Unuttuğumuz Bir Hazine

Başlatan esedullah, 02 Ekim 2014, 20:52:14

« önceki - sonraki »

esedullah

20 Ocak 1989'da geçirdiğimiz elim trafik kazasının anısına Ümit Aktan'ın seslendirmiş olduğu ve unutmadıysam yaklaşık 8 yada 9 tane şarkının bulunduğu mükemmel bir kaset yapılmıştı, Bir Sevdadır Samsunspor adıyla.Küçüklüğümden ablamın Site Camisinin altından aldığı ve yatmadan önce hergün dinlediğin enfes parçalar vardı içinde.''Hani Mete'm nerde hani ''isimli ağıt benim birçok kez ağlamam sebeb olmuştur.O kaseti kaybettim ve tüm aramalarıma rağmen bulamadım.Türkiye'de bir futbol kulübünün adına böyle güzel bir kaset yapıldığını duymadım.Fakat biz bu değerimize pek sahip çıkamadık ve unutup gittik.İnternette dahi bulamadım bu güzide eseri.Elinde bu kasetten olan varsa ya da dijital ortamlarda bulabileceğimiz bir yer varsa söyleyip paylaşırsak hem ben küçüklüğümde büyük bir yer kaplayan o şarkılara tekrar kavuşmuş olacağım hem de bu armaya aşık olup ta bi güzel eserden haberi olmayan kardeşlerimiz öğrenmiş olacak.Çünkü oradaki eserlergerçekten büyük bir hazine.Bu konuda hem bana.Hemde Samsunsporlu kardeşlerime yardım ederseniz sevinirim

orucreis

özkan

Oruç abı nasıl temin ederiz onu?

orucreis

Özkanim onu bayram sonrasi haberleselim

özkan

lucarelli

O kaset bende de vardi ama uzunca bir suredir bulamiyorum. Internette de bulamadim. Mp3 olarak paylasabilirseniz cok buyuk sevaba girersiniz

orucreis

31 Aralık 2014, 21:13:12 #6 Son düzenlenme: 31 Aralık 2014, 21:17:14 orucreis
Arkadaslar kusura bakmayin bu basligi unuttum ben. Kaset mevcuttur.onun icin ozelden irtibata gecebilir.