Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

evolution55

15 Ağustos 2020, 19:26:16 #75 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2020, 21:42:22 evolution55
çabuk iyileş, geri dön aslan parçası...

edit: kulübün yaptığı son açıklamaya göre yeniden yapılan kontrollerde herhangi bir bulguya rastlanmamış.

Acar

bi anlık korkuttu. umarım ilerleyen süreçte de herhangi bir bulguya rastlanmaz hem nurullah özelinde hem de takım genelinde. sağlıkları daim olsun.

ata55

Altay karşısında ilk defa bir 1. Lig maçına çıktı. Aslanlar gibi oynadı. Aferin Nurullah.

5trawberry

1-1 bitse üzülürdüm.
O-0 bittiği için sevindim.
Çünkü Nurullah'ın gol yememesi çok önemliydi.

jean

Allah nazardan saklasin tam yol ileri insaallah

ugrass

Kaleyi gole kapama anlamında yine cok iyiydi, inşallah uzun yıllar bizimle olacaktır.

Fakat oyun kurma olarak cok başarılı değildi; neredeyse her top ya rakibe gitti ya da taca cıktı. İnşallah bu konuda da kendisini geliştirir.

Sadece Samsunspor

Masallah aslanim benim

ask55

Uğurcan 20M ediyorsa Nurullah 55 kemiksiz edecek inşallah iki seneye.

celebi

Gün geçtikçe geliştiriyor kendini

Lusage

Büyük kaleci birebirde sağlam durur. Her karşı karşıya kaldığın pozisyonda saçma sapan hareketler yapıyorsun. Kalecisin arkadaşım sen. Ellerini kullan ellerini..

emre

Geçen sene ki beklentilerimizin hiçbirini göremiyoruz bu sene.

5trawberry

Topu her eline alışında ve aut atışında az bekliyorsun. Biraz daha bekle. (!)

Lusage

Yanından geçip kaleye giren topları görmekten gına geldi. Bi atla zıpla gol kurtar artık.

Ligin en az kurtarış yapan kalecisisin. Bu çizginde devam edersen seneye bu takımda kalamazsın..

KocumVolkan

Çok yetenekli kaleci ve eminim ki çok iyi teknik eğitim alıyor. Ama artık mental olarak hazırlanması gerek, bir üst ligde oynadığının farkına varmalı... Baskıyla mücadele etmeyi öğrenmeli (Biz de kendisinden çok şey bekliyoruz o da ayrı baskı yaratıyor). Ertuğrul hocamız da bu sorunu görmüştür müdahale edeceğine inanıyorum.

Süper lige çıkmak isteyen takımın kalecisi çok ciddi pozisyonları çıkarmalı yoksa sonumuz play-off.

Sol Açık

Nurullah'da sevmediğim yan, takım öne geçince hemen zaman geçirmeye çalışması! Oynayın be kardeşim! 60. dakikada yatmalar, topu alıp ceza sahası boyunca koşmalar, topu oyuna sokmamak için uğraşmalar falan bize yakışmıyor...