Hasan Kılıç

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2014, 01:26:31

« önceki - sonraki »

korayxyz

Hiçbirimizin samsunspordan başka derdi yok. Ama çok aceleci ve olumsuz yorumlar bizi kötü etkiliyor. Malesef samsunlular olarak bu çok yapıyoruz: Peşin hükümler, 1 hatada ya da başarısızlıkta futbolcuyu, başkanı, hocayı harcama.. Asıl yapmamız gereken ve faydalı duruş denizli maçında golü yedikten sonra takıma verilen destekti. İnsanları harcamak çok kolay ama asıl işimiz kazanmak olmalı... ;)

5trawberry

Fink,Murat Ceylan örnekleri nedir? Onlar oynadı küme düştük. Çıkarsak Hasan Taha da oynasin yine mi düşelim. Hasan'i burda elestirmeyen insan yoktu bence fazlasini da haketti, ha simdilerde ise gerçkten gelişme katetti.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: korayxyz - 31 Mayıs 2015, 12:29:27
Hiçbirimizin samsunspordan başka derdi yok. Ama çok aceleci ve olumsuz yorumlar bizi kötü etkiliyor. Malesef samsunlular olarak bu çok yapıyoruz: Peşin hükümler, 1 hatada ya da başarısızlıkta futbolcuyu, başkanı, hocayı harcama.. Asıl yapmamız gereken ve faydalı duruş denizli maçında golü yedikten sonra takıma verilen destekti. İnsanları harcamak çok kolay ama asıl işimiz kazanmak olmalı... ;)

dostum kimsenin kimseyi harcamaya niyeti yok. o an öyle görmüş, öyle düşünmüş, öyle yazmışım. Hasan'ı tanımıyorum ama temiz, efendi bir çocuk. Futbolunu geliştirmesi beni de sevindirir -ki öyle de yapıyor. Mart ayında da olumlu bir şeyler paylaşmışım onunla ilgili. buradaki mesele onlarca olumsuz mesaj arasında benim şu an yazdığımı bile unutmuş olduğum o mesajı bulup, alıntı yapman. Küfür etmemişim, hakaret etmemişim. Yoksa ben bir futbol alimi falan değilim, herkes gibi yanılabilirim de.

Alıntı yapılan: korayxyz - 31 Mayıs 2015, 12:31:57
Tam bir bomba. Ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. alanya maçında 40dk boyunca küfrettim ama sonradan yaptığı 2 hareketle maçı ve turu kopardı. Ama ne olursa olsun faydalı ve yetenekli bir adam

korayxyz

Ben kişisel konuşmuyorum hocam. Senin mesajını alıntılamış olmam sadece bir tesadüf,o konuda o şekilde düşünen insanların bazen takıma zarar verebileceğini söylemeye çalıştım ki buna ben de dahil. Olayı kişiselleştirmeye gerek yok, inşallah süper lige çıkarız ve hasan da bizim yıldız orta sahamız olur.

MeL_55

hay masallah, yapti yine asistini

Furkan

Hakan Bayraktar-Hakan Arslan-Erdem Şen ve bu senede Taha ile birlikte Hasan gibi iki ekstra oyuncu çıkarttık gibi. İkisini de hiç beğenmezdim ama kör gözle bile görülecek gelişme kaydettiler aşikar. İstirar iyidir.

orucreis

Aferim aslanım gün geçtikçe özgüveni ve oyun okuma tecrübesi arttı.Dolayısıyla nerde ne yapacağını bildi.İnşallah final maçında en iyi oyununu oynar ve süper lige çıkarız

GençKozluklu

Hasan'ı özellikle mücadele azminden dolayı çok tutuyorum. Çok yetenekli olduğu söylenemez ancak oynama hırsı ve mücadelesi çok güzel .Bu da kısıtlı yeteneğini örtüyor. Çok yetenekli olup sahada gezmesine bu halini yeğlerin. Çok faydalı oldu. Gol pası da çok akıllıcaydı. Daha da geliştirir inşallah.

ngonge

Dün takımın çuvalladığı yerlerde gene bir tek o vardı ne yapması gerektiğini bilen. İnşallah takımda kalır, Hasan bu takımın beyni. İnşallah artan  yabancı kontenjanından dolayı kimse ona talip olmaz.

Desiqner

Helal olsun sana özellikle Ofeodu'ya sahada yürümeye başladığı zaman gösterdiğin tepki takımı nasıl sahiplendiğini gösteriyor.
Eski oyun stilini sevmiyordum ama şimdi top dağıtan ve akıllı paslar yapan Hasan'ı daha çok beğeniyorum.
Mustafa Reşit Akçay gibi bir hocamız olsaydı iki kat performans gösterirdin belki de.

seyf55

Kaya

Alıntı yapılan: Kaya - 02 Kasım 2014, 23:44:45
İlk oynadığı maç ile son oynadığı maç arasında büyük fark var.

Ligin ikinci devresinde takımın en iyilerinden olur.

Artırıyorum..

Önümüzdeki sezon takımın en önemli oyuncusu olur.

beşnumara

Nazar değmesin. İnşallah aklını çelmezler ve kendini sadece futbola verir. İyi bir hocanın elinde mükemmel topçu olur.

berusa55

SAMSUN HABER- PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un başarılı orta saha futbolcusu Hasan Kılıç, Süper Lig'de oynamak için takımdan oynamak istediğini açıklayarak, "Geleceğim açısından süper ligde oynamak için takımdan ayrılmak istiyorum" dedi.

Samsunspor'un başarılı orta saha oyuncusu Hasan Kılıç, takımdan ayrılmak istediğini belirtti.

Tatil yaptığı Hollanda'dan dönen başarılı orta saha oyuncusu Hasan Kılıç, süper lig ekiplerinden birkaç takımın kendisiyle ilgilendiğini belirterek gitmek istediğini söyledi.

"SÜPER LİGDEN İLGİLENENLER VAR, GİTMEK İSTİYORUM"
Süper lig ekiplerinden bazılarının kendisini istediğini belirten Hasan Kılıç, "Birkaç süper lig ekibi benimle ilgileniyor. Ben de geleceğim açısından süper ligde oynamak için takımdan ayrılmak istiyorum. Yöneticilerimiz bana takımda kalmam konusunda düşüncelerini belirttiler. İlerleyen süreçte ne olacak bakacağız" dedi.

ZEREN: "HASAN BİZİM SÖZLEŞMELİ FUTBOLCUMUZ"
Takımın son durumu hakkında değerlendirmelerde bulunan Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, "Hasan bizim sözleşmeli futbolcumuz. Bu sene de bizimle beraber olacak. Takım Pazartesi veya en geç salı günü kampa gidecek. Ön protokol imzaladığımız oyuncular ile pazartesi günü resmi sözleşme imzalayacağız. Kamp kadrosuna Samsun'da antrenmana çıkan bütün genç oyuncular getirilmeyecek. Teknik heyetin raporu doğrultusunda geçer not alan gençler kampa götürülecek" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

orucreis

Bence balon baber sanmiyorum oyle birsey oldugunu