PTT 1. LİG 19. HAFTA | Kahramanmaraşspor A.Ş. - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 22 Aralık 2013, 17:17:07

« önceki - sonraki »

city ultras

sanki bugün takim samsunspor taraftarina karsi oynadi,akilli ol takim sizin hicin kötü ola Bilir

SametYılmaz55

karakter olarak zayıf bir takımız işte.karşımızda ki rakip ne kadar da kötü olsa bizimkilerde karakter olmadığı için kazanamadık bu maçı.sahaya çıkan oyuncular taraftara ceza kestiler resmen.hepsine yazıklar olsun

lato

Sakin olun beyler geçen seneki A. Gücü maçlarından sonra böyle bir saçmalıkla mı yıkılacaz. Kendi adıma mallık yapmalarını bekliyordum bir umuttu hayal oldu işte. İki senedir izlediğimiz budur. Emin Kar'ın kulağına da küpe olsun ne verdin de ne istiyorsun. O. çocuğunu kaptan yap 55 numara ver. Takım taraftarı karşısına alsın. Sen taraftarı karşına al. Bir bakan tutturdun teşekkür ede ede bitiremedin. Ben de sana çok teşekkür ediyorum zor günde sahip çıktın. İnşallah biri sahip çıkar da takıma sen de biz de rahat ederiz bu saatten sonra..

serkancengiz

şu bir gerçek bu takım bu yönetim olduğu sürece bir üst lige çıkamaz yerimizde sayar günü birlik seviniriz

Ollivanders

Adnanı al git kalpar . Arifi de , Serkan'ı da , ekigho yü da al git . Doğan ile canberk ile düşelim . Istenmiyorsunuz. Bu arada o sırtınızı dönüp yerden yere vurduğunuz taraftar çıksa 3 puanı alırdı . Sen adnanı desteklemeye , kalparın sırtını sıvazlamaya devam sayın başkan . Doğru yoldasınız. Her şey ortada

özkan

kuzey55

Başkan açıklama yapıyor Suat Kılıç her zaman yanımızdaydı destek oldu diye.Bu yüzden adımız bakanın takımı oldu,siyasete bulaştık.madem bu kadar destek verdi Suat Kılıç neden takım bu halde ? bu durumda başarısızsınız. hafta boyunca Adnan'la ilgili demeçler vereceğinize takıma bakın bi zahmet.Hüseyin Kalpar ve Adnan bi yana taraftar bi yana.helal size!!! keşke yenilseydik keşke.

kerem55

Alıntı yapılan: Serpico - 28 Aralık 2013, 16:34:54
Adnanı al git kalpar . Arifi de , Serkan'ı da , ekigho yü da al git . Doğan ile canberk ile düşelim . Istenmiyorsunuz. Bu arada o sırtınızı dönüp yerden yere vurduğunuz taraftar çıksa 3 puanı alırdı . Sen adnanı desteklemeye , kalparın sırtını sıvazlamaya devam sayın başkan . Doğru yoldasınız. Her şey ortada

maviay55

hafta boyunca verilen demeçlerden bu maçın böyle geçeceği belli oluyordu maraş kim yeneriz nasıl olsa demiştir Ednan dallaması ve yandaşları..

bi mallık bekliyodum o da gerçekleşti;farklı galip gelmemiz sürpriz olurdu.
:redcard: Son dk larda ligin sonuncusuna karşıda top şişirmemizden utanıyorum

##kdc##

Türkiye'nin biz hariç diğer 80 ilinde Bakan sayesinde ligde kalmış olarak anılan
Taraftarının ve camianın yıllarca sövdüğü istemediği kim varsa takıma getiren
Sahadaki ruhsuzları taraftara tercih eden...
teşekkürler emekleriniz için  :(

kavak_55

samsunspor taraftarı olmak hep birilerini eleştirmek anlamınamı geliyor bilmiyorum ama biz taraftarlar sadece bugüne bakıyoruz malesef. sadece kazanmalıyız kazanırsak aslan kaplan ya kaybedersek ana dan girip teyzeden çıkıyoruz futbolcu yönetici hoca hepsine birden cümbür cemaat gidiyoruz. BU DOĞRU BİRŞEYMİ SAMSUNSPOR diyoruz, peki o SAMSUNSPOR u kim temsil ediyor küfrettiğimiz adamlar hangi formayı terletiyor. taraftar haklı olabilir galibiyet istiyor bu her zaman olmayabilir yönetimin hocenın futbolcuların gözünden bakalım olaya adnan la uğraşanlar takımın iyiliği için uğraşsalar zaten şampiyon oluruz. BİZLER HER PUAN KYBINDA KÜFREDECEK SEK, bu düşüncede olanlar SAMSUNSPOR u ALLAH ını severse tutmasın gitsin istanbul takımlarını tutsun daha iyidir.

