TFF 1.LİG 2020-2021 22. HAFTA | İstanbulspor 0-1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 14 Şubat 2021, 22:25:50

« önceki - sonraki »

_SoN_

Sağ bekte ofansta hiç yok, erkamı böyle hiç görmemiştim,çok zayıf top sürme pas atma vs çok kötüydü.

55.hakan

Guido'nun pozisyonu %100 faul. Ah Turgut ah yine yaptın bombanı

Raqua55

Kerem sarisi var ve kanadi bombos bu yuzden savunma kademeli olarak boslugu kapatmak icin pozisyonunu kaybediyor.insallah atlatiriz bu maci

Sadece Samsunspor

Ilk yari itibariyle. Hakem kendini dengede gibi gostersede. Guidonun pozisyonu fauldu. Gol atinca yan hakem orta sahaya gidene kadar gol isareti yapmadi.

Mucahid takimla gitmedi diye biliyorum malesef keremcan a dayanacaz.

2.golu bulabilirdik. Suan neye mudahele etsek oyunun sekli degisir bi sure boyle devam ederiz. Gol yemedigimiz surece kubilayin oyuna girmemesi lazim.(seviyorum kubiyi o ayri) ama karsi takim sert ve guclu kubilayin kaptiracagi toplar tehlikeli olabilir.

Gokhan karadeniz alaninda biraz daha baski yaparsa gol bulabiliriz. Stoperi sari kartli onun ustune oynamak lazim.

2 bekimizde sari kart gordu aman dikkat hakem her an dudukte bekliyor!

Birde not. Reklam panolarinda oltan kose enerji reklamo gordum Carsamba da santral yapan firma trabzon firmasi ve istanbulspora reklam vermis. Bizi zehirleyip paralari memleketlilerine aktariyor.

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 20 Şubat 2021, 19:59:27Ilk yari itibariyle. Hakem kendini dengede gibi gostersede. Guidonun pozisyonu fauldu. Gol atinca yan hakem orta sahaya gidene kadar gol isareti yapmadi.

Mucahid takimla gitmedi diye biliyorum malesef keremcan a dayanacaz.

2.golu bulabilirdik. Suan neye mudahele etsek oyunun sekli degisir bi sure boyle devam ederiz. Gol yemedigimiz surece kubilayin oyuna girmemesi lazim.(seviyorum kubiyi o ayri) ama karsi takim sert ve guclu kubilayin kaptiracagi toplar tehlikeli olabilir.

Gokhan karadeniz alaninda biraz daha baski yaparsa gol bulabiliriz. Stoperi sari kartli onun ustune oynamak lazim.

2 bekimizde sari kart gordu aman dikkat hakem her an dudukte bekliyor!

Birde not. Reklam panolarinda oltan kose enerji reklamo gordum Carsamba da santral yapan firma trabzon firmasi ve istanbulspora reklam vermis. Bizi zehirleyip paralari memleketlilerine aktariyor.

Kubilay sert oyuna karsi surekli faul alabilir ve rakibin baskisini kirabilir. Ama Hakem tetikci gibi firsatini buldugu an bizi yakar

twitter

yine 2. yarı başı yine takım çok kötü

geçen hafta yırtmıştık bakalım bu maç ne olacak

ugurozkan

zemin buz pisti. savunmaya kapanan golü yer. o da biz olacağız gibi.

_SoN_

kaan

Boli bugün çok kötü. Kartı var değişiklik iyi oldu.

Raqua55

ercan0655

Takımın yaş ortalaması oldukça yüksek mücadele gücü düştü, ikinci yarı sıkıntılı dakikalar başladı 😡

orucreis

Ekrem

twitter

Raqua55