TFF 1.LİG 2021-2022 2. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 3-1 Balıkesirspor

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Ağustos 2021, 10:50:40

« önceki - sonraki »

jean

Nurullahi satmanin tam sirasi bence oynayamazssa poyasasi duser elimizdeki diger kaleciler yeterli bence

evolution55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 19 Ağustos 2021, 12:34:10Eğer tahminin doğru çıkar ve Nurullah ile başlamazsa sezon, "Nurullah efsanesi" başlamadan bitmiş olur.

hiç bir hazırlık maçında oynatmadı nurullahı diye hatırlıyorum.

_SoN_

Alıntı yapılan: evolution55 - 19 Ağustos 2021, 15:00:03hiç bir hazırlık maçında oynatmadı nurullahı diye hatırlıyorum.

Biliyorum, dikkatimi çeken en önemli konulardan biri, bence iki açıklaması var, ya garanti kaleci olduğu için ikinci kaleciyi deniyor, yada gerçekten düşünmüyor, tahminim ilk seçenek, ilk maçta oynatmazsa dediğim gibi Nurullah kolay kolay formayı alamaz.

cembaba

seskat

brigand

Ligde ilk maçımız olmasına rağmen Balıkesirspor'un içinde bulunduğu durum dolayısıyla ağır favori gösteriliyoruz. Bu bizde pek hayra alamet sayılmaz.
Rakip ne olursa olsun galibiyetle başladı ve bu süreçlerinde ekstra motivasyonla sahada olacaklar. Klişe olmasına rağmen maçın şifresi erken baskı gibi duruyor.

Diğer yandan herkesin üzerinde ki şüphe ve kararsızlık havasını ortadan kaldıracak tek şey; ilk dakikadan itibaren iştahlı, tempolu ve hareketli bir takım görmek olacaktır.
Böyle bir başlangıcın, tüm havamızı değiştireceğine inanıyorum.

beşnumara

Balıkesir haddini bilerek oynayacaktır. Hücum olarak zayıflar. Takım halinde savunma yapacaklarını ve kontra ile pozisyon arayacaklarını düşünüyorum.
İşi zora sokmamak için ilk yarı golü bulup rakibi açmamız gerekiyor. Skor tahminim 2-0

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

emre

Hasan canını yirim. Nazar değmesin, iki golde de müthişsin.

5trawberry

ugurozkan

_SoN_

Statdan izliyorum bolinin hatası gol, Nurullahın fazla yapacağı birşey yok,boli bu kadar bariz hatayı yapmaması lazım.

jean