kuzey55

Alıntı yapılan: kavak_55 - 28 Aralık 2013, 16:53:58
samsunspor taraftarı olmak hep birilerini eleştirmek anlamınamı geliyor bilmiyorum ama biz taraftarlar sadece bugüne bakıyoruz malesef. sadece kazanmalıyız kazanırsak aslan kaplan ya kaybedersek ana dan girip teyzeden çıkıyoruz futbolcu yönetici hoca hepsine birden cümbür cemaat gidiyoruz. BU DOĞRU BİRŞEYMİ SAMSUNSPOR diyoruz, peki o SAMSUNSPOR u kim temsil ediyor küfrettiğimiz adamlar hangi formayı terletiyor. taraftar haklı olabilir galibiyet istiyor bu her zaman olmayabilir yönetimin hocenın futbolcuların gözünden bakalım olaya adnan la uğraşanlar takımın iyiliği için uğraşsalar zaten şampiyon oluruz. BİZLER HER PUAN KYBINDA KÜFREDECEK SEK, bu düşüncede olanlar SAMSUNSPOR u ALLAH ını severse tutmasın gitsin istanbul takımlarını tutsun daha iyidir.

farkındaysan düşeceksek Ercan'la Canberk'le düşelim diyor herkes.Sorun takımın galip gelmesi olsaydı Manisa maçından sonra galibiyetin keyfini çıkarırdı.Sahadaki ruhsuz futbol ve işe yaramaz hocaya tepkimiz.Burada gelip bilmişlik yapmaya çalışmanın anlamı yok.Sezon başından beri ite kaka gidiyoruz körmüsünüz Allah aşkına.

Uğur Yıldız

Musa Aydın 2'yi atamadı.
Musa Aydın Musa Sinan'a ara pasını atamadı.
Canberk çok basit pozisyonda hata yaptı ve maç bu hale geldi. Adnan'dı,ruhsuzluktu demeyeceğim. Şu maraş takımını yenemememiz futbolcuların çok aciz durumda olduğunu gösterir. Tatile girecek lig diye kız gibi top oynadılar. Adnan, Musa, Canberk mi Samsun'un çocuğu yoksa Adilovic mi dedim maçı izlerken. Biz taraftarlar olarak şu Adnan'a mı tercih edildik? Diye düşündüm maç boyu

Cagdas Ünver

28 Aralık 2013, 17:08:21 #298 Son düzenlenme: 28 Aralık 2013, 17:48:40 Cagdas Ünver
Resmen sabote eder gibi oynadı takım. Böyle olacağı belliydi. Bugüne kadar yönetim hakkında hiçbir eleştiride bulunmadım. Fakat birileri bu takıma böyle bir maçtan sonra ayar vermezse, ikinci yarı tam bir facia yaşarız. Demedi demeyin. Bu takımın gerçek sahibi olan taraftarla kimsenin dalga geçer gibi oynamaya hakkı yok. Bu takımda hiçbir isim Samsunspor'dan daha önemli değildir. Baştan beri Adnanın gelmesini doğru bulmuyordum. Bunula kalmadı, bir de kaptanlık verdik, taraftarlar olarak malesef Adnan'a tercih edildik. Söyleyecek birsey bulamiyorum. Süper Lig'e çıktığımız ve düştüğümüz sezon bir maç belirledi konumumuzu. Bu hediye edilen Puanları Sezon sonu çok ararız. Kimse Playoff demesin. Samsunspor gibi bir camianin hedefi bu lig'de ilk ikiden direk Süper Lig olmalidir. Playoff herşeye gebe. Hedefimizi belirleyelim, ona göre ciddiyetle başlayalım ikinci yarıya. Sahada yokları oynayan oyuncular derhal gönderilip bir stoper, sol bek, ön libero, oyun kurucu ve forvet'e nokta transferler yapalım. Devre itibari ile, çıktığımız sezon'daki kadar puan topladik belki ama bu sene çıta daha yukarda. Kapatılamayacak bir puan farkı değil. Yeterki böyle kritik maclarda puan hediye etmeyi bırakalım. Denizli maçı, 3-0dan verdiğimiz maç, Maraş maçı... bunları alsaydık çok farklı planlar yapıyor olacaktık.
Futbol neticeye bakan bir spor. Belki kazansaydik bu kadar tepki vermeyecektik ama oynadığımız Futbol da umut vermiyor.Bu takimin en büyük avantaji taraftardir. Taraftari karşısına almak avantajı dezavantaja dönüştürmek doğru değil. Taraftar üzerine düşen görevi her zaman yapmistir, yapmaya da devam edecektir. Burada en büyük görev yönetime, teknik ekibe, futbolculara düşüyor. Hocamiza da şunu sormak gerekir: Serkan Çalık, Adnan, Arif gibi oyunculara bu takımda yer veriyorsun hatta değişilmez oluyorlar da, gençlere neden forma şansı tanımıyorsun ? H. Kalparın gönderilmesinden yana olmasam da ikinci yarıya kulüp olarak, mentalite olarak daha ciddi başlamamız lazım diyorum. Ikinci devreyi iple çekiyorum, bu beraberlikten sonra vakit de geçmeyecek...

red_white

Karakterli oyunculardan olusuyormusuz bak bak onlarin karakterine .... defol git kalpar adnan saban haluk ekigho arif serkan defolun bunlar gonderilmezse gondermeyenler defolsun