Ali Ülgen

Başlatan _SoN_, 21 Haziran 2021, 16:56:31

« önceki - sonraki »

maço

Alıntı yapılan: maço - 04 Temmuz 2021, 14:28:46Bence güzel transfer .
Özellikle iç saha maçlarımızda seyirciyle beraber oyun tempomuzu arttırabilir.

Yine de önüne muhakkak bir sağ bek lazım.

o bindirdiği topa canerin koştuğunu düşününce insanın bi gülesi geliyor :)
İç saha maçlarında seyirci önünde coşkulu oynar. Sağlam kanatları olan deplasmanlarda görelim.

SSKLA

Alıntı yapılan: maço - 23 Ağustos 2021, 11:50:04o bindirdiği topa canerin koştuğunu düşününce insanın bi gülesi geliyor :)
İç saha maçlarında seyirci önünde coşkulu oynar. Sağlam kanatları olan deplasmanlarda görelim.
Ankaraspor'da özellikle ikinci yarı sürekli ileri geri yapıp kaptığı toplarla atağa katkısıyla takımın her şeyiydi. İlla ki defoları var ama bence yerine kiralık bir oyuncu oynatılacak kadar değil. Kesinlikle doğru bir eğitim ve üstüne düşülerek çok değerli yapılabilecek bir futbolcu. Bence soner de ali de yerlerinin garanti olduğunu bilmemeli ama yazılacak ilk isimler olmalı. İnsan ikisini izlerken yoruluyor karşısındaki kanatlara allah sabır versin :)

maço

Alıntı yapılan: SSKLA - 23 Ağustos 2021, 13:27:24Ankaraspor'da özellikle ikinci yarı sürekli ileri geri yapıp kaptığı toplarla atağa katkısıyla takımın her şeyiydi. İlla ki defoları var ama bence yerine kiralık bir oyuncu oynatılacak kadar değil. Kesinlikle doğru bir eğitim ve üstüne düşülerek çok değerli yapılabilecek bir futbolcu. Bence soner de ali de yerlerinin garanti olduğunu bilmemeli ama yazılacak ilk isimler olmalı. İnsan ikisini izlerken yoruluyor karşısındaki kanatlara allah sabır versin :)

Katılıyorum. Her ne kadar hata yaparlarsa yapsınlar, gelişimlerinde oynamaları gerektiğinden ısrar edilmeli.
Son maçta soldan giden topçuya zamansız daldı ve kaçırdı, rakip karşı karşıya kaldı.
Sağdan gelen ortada kademeye giremedi ve rakip topu tavana dikti.

Sadece bunları gole çevirebilecek rakipler karşısındaki performansını merak ediyorum.

YaşarDoğu

5trawberry

Süper Lige çıkalım, milli takım sağ bekinde Zeki meki kalmaz.

eprianu

Twitter'da kendisini geçen sene transfer etmek istediğimizi ancak Ertuğrul Sağlam'ın bu transfere onay vermediği iddiasını içeren twitler okudum. İnşallah doğru değildir.

Allah nazardan korusun, 3 maçtır takımın en iyilerinden.

_SoN_

O mevkiide Aladdin Okumuş'un ilk maçta ısınırken sakatlanması sonucu ilk 11 de başlamıştı, kolay kolay formayı kaptıracağa benzemiyor, seri ve ne yaptığını bilen bir futbolu var, devamını dileriz.