TFF 1.LİG 2021-2022 3. HAFTA | Kocaelispor 1 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan cembaba, 23 Ağustos 2021, 13:33:58

« önceki - sonraki »

ugurozkan

yüksel yıldırım bu pozisyondan sonra yollar mehmet akyüz'ü. gider denizliye falan.

_SoN_

5trawberry

Mehmet Akyüz olsam o pozisyondan sonra bı süre insan içine çıkmam.

Halisahada kaçmaz lan o.
Halk arasinda bu golü kaçırana kazma diyorlar

Raqua55

_SoN_

Alıntı yapılan: Raqua55 - 28 Ağustos 2021, 21:08:19Forvet Forvet Forvet Forvet 🙏🙏

20 gündür hazır değiller !!! kaç tane adam kadroya bile alınmadı, bu nasıl bir hazırlıksa !!

Raqua55

Futbol Sansi tamamen kocaelinin yaninda.Tek pozisyon tek gol. Ne bir kontra ataklari ne bir organize pas oyunu.

5trawberry

Olmuyor beceremiyor defanstan bütün topları neden Boli atıyor.

Sadece Samsunspor

Ulan adamlar top oynamadan kazandi. Su takima bi forvet alin lannnnnnn forvetttttt aloooooo 2 senedir alamadiginiz hani ondannnnnn.

Lusage

Bu maç direk hocaya yazar. Hele o son dakika Barış hamlesiyle sıvayı da yapmış oldu sağolsun.

isyan

100 uzun Topun biri bile Adama gelmedi. Istesen basaramazsin

ercan0655

Boli Mehmet Akyüz tomane Gökhan Karadeniz güle güle

_SoN_

Nerede geçen hafta konuştuklarımız? Nerede ezip geçeceğimiz rahat kazanacağımız Kocaelispor, afedersiniz ama balonu daha ikinci haftadan söndürdüler, 20 gündür gelen takımın belkide en önemli oyuncularını hazır değil diye kadroya bile almayacak kadar özgüven sahibi hocamıza gerçekten bir tokat niteliğinde oldu bu maç, aynı zaman tek maçta takımı yere göğe sığdıramayan bizlerede iyi bir tokat oldu, şu takıma yenikdik ve son dakikada şansımız yanımızda olmasa fark yiyorduk.

Bu Fofana , Diomande, Melunovic niye alındı abi niye ? O kadar özgüvenliyiz ki ikinci yarı oynatırız diye kadroya bile almıyoruz.

Dedimya erkende bu balonun patlatılması iyi oldu , hemde çok iyi oldu .

Yazık geçen hafta ki yroumları yapan bizlere, yazık bu kadar özgüvenli Mehmet hocaya.

Şu takıma yenildikya yeminle kafayı yiyeceğim.

eprianu

Maçın genelinde üstün olan taraf bizdik. Ancak bazıları geçen seneden beri devam eden sorunlar ve eksikler nedeniyle maçı kaybettik.

Öncelikle şunu belirteyim: Hasan Kılıç, Osman ve Burak inanılmaz mücadele etti. Hele o Osman, kaç yıl oldu böyle bir futbolcu izlemedim. Allah nazardan korusun; orta sahamız çok iyi.

Bu takımın zayıf yönleri belli. Öncelikle defansa müdahale edilmeli. Eksikleri olsa da ben Burak, Soner ve Ali'yi beğendim. Boli'nin kesilmesi gerekiyor. Tam bir saatli bomba. Kalecinin bir metre önünden rakip kafa vuruşu yapıyor, stoper ortada yok.

Sonra hücuma müdahale edilmeli. Bu takım, dışarıdan bakıldığında iyi ve mücadeleci bir futbol sergiliyor gibi görünüyorsa bunu orta alandaki isimlere borçluyuz. Hücum hattı hala beklenen seviyede değil. Yasin bu tip maçlarda etkili olamasa da rakip kalede tehlike oluşturma potansiyeline sahip. Ancak Çinari ve Tomane'yi beğenmedim. Zaten hücumdaki bu aksaklık yüzünden pozisyon üretemedik. Mehmet Akyüz'den de çok fazla umudum yok.

Son olarak Gökhan Karadeniz kesilmeli. Geldiği günden beri bekleneni veremedi. İsmi var diye sahada ama artık gereken müdahale yapılmalı.

Şimdi sonuca gelelim. Barış beklenen verimi sağlarsa kale, defans ve orta saha tamamdır diyebiliriz. Hücum hattında da Fofana'nın etkili olacağını düşünüyorum. O zaman geriye forvet ve Gökhan Karadeniz'in mevkii kalıyor. Buralara da gereken müdahalede bulunabilirsek daha da iyi olacağız.

Bu arada bizi Kubilay ve Bahattin'den kurtaran Allah'a şükürler olsun. Kritik maçlarda ne kadar etkisiz olduklarını bize karşı oynadıkları oyunla görmüş olduk.

Kâğıt üzerinde Kocaeli belki de sezonun en zor deplasmanı. İyi oynadık, pozisyonlara girdik ama atamayınca kazanamadık. Bundan sonra iş Mehmet Hoca'da. Doğru müdahaleleri yaparsa bu takım iş yapar.

jean

Balikesirspor macinin olcu olamayacagini soylemistim ne yazikki bu mactada gorduk cok gereksiz ve erken bir maglubiyet aldik cok rahat berabere biterdi ve milli araya moralli girerdik dunya kadar eksik adam var alin artik kadroya bir sekilde genclerle olacak is degil simdilik

ercan0655

Tüm duran topları yasin kullanıyor ve geçen sene olduğu gibi başarısız oluyor. İki hoca aynı şeyi yapıyor benim göremediğim ne var, bu takımda duran topları kullanacak iyi top kullanan kimse yok mu?