Taraftarımızın itici gücü feneri alt etmeye yetebilir.Oyun anlamında hiç bir umudum yok ama sonuç anlamında taraftarımızın gücü ile yüzümüzün güleceğine inanıyorum. Oyun anlamında ezilirsekde kimseyi suçlayamam karşı taraf çok kaliteli bir takım.Fred Dzeko tadic ferdi becao bunlar önemli isimler ve Kadrosu oturmamış yeni çıkmış bir takıma karşı bireysel yetenek anlamında ağır isimler.

bu kadar abartmayin fenerbahceyi. bu ligde herkes herkesi yenebilecek durumda. isimler degil, sistem kazandiriyor.

Sadece Samsunspor

Fred ve cengiz in lisansi cikmis fb de. Geri cekilip savunmaya yatarsak zaten kaybederiz. Korkmadan sistemli sekilde oynamamiz lazim yersek bile atmamiz tepki gostermemiz lazim. Kaybedersek bise olmaz ligin daha basi ama puan veya puanlar alirsak harika olur

Raqua55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 18 Ağustos 2023, 09:05:07bu kadar abartmayin fenerbahceyi. bu ligde herkes herkesi yenebilecek durumda. isimler degil, sistem kazandiriyor.

Bu Fenerbahçelilerin çok sesi çıkmaya başladı Samsun'a yazık olacak felan diye. Bunlara koymak şart oldu. Kanım acayip kaynıyor.Nasıl yeniyorsak yenelim. Umarım dediğin gibi olur 😀Olursa tatlı sözüm olsun... Hatay'dan künefe

Sadece Samsunspor

18 Ağustos 2023, 21:50:54 #13 Son düzenlenme: 18 Ağustos 2023, 21:55:08 Sadece Samsunspor
Takimimiz instagramda bise paylasiyor altinda herkes mac bileti satiliktir yaziyor. Bu is iyice cigirindan cikti. Ticaret bu resmen. Buna passoligin veya tffnin el atmasi lazim. Bilet devri yasaklanmali bence. Cogu kisi sirf 2 3 katina satmak icin bilet almis.

_SoN_

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 18 Ağustos 2023, 21:50:54Takimimiz instagramda bise paylasiyor altinda herkes mac bileti satiliktir yaziyor. Bu is iyice cigirindan cikti. Ticaret bu resmen. Buna passoligin veya tffnin el atmasi lazim. Bilet devri yasaklanmali bence. Cogu kisi sirf 2 3 katina satmak icin bilet almis.

Bizde kombine alıyoruz, ama bazı maçlarda gerçekten gidemediğimiz anlar olabiliyor, bunun içinde sınırlı sayıdada olsa transfer hakkı verilmeli bence, normal bilet fiyatı üstünden satış yapanların ve bunu devamlı yapanların üzerine gidilmeli bence.