Kerem55 - Mustafa Kırtay'ı Kaybettik. Başımız Sağ Olsun.

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Mayıs 2021, 02:57:18

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

08 Mayıs 2021, 02:57:18 Son düzenlenme: 09 Mayıs 2021, 00:06:18 mehmet yılmaz
Forumun eskilerinden, benim çocukluk arkadaşım ve deli bir Samsunsporlu olan Kerem55, Mustafa Kırtay birkaç saat önce vefat etmiş.
Henüz 44 yaşında, pırıl pırıl bir insandı. Acımı anlatabilmem mümkün değil.
Tribünlerde, halı sahalarda, hep ss.biz'in içindeydi.
Kalp krizi sonucu aramızdan ayrıldı.

https://www.hizliresim.com/cs6u6hl

Kaya

:(

Ey gidi güzel insan.

Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun...

s_uzunkaya

Mekanı cennet olsun. Rabbim rahmetiyle muamele etsin inşaallah. Ailesine, dostlarına sabırlar versin Rabbim..

orucreis

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah güzel insan😥

celebi

Ah Mustafa kardeşim dostum güzel insan :( Rabbim mekanını cennet eylesin. Efendimize(SAV) komşu eylesin inşaallah. cenazesine katılamamak ayrı bir burukluk :( Ah bir çelebi  hocam deyişi vardı karşısında adamı eritirdi.

Ajan

Sanırsam bir iki defa yönetimden hesabın silinmesini talep etmiştim, ve yıllar sonra yazma gereksinimi duyduğum başlığın bu olması :( , devri daim olsun, ışıklar içinde uyusun

alperen_55

Genç sayılabilecek erken yaşta arkadaşımızı kaybetmek zor. Rabbim rahmeti ile muamele buyursun.mekanı cennet olsun.Ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum.

Ayberk

minci

Çok üzüldüm. Hepimizin başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun.

beşnumara

Allah mekanını cennet eylesin. Ailesine sabırlar versin inşallah. Çok üzüldük be abi.

SSKLA

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, sabah haberi görünce hüzün sardı içimi.

_SoN_

Allah rahmet eylesin mehanı cennet olsun inşallah.

Sadece Samsunspor

jean

Allah rahmet eylesin bir kac kez konusma firsatim olmustu

cembaba

İnanılmaz üzüldüm. Mekanı cennet olsun inşallah. Rabbim Peygamber Efendimize komşu eylesin. Güzel kalpli adam.