TFF 1.LİG 32.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Giresunspor

Başlatan Kaya, 02 Mayıs 2017, 20:49:11

« önceki - sonraki »

orhan

son maçlar kesinlikle aynı gün ve saatte başlamalı bugün urfa ve antep bizden sonra oynayarak avantaj yakaladılar.

orhan

Başta mustafa sevgi olmak üzere tüm takımı kutlarım

mehmet yılmaz

Eskişehir maçının bir istisna olduğu çok belliydi. Evet, belki bugün muhteşem bir futbol oynamadık ama rakibi oynatmayan, oyunu kontrol eden, isteyen bir futbol oynadık. Golün uzatmada gelmesi güzel oldu. Üç puan çok önemliydi.

Bu arada muhteşem bir veda koreografisi hazırlayan Engin Sever ağabeye ve ona yardımcı olan bütün taraftarlarımıza şükranlarımı sunmak isterim.

jean

Hic oynamayan caner bu kritik macta nasil oynatildi anlamadim dogrusu

Karabudun

Alıntı yapılan: jean - 07 Mayıs 2017, 21:08:03
Bende 1 puan alalim en azindan nasilsa rakipler puan kaybedecek saniyordum Allahtan yendik yoksa isimiz yasti

Vallaha öyleymiş.

samsunsporlu1994

Bu 3 puan bizi rahatlatmadı,halen düşme korkusu yaşıyoruz. Hiç olmayacak işler biz galip geldiğimiz hafta oluyor. Kaç haftadır yenilmeyen Bolu kendi sahasında yeniliyor, önüne gelenden puan alan Ümraniye Antep'e yeniliyor. Baştan sona aksiliklerle dolu, hatırlamak istemediğim bir sezon bu sezon. Artık bitsin önümüze bakalım.

tactician

Hasan'a rağmen kazandık. Hasan ikinci yarı sahaiçi bir tartışma yaşadı. Bu noktada bir parantez; hasan eskiden ne takım arkadaşları ne rakip oyuncular, ne de hakemle bir diyaloğa girmezdi; bu senenin ikinci yarısı mental olarak buradan kopuş hepsini birden getirdi. İkinci yarıda ne doğru dürüst bir insiyatif aldı, ne de doğru dürüst bir mücade etti. oyun savunmada sıkıştı yardıma gelmedi, gol pozisyonuna bakın eli belinde maçı seyrediyor. hiç bir heyecan, hiç bir pozitif enerji yok. maç biter bitmez doğru soyunma odasına gidiyordu koşar adım. Orada birileri kendisini ikna etti geri çağırdı. 3 sene oynadığın bir yere, seni vitrine çıkaran bir yere insan bunları yaparken iki hatta üçkere düşünmeli.

İkinci yarı buna rağmen diğer tüm takımın maçı kazanmak adına varını yoğunu ortaya koyması, suni de olsa bir baskı kurmamızı sağladı. Son dakikalarda, bu baskı sonucunda gelen duran top golü ile kazandık.

Maçın en iyileri, Sevgi ve Göksu idi. Girdikten sonraki oyunu ile Gökay da büyük bir alkışı haketti.

ata55

tv başında seyretmek çok zor. maçı güzel yapan şey kareografi ve dolu tribündü. istediğimiz oyunu oynayamadık ama giresundan iyiydik. son anda kazanmak çok güzel oldu.

ata55

maçta ordu diye bağırmak tam bir saçmalıktı. beter olsun ordu. kafayı çekmiş adamların taşa çıkmasına son vermek lazım.

sadece55

Giresun deplasmanlarında bize neler yapıldı neler ? Bırakın giresuna acımayı bu adamların başkanı stadda tur bile atmıştı geçen sene bizi yenince.

ata55

ordu'da çok daha ağır şeylerle karşılaştığımızı biliyorum. taşlanma, küfür. giresun meselesi değil, ama bizim tribünde taşa çıkan hapçılarla ilgili sorunumuz var. burada eses'e de salça oldular. adamlar olgun tribündü, ders verdiler bize. biz de madem giresun küçük tribün onlara olgunlukla ders vermemiz gerekirdi. ama öyle değiliz. ayrıca ordu diye bağırmak tam bir saçmalık. bana ne ordu'dan?

özkan

Alıntı yapılan: ata55 - 08 Mayıs 2017, 15:08:08
ordu'da çok daha ağır şeylerle karşılaştığımızı biliyorum. taşlanma, küfür. giresun meselesi değil, ama bizim tribünde taşa çıkan hapçılarla ilgili sorunumuz var. burada eses'e de salça oldular. adamlar olgun tribündü, ders verdiler bize. biz de madem giresun küçük tribün onlara olgunlukla ders vermemiz gerekirdi. ama öyle değiliz. ayrıca ordu diye bağırmak tam bir saçmalık. bana ne ordu'dan?
Anlayana

sadece55

Aslında sorun Çiço dan sonra gerçek anlamda bir tribün liderimiz yok. Tribünler kontrolsüz bir şekilde şuan.