Hasan Kılıç

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2014, 01:26:31

« önceki - sonraki »

cakir55

Takımın en iyisi kesinlikle yanına Taha gibi bir oyuncu bulmamız lazım.

oguz_5528

ben dün çok beğendim ama şut çalışması lazım

celebi

göksuya verdiği paslardan daha çok bekliyoruz

sadece55

Kenan gibi top çıkartabilen bir isim olduğunda öyle rahat oynuyor ki ama defansif yöne de biraz dikkat etmeli. Evimizdeki maçlarda daha etkili olacaktır kesinlikle.

qunqor55

Sol Açık

Hasan Kılıç gerçekten de iyi bir oyuncu. Bazı oyuncular, kötü takımları tek başlarına kurtaramaz, ama iyi takımlara sınıf atlatır ve bu kötü oyuncu olduklarını göstermez.

Hasan böyle bir oyuncu. Bu kadroda çok iyi işler yapacak. Umarım kümede kalırız ve yine umarım Hasan'ı sezon sonunda kaybetmeyiz...

mehmet yılmaz

Yanında defansif bir orta saha oluğ, hücuma dönük oynayınca çok etkili oldu. Takımı iyi yönetti. Oldukça iyi bir futbol oynadı.

orucreis

Helal olsun ayaklarina saglik boyle devam insallah

samsunsporlu1994

Çok kaliteli bir oyuncu zaten,yanına iyi oyuncular da gelince kalitesi iyice ortaya çıkmaya başladı.

sadece55

Hasanın sezon sonu için Osmanlıspor ile sözleşme imzaladığına dair duyum aldım.

Shane_Falco

İmzalasa da imzalamasa da sezon sonu arkasına bakmadan gidecektir ;)

brigand

30 Ocak 2017, 14:39:56 #176 Son düzenlenme: 30 Ocak 2017, 14:54:47 brigand
Para kazanmak isteyecektir. Süper Lig'de olsak ayrılacağını bile sanmıyorum. Ama uçurum var yıllık ücretler arasında. Motivasyonundan bir şey kaybedeceğini de düşünmüyorum. Zaten yeni transferlerle birlikte formunu artırarak devam ediyor.

samsunsporlu1994

Takımı ligde bıraksınlar da sezon sonu nereye giderse gitsin.

celebi

ali ihsan

Kenan'ın gelişi onu çok rahatlattı.Bu hafta beklediğimiz Hasan'ı izledik.Bundan sonra üstüne daha da koyacaktır.