TFF 1.LİG 2020-2021 30. HAFTA | Menemenspor 2-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 11 Nisan 2021, 02:21:37

« önceki - sonraki »

oguz_5528

bir tane organize atak yok sen nasıl bir hocasın ya yazıklar olsun ...

GurbetciFanatik

Play off da ilk elenen biz oluruz.
Bu Hocayla.
Altay Istanbulspor bizi parcalar.
Adamlar top oynuyor.

Bizim nemyaptigimizi systemimizi cözen varmi

Raqua55

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

eprianu

Menemenspor'a yazık oldu. Bu kadar berbat, kötü bir takıma karşı 2 puan kaybettiler.

Nuri Asan

Kimse kusura bakmasın ama, bu futbolla değil bu sırada olmak, düşmememiz mucizeydi zaten. Bu kadar kötü bir ligden bu kadar imkana rağmen çıkamamak aptallık olsa gerek.

Mustafa Aztopal denilen zat, taraftarı mahkemeye vereceğine, biraz futbol izlese yeterdi. Şu imkanlar bir başkasının yerinde olsa 30. haftada işi bitirmişti gerçekten.

Lig kötü, biz ondan kötü. Geçmiş olsun. Altaya play off'da şampiyonluk yolunda başarılar.

_SoN_

İnsan beraberliğe bile sevinemiyor ama belki de bize ilk 2 için can simidi olacak beraberliği kopardık, takım olağan üstü kötüydü, ayrıntıları konuşuruz ama beraberliğin önemini sinirimiz geçtiğinde daha iyi anlayacağız.

Korner dönüşü yediğimiz REZİL golü de asla unutmayacağım !!

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Raqua55 - 14 Nisan 2021, 15:22:46Menemen ne yattiniz be tamam olum vericekler paranizi

Ne alakası var!!! Ben maçın başında menemene anlaştık die bile düşündüm. Adamlar defansta dünya kadar top kaptırdı bize. Meğer kapasiteleri okadarmış. Baktılar Samsun salak alırız biz bu maçı dediler. Sen boş ver menemeni biz kendimize bakalım. İğrenç bi futbol. Ve kimsenin umurunda değil. Karaktersiz dolu takım.....

Raqua55

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 14 Nisan 2021, 15:32:30Ne alakası var!!! Ben maçın başında menemene anlaştık die bile düşündüm. Adamlar defansta dünya kadar top kaptırdı bize. Meğer kapasiteleri okadarmış. Baktılar Samsun salak alırız biz bu maçı dediler. Sen boş ver menemeni biz kendimize bakalım. İğrenç bi futbol. Ve kimsenin umurunda değil. Karaktersiz dolu takım.....

Mac heyecani ve sinirle yazdim. Menemen ilk 20-25 dakika sahada yoktu o sirada bitirebilirdik olmadi.

55.hakan

elexir

Yazıklar olsun tek kelime ile yazıklar olsun tam kanser ediyor koronadan beter bu takım hastalık çekiyorum 2 ye katlıyor ruhsuz ne yaptığını bilmeyen futbolu unutmuşlar yazıklar olsun ifadesi yok bunun

elexir

Playoff dan çıkamayız malesef geçmiş olsun artık dönüşü yok

Nuri Asan

Getirin oradan bir eskişehir, ertuğrul abiniz şow yapacakmış.

elexir

Takımın ruhu yok teknik direktör değişikliği bir ihtimal ruh getirir başka kurtuluş yok