Gökhan Karadeniz

Başlatan Sadece Samsunspor, 07 Ocak 2021, 18:17:56

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Senin icin cok hirsli potansiyel kart gorur dediler. Daha hirsini goremedik. Tamam yetenegin var ama kendini gostermiyorsun.

brigand

Gökhan'ı serbest oynatıp kendini çizgilere atamadığı sürece beklediğimiz verimi alamayacağız. Göbekte kitleniyor. Zaten topu aldığında direkt markaj yiyor.
Kendisinin de tutukluğu eklenince verimsiz bir görüntü çıkıyor ortaya.
Hocadan beklediğim yönlendirmelerden biri bu. Gökhan'ı biraz daha serbest bırakıp, daha geniş alanda topla buluşmasını sağlayacak planlar.
Diğer türlü maç başlığında belirttiğim gibi bana göre ligin en etkili ofansif ortasaha oyuncusundan istediğimiz ölçüde yararlanamıyoruz.

Sadece Samsunspor

Kardeş bişe yapacan mı yoksa para ezmeye mi geldin buraya ?

cakir55

Gökhan'dan ne bekliyorsunuz ki Kubilay'dan daha vasat aynı özellikte bir oyuncu kendisi.

jean

Cok top kaybi yasadi bugun

ata55

Haftalardır yoksun. Katkın yok.
Yazıklar olsun sana Gökhan.

##kdc##

Uğur Tülümen etkisi... Verilen paraya  yazık, Enes İslam da yapardı bunun kadarını..

Sadece Samsunspor

Bugun istedigimiz denemeleri yapti biri direkte patladi. Digeri defansa carpti. Ceza sahasinin az disinda ona vurus pozisyonu acarsak illaki atacaktir.

ali ihsan

Mathias'a asist yapıyorsun sonra sırtını dönüp gidiyorsun.Seni bu hareketinle hatırlayacağım her daim.Yazık sana...

Sadece Samsunspor

Cok daginik oynuyorsun oyuna odakli degilsin

Elyesa

en sevindigim kisiydin bize transfer oldugunda maalesef biz baska gokhani izlemisiz benim izledigim o gokhan sen degilsin

isyan

Kral Adam. Sampiyonlugun sifresi onda

Sadece Samsunspor

GurbetciFanatik

Oksijen israfi
Sana hava veren acaclarin ben...

Ekrem

1-2 olumlu hareketi hariç hatırlamıyorum. Kendisinden beklediğimiz futbolla uzaktan yakından alakası yoktu. Uzaktan şut konusunda Kubilay daha yararlı olurdu. Gereksiz transfer para israfı.