2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

ugurozkan

Alıntı yapılan: 5trawberry - 16 Ağustos 2021, 21:39:34Twitter'da Moryke Fofana ile anlaştığımız yazılıyor. Durum nedir, doğruysa çılgın transfer.

olursa çok iyi olur. böyle bir adama ekmek gibi su gibi ihtiyacımız var.
başkan ilk hafta rakipleri görünce olayın ciddiyetini anlamış olabilir.

Ayberk

5trawberry

Kaynak, Salim Manav.
Yüksel Yıldırım'da beğenmiş.

Sene başı transfer başlığına yazdığım isimlerden biriydi Fofana.

Sol kanat akar bu saatten sonra.

jean

seskat

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 5trawberry - 17 Ağustos 2021, 00:09:47Kaynak, Salim Manav.
Yüksel Yıldırım'da beğenmiş.

Sene başı transfer başlığına yazdığım isimlerden biriydi Fofana.

Sol kanat akar bu saatten sonra.

Bunun aynisindan sağ tarafta oynayanini alsak tamam bu is :)

AhmetDenizci

Gerçekleşen Transferlerimiz

1.Hasan Kılıç
2. Soner Gönül
3. Ali Ülgen
4. Mehmet Akyüz
5. Brahim Darri
6. Osman Çelik
7. Erald Çinari
8. Esin Hakaj
9. Hüseyin Öztürk
10. Furkan Fehmi Güneş
11. Alp Tutar
12. Aykut Özer
13. Alaaddin Okumuş
14. Cihan Kahraman
15. Semih Altıkulaç
16. Barış Başdaş
17. Melih Okutan
18. Alen Melunovic
19. Berk Taşkın
20. Ismael Diomande
21. Moryke Fofana

SSKLA

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 19 Ağustos 2021, 13:50:08Gerçekleşen Transferlerimiz

1.Hasan Kılıç
2. Soner Gönül
3. Ali Ülgen
4. Mehmet Akyüz
5. Brahim Darri
6. Osman Çelik
7. Erald Çinari
8. Esin Hakaj
9. Hüseyin Öztürk
10. Furkan Fehmi Güneş
11. Alp Tutar
12. Aykut Özer
13. Alaaddin Okumuş
14. Cihan Kahraman
15. Semih Altıkulaç
16. Barış Başdaş
17. Melih Okutan
18. Alen Melunovic
19. Berk Taşkın
20. Ismael Diomande
21. Moryke Fofana

22. Melih Altıkulaç :)

5. Brahim Darri gidiyor
8. Esin Hakaj gitti

Tahminim Hüseyin de kiralanır belki furkan ve berk taşkın da. Muhtemelen Semih de kiralanır.

Sonuç olarak aslında 22 değil 2 kesin 4 muhtemelen oyuncunun ayrılması ile 16 transfer yapmış oluruz. Evet hakaj ve darri hiç alınmasa daha iyiydi ama son operasyonlar ile özellikle iyice razı oldum ben bu dönemden. Son bi tane de 20-21 yaşında bir afrikalı alırsak ekstrası olur işin :)

Raqua55

Allaaahim Gomis bosa cikti olur mu acaba diye dusundum bir anda. Cok. para ister cook. Neyse cok hayal kurmadan uyusam iyi olur.

_SoN_

Bu sene çok ilginç şeyler yaşanıyor, önceden transferde geç kalırdık, bu sene transfer sezonu başlamadan aldığımızı yine transfer sezonu bitmeden gönderir pozisyona geldik, niye aldın ? niye gönderiyorsun? Transferde geç kalmak kadar olmasa da böyle bir al- gönder de bence iyi olmadı, olmuyor . Başkana sorsak "sen mi verdin parası" der ,ben aldım ben gönderiyorum der, az daha sorsam "takım benim sanane" der . Hepsinin üstüne forma az satılıyor maça az bilet alıyorsunuz, takıma niye sahip olmuyorsunuz da demez mi? Onu da der ...

55.hakan

Taraftar hariç herkes haklı parayı taraftar vermiyor ya ondandır.

jean

Sol bege bahsedilen arkadas da gelirse sirf iki sol bek e 6 milyon tl bonservis vermis olacagiz degermi acaba diye soruyom kendime

Desiqner

Alıntı yapılan: jean - 26 Ağustos 2021, 00:27:13Sol bege bahsedilen arkadas da gelirse sirf iki sol bek e 6 milyon tl bonservis vermis olacagiz degermi acaba diye soruyom kendime

Hem Türkiye'de hem de dünya futbolunda şuan en büyük sıkıntı yaşanan bölgelerden birisi sol bek. Yerli yetenekli sol bek sayısı yok denecek kadar az. Böyle bir ortamda 2 tane gelecek vaad eden sol bek oyuncusunu 1 milyon euro bile harcamadan takımında bulundurmak bana mantıklı geliyor :)

maço

Gayet mantıklı hamleler yapılıyor. Ben yönetimi eleştiremem. 20 transferden illaki 3-5 patates çıkabilir.
Son aşamada Melunovic tam bir kapalı kutu. Hiç beklemediğimiz bir performans gösterse keşke.