TFF 1.LİG 2021-2022 2. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 3-1 Balıkesirspor

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Ağustos 2021, 10:50:40

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

TFF 1.LİG 2021-2022 2. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Balıkesirspor

Tarih: 20.Ağustos.2021 Cuma
Saat: 20:30
2. Hafta
Yeni 19 Mayıs Stadyumu
TRT Spor - Beinsport

Yeni sezon hayırlı olsun, sonu şampiyonluk olsun.
Bu maçta statta olmayı çok istiyordum, ancak İstanbul'a dönmek zorunda kaldım. 
İlk haftayı bay geçerek başlıyoruz. Balıkesir'i yeneceğimizi düşünüyorum.
Takım olumlu işaretler verdi.

jean

Hadi bismillah daha oncedende dedigim gibi bu sene gecen seneki kadar umutlu degilim sampiyonluktan yinede futbol bu belli olmaz hayirlisi olsun insaallah

Lusage

Kolay rakip. Kazanırız.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

brigand

Zaman hızla akıyor. Galip gelerek başlayalım inşallah. Bu sezon her şey çok daha zor olacak o belli. Ama zor olan sezonu kazanmak çok daha zevkli olacaktır.

_SoN_

Güzel bir maçla beraber kendi adıma özel bir organizasyon hayal ediyorum, inşallah pandemi sonrası ilk seyircili maçımızda iki açıdanda güzel bir gün geçirebiliriz.

Ayberk

Stoper

mehmet yılmaz

Balıkesir İle 13. Randevu

Samsunspor ile Balıkesirspor lig tarihindeki 13. maçlarına çıkacaklar.

TFF 1. Lig'in 2. hafta maçında bu hafta sonu Samsunspor'un rakibi Balıkesirspor olacak. Samsunspor'un evinde oynayacağı bu maç, iki takım arasında lig tarihindeki 13. karşılaşma olacak. İki takımın bugüne kadar oynadığı 12 maçta galibiyetlerde 6/5'lik bir Samsunspor üstünlüğü bulunuyor. 1 maç ise berabere tamamlanmış. Balıkesir temsilcisi 16 gol atarken Samsunspor'un 15 golü var.

Balıkesir'de oynanan maçlarda ev sahibinin 4 galibiyeti bulunuyor, 1 maç ise berabere bitmiş. Samsunspor'un ise o da, geçen sezon 3-1 biten maç olmak üzere 1 galibiyeti olmuş.

Samsun'da ise Samsunspor'un 5 galibiyeti varken Balıkesirspor ise 1 defa kazanmış. Beraberlik yaşanmamış. Temsilcimizin attığı 10 gole Balıkesir 4 golle karşılık vermiş.

maço

Balıkesir geçen seneden Mrsic , İsmail yüksek gibi etkili oyuncularını kaybetti.
Anıl taşdemir'inayağına bakıyor.

Çok rahat kazanmamız gereken bir maç . Sonu şampiyonluk olsun.

ata55

En az 2 farklı kazanmamız lazım. Rakip zayıf. Bu maçlar kayıpsız geçilmeli. Kayıp olacak maç sayısı çok çünkü.

muzaffer4

Lige kendi sahamızda ve taraftarımızın önünde galibiyetle başlamak için ideal bir rakip.
Yeni transferlerin çoğunu adam akıllı izleyemedik.3 gol atacağımızı düşünüyorum.

Ekrem

Kayıpsız geçmemiz gereken bir maç. Güzel bir futbol ile başlayıp hava yakalamamız ve rakiplere gözdağı vermemiz gerek. Başa bela olacak takımlar hayli fazla bu sene. Geçen seneyi çok arayacağız.

_SoN_

Benim ilk maç için beklediğim kadro bu, orta alanda Osman da formayı kapabilir ilk 11 için, diğer isimlerde değişiklik zor gibi duruyor.

maço

Alıntı yapılan: _SoN_ - 19 Ağustos 2021, 10:33:56Benim ilk maç için beklediğim kadro bu, orta alanda Osman da formayı kapabilir ilk 11 için, diğer isimlerde değişiklik zor gibi duruyor.

Sanki hoca Nurullah ile çıkmayacak bu maça , Osman da diamonde yerine çıkar gibi.

_SoN_

Alıntı yapılan: maço - 19 Ağustos 2021, 11:58:26Sanki hoca Nurullah ile çıkmayacak bu maça , Osman da diamonde yerine çıkar gibi.

Eğer tahminin doğru çıkar ve Nurullah ile başlamazsa sezon, "Nurullah efsanesi" başlamadan bitmiş olur.