2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

jean

Insaallah dogrudur bir sonrasi satistanda yuzde 25 pay karsiligi satilabilir

maço

yerli oyuncuların kıymete bineceği önümüzdeki yıllarda zamansız gereksiz ve ucuz bir satış olur , umarım yalandır.

Desiqner

Başkan transfer haberini yalanlamış. Nurullah bu sene bence kaleci antenörünün de etkisizliği ile performansında gerileme gösterdi. Umarım yeni gelen kaleci antrenörü faydalı olur bu sene. Ve maço arkadaşımızın dediği gibi bu sene iyi bir performans göstermesi halinde yerli oyuncu kontenjanından anılan rakamın çok üstünde transfer yapabilir.

Tiryakiler55

Benim gözümde Nurulllah'in biraz daha cesaretli cikislar yapmasi gerekiyor. Göze carpan sanki sirf üzerine gelen toplari tutmasi. Birebir pozisyonlarda "aha golü yedik" denilecek pozisyonlarda topu cikarmasi cok nadir.

_Jack Daniels_

Nurullah seviyesinde ya da daha iyisi alınmadan gönderilmesi mantıksız olur. Yabancı sınırından dolayı yerli iyi kaleci bulmakta zor şu zamanda.

55.hakan

Nurullah 3. kaleci olmalı bu işin şakası yok.

_SoN_

Kale konusunda geçen sene gerekli dersleri aldığımızı düşünüyorum, Nurullah kendini geliştirmediği ve forumunu yükseltmediği sürece bu takımın birinci kalecisi olarak devam etmesi çok zor.

ercan0655

Nurullahın iyi olması için basketbol bilen bir kaleci antrenörü bulunmalı, veya basketbol antrenörü uzun adam nasıl hız, çeviklik, çalıştırılır kaleci antrenörüne yardımcı olmalı.
Böyle genç ve unut vadebilecek kaleci için dile getirilen para komik.

maço

Alıntı yapılan: maço - 15 Şubat 2021, 14:30:20bir çok futbolcumuzun sözleşmeleri bitiyor.
Keçiören'den Barış Alper Yılmaz'ı muhakkak kadromuza katmalıyız. 20 yaşında fiziği de çok iyi . Gelecek yatırımı olur.

Umarım bir yandan da gelecek sene kadrosuna çalışıyorlardır.

Gs almış :(

SSKLA

Murat Uçar, Lokman Gör, Hasan Hatipoğlu... Şu adı geçen isimlere bakın Allah aşkına hoca ile görüşene kadar uzayda olan vizyon şu an yerlerde. Neyse ki kurtarılmış 8 transfer var gerisi nasip. Şu adamlara kadar altyapıdan topçu deneyemeyen kimse de ben şu kadar topçu çıkarttım altyapılardan diye maval okumasın, zaten hangi hocaya sorsan en çok o altyapı topçusu çıkartıyor ama reelde bir tane oynatan yok.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: SSKLA - 29 Haziran 2021, 14:53:24Murat Uçar, Lokman Gör, Hasan Hatipoğlu... Şu adı geçen isimlere bakın Allah aşkına hoca ile görüşene kadar uzayda olan vizyon şu an yerlerde. Neyse ki kurtarılmış 8 transfer var gerisi nasip. Şu adamlara kadar altyapıdan topçu deneyemeyen kimse de ben şu kadar topçu çıkarttım altyapılardan diye maval okumasın, zaten hangi hocaya sorsan en çok o altyapı topçusu çıkartıyor ama reelde bir tane oynatan yok.

Yalnız Murat Uçar sağ bek için çok ideal bir isim olur. Bildiğim kadarıyla da öyle papazlığı, çamurluğu olan bir adam değil...
Maalesef ülke de sol ayaklı stoper sıkıntısı sol bek sıkıntısı kadar büyük. Adamlar ya yeteneksiz oluyor ya da Yalçın gibi çirkef, kişiliksiz oluyor.
Gerçi bu noktada eğer ki hoca adam kayırmaz ise ben Recep Burak Yılmaz'ın ismi geçenlere forma bırakacağını sanmıyorum...

Lusage

Alıntı yapılan: maço - 29 Haziran 2021, 14:07:40Gs almış :(

O konuda bence biz daha iyisini yaptık. Barış'ı Barış yapan adamı aldık. Soner önündeki adamı oynatır. Bu sezon sol kenarda oynayacak arkadaştan patlama bekliyorum.

Diğer konuya gelecek olursak. Murat Uçar sağ bek için ideal bir oyuncu olur. Sağ açıktan beke dönüşmüştü. Ali ile iyi bir ikili olurlar.

Sol ayaklı sol stoper konusunda ise evet maalesef ülkemizde sıkıntı var. Topal birisinin sol ayağın varsa ve pozisyonun da defans ise her yerde ekmek bulabilir. Çünkü hocalarımız teknik ve taktik bölümlerden ziyade oyuncuların fiziksel becerilerini dikkate alıyorlar. Bu nedenle ismi konuşulan isimler arasında Hasan iyi bir tercih olur. Ama ben olsam oraya ayağına bakmaksızın Kemal tarzı hızlı ve agresif bir stoper arardım.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KareAs55

Esin Hakaj yanılmıyorsam football manager verilerine dm-mc oynayan biri olarak görülüyor. Acaba partizani takımı sol bek yokluğunda sol ayaklı diye esin hakaj'ı sol beke devşirmiş olabilir mi  yoksa oyundan kaynaklı bir yanılgı mı @Lusage hocam bu konuda bir fikrin var mı?

jean

Iki tane sol bek var yanilmiyorsam 3. Sol beki almak hemde yabanci ne kadar mantikli tartisilir

maço

Alıntı yapılan: Lusage - 29 Haziran 2021, 16:42:33O konuda bence biz daha iyisini yaptık. Barış'ı Barış yapan adamı aldık. Soner önündeki adamı oynatır. Bu sezon sol kenarda oynayacak arkadaştan patlama bekliyorum.

Diğer görüşlerine katıldığım için çıkardım , sadece bu noktada tereddütüm var.
Yani gs Soner'i alsa daha mı iyi yapmış olurdu ?
Açıkçası Soner'i almak rotasyon olarak iyi bir hamle oldu, asla bir üst ligte devam edebilecek bir kapasitede olduğunu düşünmüyorum.