Hasan Kılıç

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2014, 01:26:31

« önceki - sonraki »

korayxyz

Senin daşşağını yerim. Adamsın.

fanatik samsunsporlu

Kenan hata yapabilir ama geldikten sonra Hasan in ofansif yönü ortaya çıktı.

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

Kenan gelince rahatladi. Aferin adam.

cakir55

Beğenmedim bugun Hasan'ı. Daha iyi olabilir bunu zamanında gösterdi. Çok pas hatası yaptı bugun.

Kaya

Müthiş işler yapıyor. Bugün bu ligde her takım kadrosunda Hasan'ı görmek ister diye düşünüyorum. Ligin sonu belki gelmedi ama bence bu senenin en iyi oyuncusu bizim adımıza Hasan Kılıç

Musti

Hasan tabiri caizse zincirlerinden kurtuldu. Mustafa Sevgi ve Zola gibi ağır ve fizik kondisyonu düşük oyuncuların arkasını toplamak kolay değildi.

oguz_5528

Hasan böyle giderse seneye süper ligde çoğu takımdan teklif alır.çok beğeniyorum bence ikna edilirse  ilerleyen yıllarda en iyi transfer

sadece55

Hasan kesin olarak Osmanlıspor ile sözleşme imzaladı.

Sadece Samsunspor

Shane_Falco

Şu şut pozisyonları neredeyse her maç önüne geliyor. Dün belkide ilk defa düzgün bir şut çekti. O da ilk önce kontrol edebilme şansı olduğu için. Topa gelişine zınk diye vurabiliyor olsa daha yüksek gol ortalamasına sahip olabilirdi. Osmanlı ile imzaladığını daha önceden bende duymuştum. İmzamalamamış bile olsa sezon sonu bavulunu toplar gider. Arkasına bile bakacağını sanmıyorum.

özkan

Yonetim hala beklesin.Belki gitti belki gidiyor.İşte biz size bu yüzden yoneticisiniz diyemiyoruz.Armut gibi ağzınız açık seyrediyosunuz herşeyi.

ali ihsan

Süper Lig oynayacak kalitede.Bu nedenle ayrılması yadırganacak bir durum değil.Para kazanılması gerekirdi.İlk geldiğinde en az 4 yıllık imza attırılmalıydı.

55__Gurbet__55

Maşallah nazar değmesin

celebi