Gökhan Karadeniz

Başlatan Sadece Samsunspor, 07 Ocak 2021, 18:17:56

« önceki - sonraki »

ercan0655

Geçen sezonun ikinci yarısında beklentilerin çok altında ismine tecrübesine yakışmayan bir oyuncu kimliğinde idi. Bu sezon beklentileri karşılamasını ve  taraftarın gönlünde yer edinmesini bekliyoruz.

Sadece Samsunspor

Cok agir ve hantal. Eger oynatmak istiyorsak. Ceza sahasi etrafinda veya kale yakininda besleyip onunu acmak lazim. Ne yaparsin mesela? Bir pivot santraforun olur topu ona indirir ve stoperi kendine cekerse Gokhan oralardan kaleyi dener ve gol atar

maço

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 04 Temmuz 2021, 00:38:46Cok agir ve hantal. Eger oynatmak istiyorsak. Ceza sahasi etrafinda veya kale yakininda besleyip onunu acmak lazim. Ne yaparsin mesela? Bir pivot santraforun olur topu ona indirir ve stoperi kendine cekerse Gokhan oralardan kaleyi dener ve gol atar

katılıyorum.
Geçen sene forvetsizliğimizin olumsuz etkilenenlerden.
Sırt dönük servis yapabilecek bir oyuncu olmayınca ileride etkili olamadık. Tomane ya da bir başka isim bu meziyette oynarsa Gökhan çok daha faydalı oynayabilir.

isyan

Raqua55

Miladi bitmis bunun. Kafasi futbol disinda heryere basiyor

_SoN_

Bir adam şut atmayı unuturmu arkadaş, biz şans verilmeli kazanılmalı dedikça adam ısrarla bizim söylediğimizi bize yediriyor ! Savesevic iyileşse de en azından alternatifinin olduğunu görse.

5trawberry

Lusage

Sal bu takımın yakasını Gökhan.

maviay55

oynamaya gönlü yok, Altıparmak hocasından 11 garantisi almış gibi.

Sol Açık

Bence istekliydi, ama olmuyor ve yine olmadı!..

olcay

Ben yine de kesilmemesi taraftarıyım.
Gol atsa kafası rahatlayacak, taraftarın da gözüne bu kadar batmayacak.
Kazanırsak bizi şampiyon yapar.
Bu tarzda ve tecrübede oyuncu bulmak çok zor.

emrealtinsk

Geçen seneye oranla istekli ve daha aktif olmak istiyor
Bence formunu yakaladığında en iyi oyuncumuz olacak bi kaç hafta içinde kendini toparlayacağını düşünüyorum Kocaeli maçında çok istekliydi

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 01 Şubat 2021, 22:27:11Gökhan Karadeniz: "Şampiyonluğun şifresi bende"

https://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=34527 

Alıntı"Futbolun Evliya Çelebisi" unvanını boşa çıkarmadın ve ara transferde Samsunspor'a transfer oldun. Öncelikle bu transfer nasıl gerçekleşti?

Hatayspor'dan ayrılmak gibi bir niyetim yoktu açıkçası. Ancak Samsunspor'dan transfer teklifi için aradıklarında çok heyecanlandım ve hiç düşünmeden kabul ettim. Samsunspor her şeyiyle çok büyük bir camia. Çok büyük projeleri ve hedefleri olduğunu biliyorum. Burada olmam gerektiğine inandım ve teklifi kabul ettim.

Alt liglerde çok sayıda şampiyonluk yaşamış bir oyuncusun. Bugün itibariyle Samsunspor da Süper Lig'i hedefliyor. Ligin kalan bölümünde neler olur?

Bu şehire gelirken tek bir şeyin hayalini kurdum. O kupayı sezon sonunda bu şehre getirmek... Sadece bu... Başka hiçbir şey düşünmüyorum. Bu takımın Süper Lig'e çıkması için elimden gelen her şeyi yapacağım. Sadece bunu düşünüyorum.

Geldiğinden beri bir şey yapmamış insan.

5trawberry

Gecen seneki temizlikte bu da gitmeliydi.
Senede iki maç oynayacak diye bu adamın ayağına bakılmaz.

eprianu

Takımın en zayıf halkası. Herkes az veya çok takıma katkı veriyor ancak Gökhan Karadeniz yokları oynuyor. Artık sözleşmesinde oynama garantisi olduğunu falan düşünmeye başladım.