TFF 1.LİG 2020-2021 28. HAFTA | Tuzlaspor 0-2 SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan cembaba, 27 Mart 2021, 11:58:00

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: ##kdc## - 29 Mart 2021, 09:12:43gol atarsak üstüne gol de yemezsek kazanırız.

Haricinde takımdan hiçbir ümidim yok..

teknik olarak mümkün :)

##kdc##

Alıntı yapılan: celebi - 31 Mart 2021, 12:18:09teknik olarak mümkün :)

sadece teknik olarak mümkün abi ama o teknikte bizde yok gibi  ::)

celebi

_Jack Daniels_

Tomane'nin form durumuna bağlı bence bu maçın sonucu tamamen. Tomane iyi duvar olur takımı da oynatırsa kazanırız. Aksi halde gol atmamız çok zor.

Stoper

Boli yok maalesef. Covid19 çıkmış.
Veli- Erkam oynar umarım.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Stoper - 31 Mart 2021, 20:32:58Boli yok maalesef. Covid19 çıkmış.
Veli- Erkam oynar umarım.

Boli önceden geçirmemiş miydi?!?!?

Stoper

Bilmem hatırlamıyorum.
Kulüp içinden birinden öğrendik. Daha önce de pozitif vakalar yaşandığında söylemişti ve doğru çıkmıştı. Henüz basın ya da sosyal medyaya düşmeden.
Yanılmıyorsam siyah çocuklardan Gyasi pozitif olmuştu.
Belli olur yarın ki idman fotoğraflarından.

_SoN_

Hoca'nın uzun bir aradan sonra ben hala Tomane'yi ilk 11 de başlatacağını düşünmüyorum, geçen maç en azından ikinci yarının sonuna doğru oynatabilseydi bu maç ilk 11 e yazabilir derdim, Tomane ile başlarsa bana süpriz olur, ama ilerleyen dakikalarda mutlaka oyuna girecektir, geçen hafta maça başlayan tahmin ettiğim 11 in değişeceğini sanmıyorum, zaten maça iyi başlamış kırmızı kartlara kadar oyunda da çok üstündük. Benim ilk 11 tercihim alttadır, sol bekte ve genel durumda süprizler görmezsek bu ilk 11 ile maça başlarız.

ali ihsan

Bu saatten sonra Covid olandan kalan haftalarda fayda gelmez.Kalanlar kendilerini koruyabilir inşallah.Tuzla maçında Tomane ilk 11 başlayacaktır bence.7 maçın en önemlisi Tuzla maçı bana göre.3 puan önümüzü açacaktır.

celebi

Alıntı yapılan: ali ihsan - 01 Nisan 2021, 13:14:49Bu saatten sonra Covid olandan kalan haftalarda fayda gelmez.Kalanlar kendilerini koruyabilir inşallah.Tuzla maçında Tomane ilk 11 başlayacaktır bence.7 maçın en önemlisi Tuzla maçı bana göre.3 puan önümüzü açacaktır.

maç ne olur? maçın önemi aşikar zaten

mehmet yılmaz

01 Nisan 2021, 18:47:28 #25 Son düzenlenme: 01 Nisan 2021, 22:45:32 mehmet yılmaz
Alıntı yapılan: celebi - 01 Nisan 2021, 15:13:28maç ne olur? maçın önemi aşikar zaten

Buna yıllık futbol izleyiciliğime göre bence fazla gol atan takım kazanır. Aynı gol durumu olursa berabere kalırlar. :))

Bu maç için duygularım, eskilerin tabiriyle, "reca ile havf arasındayım". Ne olduğunu merak eden araştırsın. Çünkü tam o durumdayım.

https://youtu.be/BhQYtlfz-uk

ata55

Ele güne karşı çıkıp oynayın ve kazanın.
Maç heyecanından çok maç gerginliği var üstümüzde.
Şaşırtın la bizi.

Kaya

Her şeye, herkese ve bize inat bir reaksiyon gösterin.

Gol atın kulak tıkayın, gole sevinmeyin felan ama maçı bir şekilde kazanın...

brigand

Kalan haftalarda sahada isteyen ve mücadele eden kazanacak. Kimi maçlar kopma noktasına gelecek, reaksiyon gösteren ayakta kalacak.
Bu maç özelinde de, geriye kalan haftalarda da. Bugüne kadar az da olmak görmek istediğim iyi oyun, varyasyon çeşitliliği, sahaya yansıyacak taktiksel güç vs. hiç bir beklentim yok.
Tek beklentim; bizim hayatımızı adadığımız armayı temsil etmek için alınan maaşların, primlerin hakkının verilmesi.
Biraz istek ve mücadele. Bunun için ilk ve en önemli görev hocaya düşüyor.
Çünkü ondan da tek beklentim, sahada bu saydıklarımı yapmak isteyen oyuncularla devam etmesi.
Tek pozisyonla da olsa kazanalım gram sıkıntı etmem. Gittiği yere kadar artık.

Shane_Falco

Neye güvendiğimi bilmiyorum ama güzel bir galibiyet alacağımızı hissediyorum:s

Beni korkutan nokta şu ki bu maça dair hissiyatımın aynıları Giresun maçında da mevcuttu.

Hayırlısı artık...