TFF 1.LİG 2020-2021 29. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 0 Balıkesirspor

Başlatan ata55, 04 Nisan 2021, 18:53:48

« önceki - sonraki »

Dartagnan

A planımız var mı o da tartısılır, ancak var kabul edelim. 29 hafta boyunca B planı olmayan bir takım. Ne oynadığını da bilmeyen bir takım. İnsan ne diyeceğini, ne düşüneceğini şaşırıyor. Belki bu söylediğim eleştirilir ama ben bu takımla gurur duymuyorum.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_SoN_

Tomane'den haber alabilirsek sevincimiz katlanabilir, çok stresli maçlara girdik, artık oyun ,gol vs düşünmek yersiz, tek gerçek var oda galip gelmek, tebrikler Samsunspor.

ask55

Yani 3 puan harika ama bu kadar ruhsuz bir futbolu kabul etmek mümkün değil.
Bu nedir be kardeşim ?
Hocasından futbolcusuna bu ne vurdumduymazlıktır ?
5 maç daha sabır !

Sadece Samsunspor

Ruhsuzluktan ziyade takimda asiri stres var bence. Topu alanin eli ayagina dolaniyor. Tek rahat oynayan Djedje. Defansimizda cok sukur bomba yapmadi bugun. Biz elimiz kalbimizde izlemeye raziyiz siz yeterki superlige cikin.

eprianu

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 10 Nisan 2021, 17:31:36Butun ofansifleri oyuna aldi balikesir. Bizde girene bak gokhan alsan.

Pasta reise laf yok. Nası çevirdi ama maçı!

_SoN_

Bu kadar stresli maçta, bu kadar eksikle, son haftalarda takımın ve hocanın yaşadıklarından sonra takımın galip gelmesi eleştiriden çok övgüyü hak etmeli. Bu işin sonunda kazanan biz olacağız.

ugurozkan

yalçın'ı hiç beğenmem ama bugün hakkını teslim etmek gerekiyor. herkesin topla ayağı titrerken insiyatif alıp defalarca ileri çıktı. golü bulduğumuz korneri de o kazandırdı.

eprianu

Ligin sonuna geldiğimiz halde hala ne oynadığımız belli değilken bundan sonraki haftalarda futbol namına bir şeyler beklemek hayal kırıklığı olur. Ben şahsen her skora açık şekilde izliyorum maçı.

Sahadaki futbolu konuşmaya gerek yok. Geçen haftalardaki benzer senaryo.

Futboldur, kadro seçimidir, oyuna müdahaledir; hepsini geçtim ancak şu saçma oyuncu değişikliklerine anlam veremiyorum. Gökhan Alsan nasıl olur da Ferhat'tan önce maça alınır? Yasin bu kadar kötü futbolla nasıl maçın sonunu görür? Kazanmak zorunda olduğumuz maçta skora etki etme özelliğine sahip olan Guido neden 86. dakikada oyuna alınır? Gerçekten bunları anlamak zor.

Neyse, dediğim gibi güzel futbol adına bir şey beklemiyorum artık. Kazanalım, şu ligden çıkalım yeter. Bir sene daha bu ligde kalmak istemiyorum ben.

fanatik samsunsporlu

İlk 10 dakikada hem sağ hem de soldan kaç tane pozisyon verdik. İşin tuhafı beklerimiz de yok yerlerinde. 2 metre öndeki adama ofsayt vermese 1-0 dan maçı çevirmeniz neredeyse imkansız. Altay yenilmiş,Akhisar'ın hayati maçında bu kadar ruhsuz oynamak ağrıma gidiyor.İnşallah Tomanenin durumu ciddi değildir.Son beş maç. Tam destek hep destek.Kan beynimize sıçrasa da...

_SoN_

Bu akşam eğer ads de puan kaybederse, bugün aldığımız galibiyetin önemi bir o kadar daha artacak ve takımımızın mücadelesi gerçek manada anlam kazanacaktır. Belki de sezonun maçlarından birini daha kazandık. Bu galibiyeti çok yönlü düşünmek o şekilde değerlendirmek lazım.

Sol Açık

Çok zor maç oldu. Balıkesir'i uzun süredir seyretmemişim, hiç fena bir oyun oynamadılar. Önümüzdeki haftalarda İstanbul, Keçiören, Altınordu ve ADS ile maçları var, ve bu oyunları ile ADS dahil hepsine sorun çıkartırlar.

Bizde ise sorunun "ruh" sorunu olduğunu düşünmüyorum. Bireysel beceri, duran top veya şans gibi faktörleri bir kenara bırakırsak, bu şekilde alanı etkili savunan bir rakibe karşı, hızlı top dolaştırarak ve dönen topları kapıp hücum sürekliliği sağlayarak gol bulabiliriz. Bunun yolu ise etkili presten geçer, ama Saviçeviç'in yokluğunda hiçbir maçta bunu başaramamıştık, yine olmadı. İkinci yarıda baskımız biraz daha arttı ve Gökhan Karadeniz ile, Hamroun ile birkaç pozisyon da bulduk, ama atamadık. Bunların tamamı da rakipten çalınan toplarla oldu. Sonuçta, "oyun" ile bulamadığımız golü duran toptan bulduk. İşin saçma yanı, Gökhan Alsan'ın goldeki katkısı... Bence tek özel yeteneği olan "kısa boyuna rağmen zıplama yeteneği" ile vurduğu kafanın devamında gol oldu.

Umarım Tomane'nin sakatlığı ciddi değildir, onunla santrafor bölgemizi güvenle izleyebiliyoruz.

Çok önemli ve değerli bir 3 puan aldık. Kalan 5 maçımızın tamamını kazanabilir ve şampiyon olarak Süper Lige çıkabiliriz. Ama Altay'ın yenilgisi ile puan kaybı kredimiz bile oluştu. Geri sayım başlamış durumda...

muzaffer4

Maç hakkında konuşulacak bir şey yok 3 puanı aldık. Tomanenin sakatlığı çok kötü oldu. Bu sene yanılmıyorsam ilk defa ikili forvet oynadık(7-8 dk) gol atamadığımız maçlarda Tomane-Coureur ikilisi iyi olurdu.Artık Tomanenin durumuna göre bakacağız.Tomane sakatlanmasaydı son dakikalarda 1 ya da 2 gol atardı çok boş yakaladık.

Avantaj net bir şekilde bizde haftaya Ads- Giresun maçı ne şekilde biterse bitsin süper lige çıkarız o maçın sonucu 1. mi yoksa 2. mi çıkacağımızı belirleyecek. 68 puan ligden çıkmamıza yetecektir.Önümüzdeki 2 maçı yenersek büyük ihtimal lider oluruz.

Ekrem

Artık iyi futbol güzel futbol beklemiyorum. Beklentim sadece 3 Puan
Tebrikler takım 👏🏽

jean

Umudumu yitirmistim acikcasi atamayiz diyordum cok sukur yendik sansimiza macin basindaki golu sayilmadi adamlarin yoksa ceviremezdik sanirim takim cok stresli bir turlu gerek golleri bulup isi bitiremiyoruz kaldi 5 hayirlisiyla cikalim insaallah

mehmet yılmaz

Bugün mevcut şartlar ve lig ortamına göre iyi oynadığımızı düşünüyorum. Üç puan şarttı ve çok iyi oldu.
Tomane'ye çok üzüldüm. Yazık. Hem bizim adımıza hem de kendi futbol hayatı için.

https://www.youtube.com/watch?v=ekjHIOmuD6o