2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

kaan

Paixao, Balde ayarında bir forvet alamazsak maksimum play-off olur.

Geçen seneden tek farkı, "bay ego" yerine kulübede farklı bir ismi izlemiş oluruz.

jean

33 macta 9 gol atan birine talipmisiz biz neden hic bol gol atan adamlara talip olmuyoruz

cembaba

Alıntı yapılan: jean - 01 Temmuz 2021, 11:31:4333 macta 9 gol atan birine talipmisiz biz neden hic bol gol atan adamlara talip olmuyoruz

Mathias 15 gol attı da ne oldu? Ben şu Nijeryalı taklacıyı sevdim. Nedense :)

Sol Açık

Alıntı yapılan: cembaba - 01 Temmuz 2021, 12:36:39Mathias 15 gol attı da ne oldu? Ben şu Nijeryalı taklacıyı sevdim. Nedense :)

Kimden bahsediyorsunuz?

maço

Ekigho gibi "nasıl kaçar" programında ilk üçü kapatacak bir oyuncu izlenimi verdi.

cembaba

Belki Rodellega fiyatını düşürsün diye haberler çıkmış olabilir.

Alıntı yapılan: Sol Açık - 01 Temmuz 2021, 12:48:31Kimden bahsediyorsunuz?

Kingsley Eduwo.

_Jack Daniels_

Sağlam bir Tomane'nin arkasında bekler en fazla.

isa55

Ahmethan idmanda
Inşallah adamdan saymazlar

Lusage

Alıntı yapılan: maço - 30 Haziran 2021, 15:23:23Diğer görüşlerine katıldığım için çıkardım , sadece bu noktada tereddütüm var.
Yani gs Soner'i alsa daha mı iyi yapmış olurdu ?
Açıkçası Soner'i almak rotasyon olarak iyi bir hamle oldu, asla bir üst ligte devam edebilecek bir kapasitede olduğunu düşünmüyorum.

Bence evet. Sol bek yokluğunda yukarıda olması beklenen alt liglerdeki en net isimdir Soner. Güzel oyuncu. Sahaya çıktığında biraz Adem Alkaşi, biraz Caner esintileri göreceğiz.

Lusage

Alıntı yapılan: KareAs55 - 30 Haziran 2021, 14:20:25Esin Hakaj yanılmıyorsam football manager verilerine dm-mc oynayan biri olarak görülüyor. Acaba partizani takımı sol bek yokluğunda sol ayaklı diye esin hakaj'ı sol beke devşirmiş olabilir mi  yoksa oyundan kaynaklı bir yanılgı mı @Lusage hocam bu konuda bir fikrin var mı?

Benim bildiğim kadarıyla sol bek hocam. FM22'de de zaten sol bek olarak başlayacak. İkincil bir mevkisi olmayacak.

Stoper

Osman Çelik..
Bonservisi elinde.
Çok iyi transfer.
Stoper oynar, ön libero oynar..

elexir

Tomane bir kaç maç oynadı genel manada olumlu ama Yinede bir Paxio etkisinde olacağını düşünmüyorum umarım yanılırım mutlaka iyi bir golcüye ihtiyacımız var diye düşünenlerdenim

jean

Mehmet akyuzu aldik her ne kadar son zamanlarsa forumsuz olsada guzel bir yedek transferi oldu

Sadece Samsunspor

03 Temmuz 2021, 18:16:05 #164 Son düzenlenme: 03 Temmuz 2021, 18:25:29 Sadece Samsunspor
Karagumrukten kaleci almisiz. Aykut ozer diye 28 yasinda. Gsde bir ara ilgilenmisti. Furkan ayrildi. Eger Ahmet Altin gitmediyse toplam 4 kalecimiz oldu. 2 kaleci transferi birden yapmak ilginc.