Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

veis

yeni krallar çıkarırsak ne mutlu bizlere.çünkü ertugrul serkan celil versiyonundan sonra ele avuca sıgar bir golcümüz olmadı.

mehmet yılmaz

02 Mayıs 2008, 19:25:48 #16 Son düzenlenme: 02 Mayıs 2008, 19:28:40 samsuni
AlıntıSerkan Aykut Futbol Extra'da...

Türkiye'nin en çok satan aylık futbol dergisi Futbol Extra'nın mayıs sayısında Samsunspor'un golcü futbolcusu Serkan Aykut ile yapılan bir röportaja yer veriliyor. Röportajda Serkan Aykut, "İnzivaya Çekilen Kral" olarak nitelendiriliyor.

6 sayfalık röportajın bazı konu başlıkları ise şunlardan oluşuyor;

Çok duygusalım, çabuk demoralize oluyorum.

İstanbul'da daha başarılı olabilirdim ama bazı sebepler yüzünden olmadı bu.

Samsunsporlu Serkan Aykut mu, Galatasaraylı Serkan Aykut mu diye soranlara vereceğim cevap elbette Samsunsporlu Serkan oluyor.

Hakemler Anadolu-İstanbul ayrımı yapıyorlar. Samsunspor'da iken zaten yaşıyordum bunu İstanbul'da daha da iyi gördüm.

Celil ile aynı takıma gitseydik çok başarılı olabilirdik.

Futbol hayatımın en büyük mutsuzluğu Samsunspor'un küme düşmesi olmuştur.

Galatasaray'da oynarken Samsunspor'a karşı forma giydiğimde heyecandan ayaklarım titredi; tribünlerin beni alkışlamasından dolayı çok mutlu olmuştum.

İsmail Uyanık olsa idi asla küme düşmezdik...

Röportajın tamamını Futbol Extra Dergisinde bulabilirsiniz.

Benim için çok değerli cümleler var bu röportajda ama en önemlisi "ben Samsunsporlu Serkan Aykut'um" demesidir. Samsunspor'un minik takımından itibaren her kategorisinde forma giyen sembol bir futbolcumuzdur Serkan Aykut.

Onu tribünlere ilk çağırdığımda "Küçük Tanju buraya, yumruk havaya" derdik. Şimdi sie Samsunspor tarihinin Samsunsporlu Kralıdır o...

mehmet yılmaz

AlıntıSerkan Aykut Futbol Extra'da...

Türkiye'nin en çok satan aylık futbol dergisi Futbol Extra'nın mayıs sayısında Samsunspor'un golcü futbolcusu Serkan Aykut ile yapılan bir röportaja yer veriliyor. Röportajda Serkan Aykut, "İnzivaya Çekilen Kral" olarak nitelendiriliyor.

6 sayfalık röportajın bazı konu başlıkları ise şunlardan oluşuyor;

Çok duygusalım, çabuk demoralize oluyorum.

İstanbul'da daha başarılı olabilirdim ama bazı sebepler yüzünden olmadı bu.

Samsunsporlu Serkan Aykut mu, Galatasaraylı Serkan Aykut mu diye soranlara vereceğim cevap elbette Samsunsporlu Serkan oluyor.

Hakemler Anadolu-İstanbul ayrımı yapıyorlar. Samsunspor'da iken zaten yaşıyordum bunu İstanbul'da daha da iyi gördüm.

Celil ile aynı takıma gitseydik çok başarılı olabilirdik.

Futbol hayatımın en büyük mutsuzluğu Samsunspor'un küme düşmesi olmuştur.

Galatasaray'da oynarken Samsunspor'a karşı forma giydiğimde heyecandan ayaklarım titredi; tribünlerin beni alkışlamasından dolayı çok mutlu olmuştum.

İsmail Uyanık olsa idi asla küme düşmezdik...

Röportajın tamamını Futbol Extra Dergisinde bulabilirsiniz.

Benim için çok değerli cümleler var bu röportajda ama en önemlisi "ben Samsunsporlu Serkan Aykut'um" demesidir. Samsunspor'un minik takımından itibaren her kategorisinde forma giyen sembol bir futbolcumuzdur Serkan Aykut.

Onu tribünlere ilk çağırdığımda "Küçük Tanju buraya, yumruk havaya" derdik. Şimdi sie Samsunspor tarihinin Samsunsporlu Kralıdır o...

Sadece Samsunspor

hemen yarın gidip alacam bu dergiyi , bilgi için sağol samsuni ;)

kumkoylu ahmet

serkan aykutla gurur duyuyoruz unutulmayacaksin sen herzaman kralsin

jean

veis

serkan aykut busene veya geçen sene yatdı oynamadı falan ama serkan aykut bir kraldır ve samsunsporlu olması ve samsunlu olarak tanınması bi,zim için yeterli.

veis

küçüklük resimleri toy ken gerçekdende güzeldi şimdilerde artık bi bezginlik söz konusu ama samsuna onun ayarında bir golcü gelmesi gerçekden çok zor.

Lazoli

helal sana be kral ne saban sükürde ne tanju TEK KRAL SENSIN!!!!

ali ihsan

Samsunspor camiasının sembol isimlerinden birisidir artık Serkan AYKUT.O her zaman Kral olarak kalacak kalbimizde.

US

serkan aykut oleeeyyyy serkan aykut ooleeeeey serkan aykut oleyyyyyyyyyy!!

KRAL SENSİN SERKAN AYKUTTT!!!

hasselbaink

Derginin tamamına göz attım. Türk takımlarıyla İngiliz takımlarının oynadığı maçlar dosyası var, orada Samsunspor'umuzun Crystal Palace'ı iki maçta da dağıtması da yer alıyor. Hatta bir İngiliz takımını iki maçta da yenen tek Türk takımı biziz.

Serkan Aykut röportajı doyurucu olmuş. İsmail Uyanık ile ilgili söyledikleri çok önemli bence; niçin küme düştüğümüzü vurgulaması bakımından. Bir de içibdeki en büyük ukde 200'ler Kulübüne bu kadar yaklaşmışken kalması olmuş.

seckin55

03 Mayıs 2008, 23:50:21 #27 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2008, 23:56:54 seckin55
Adamın kralı O bir KRAL..ömrüm boyunca futbolculuğuna hastayım..saolsun ALTAY- SAMSUNSPOR maçında kırmadı beni ..çıkardı sırtından formasını verdi...o gun en mutlu günümdü.Formayı sırtıma giyip statdan ayrıldım..ileriki yıllarda celil ile beraber samsunsporun başında gormek ıstıyorum...

[eklenti yönetici tarafından silindi]

aydın uzun

samsunlu olmak ve samsunsporlu olmakdan dolayı her zaman gururduydum ve duymaya devam edeceğim.serkan ve celil.samsunspor gercek askerleridir.

nomak55

bu tip kişilikleri futbolu bıraktıgında da klup bunyesinde gorev verilmesi sahip cıkılması kusturulmememsi lazım...belki iyi bir hoca belki iyi bir menajer belki iyi bir yonetici belkide iyi bir başkan bile ilerde olabilir..Avrupa kluplerinde eski fubolcular mutlaka sembolu oldugu klup bunyesinde gorev alıyorlar degerlerimizi kaybetmememliyis