TFF 1.LİG 2020-2021 PLAY-OFF YARI FİNAL 1.MAÇ / Altınordu 1-0 SAMSUNSPOR`umuz

Başlatan Elyesa, 10 Mayıs 2021, 01:51:02

« önceki - sonraki »

isyan

Sadece Samsunspor

yk55

Sen hainsin Gökhan hain hain

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

eprianu

Helal olsun Alsan'a, iki Altınordu maçını da sabote etmeyi başardı. Onu takımda tutana da helal olsun.

s_uzunkaya

Adamın tipe bakkkk delirecem aq yaaa bu tipe penaltı aytırılırmı laaannnnn..... Allahsizinnnnnnnnnnnnnnnnbnvkcmc vmvöpvlhohphöbçbşhh

ercan0655

Sabote eden alsan değil bu takımın başında kendini TD sanan  kişidir.

ugurozkan

kötü niyetle kaçırmadı ama taraftarın nefretini psikolojik yük olarak taşıyamayan bir adama penaltı kullandırtmak ancak ertuğrul gibi beceriksize yakışır.

twitter

eprianu

9 kişi kaldığımız Altınordu maçından beri aynı şeyi söylüyorum. Bu takımı birileri SABOTE EDİYOR! Hakem hataları, TFF falan diyerek kendimizi avutuyoruz. Bu takım içerden çökertildi. Eğer iyi bir operasyon yapabilirsek çok pislik çıkartırız. Bu kadar net!

Raqua55

Buraya kadarmis yeni sezona hazirlanalim biz bir sekilde gol yeriz. 3 golde bulamayiz. 1-1'e kitler altinordu.Finalde aglamaktansa simdi bitsin.

yk55

Alıntı yapılan: ugurozkan - 18 Mayıs 2021, 19:57:21kötü niyetle kaçırmadı ama taraftarın nefretini psikolojik yük olarak taşıyamayan bir adama penaltı kullandırtmak ancak ertuğrul gibi beceriksize yakışır.
Kesinlikle bilerek isteyerek kaçırdı. Göstere göstere attı, kaleciye dedi ben bu köşeye atıyorum diye it herif.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

s_uzunkaya

Nurullaha artırılır penaltı bu salağa attırılmaz. Hocaa sen ben maf ettin hocaa sen beni maaaaf etttriin... Gökhan ı gördüm topun başında gözlerime inanamadım. Hocaaaaaaaa sen beniii biziiiiii samsunuuuuu maaaaaaaafffff errtiiinnnnnnnnnnn....

Mert

Kimse hakemden yakınmasın bu maçı kaybetmek istedik ve kaybettik.Böyle çıkacaksak çıkmayalım

Raqua55

Alıntı yapılan: ugurozkan - 18 Mayıs 2021, 19:57:21kötü niyetle kaçırmadı ama taraftarın nefretini psikolojik yük olarak taşıyamayan bir adama penaltı kullandırtmak ancak ertuğrul gibi beceriksize yakışır.

Adam intikam aliyor. 2 altinordu macinida sabote etti. Penalti kullanirken o kadar yavas vurmasi bile belli ediyor niyetini. Hata ona pasta yedirenlerde.