TFF 1.LİG 2020-2021 28. HAFTA | Tuzlaspor 0-2 SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan cembaba, 27 Mart 2021, 11:58:00

« önceki - sonraki »

cembaba

Tuzlaspor-Samsunspor'umuz
TARİH: 03.04.2021 CUMARTESİ
SAAT: 13.30
YER: 15 TEMMUZ STADYUMU

Ligin ilk yarısındaki Tuzlaspor maçımızda iyi bir futbol oynayarak kazanmıştık. Eksiklerimize, kart cezalısı ve sakatlarımıza rağmen mutlak kazanmamız gereken bir maç. Rakibin Teknik Direktör değişimi sonrası ivme kazanmak için maça çıkacağını düşünüyorum. Kalan 7 maçında tamamında iyi futbol beklemiyorum. Bastıralım, pres yapalım, kanatlarımızdan gol bulmaya çalışalım. Ama muhakkak kazanalım. Rakibimiz Giresunspor veya başkaları değil kendimiziz. Çünkü biz sonuç alırsak, diğerlerinin ne yapacağı umrumuzda değil. O yüzden kazanalım, Balıkesirspor maçımıza odaklanalım.

_SoN_

Bu maçla çıkışa geçemezsek ki, bu galibiyetle olur, işler daha da zorlaşacak. İlk ikiden çıkmak istiyorsak bundan sonra her maç tam anlamıyla final.

jean

Alamazssak cikamayiz bence altayin maclari cok kolay kredimiz kalmadi

Sadece Samsunspor

tuzlayıda yenin artık leş gibi top oynuyorlar haftalardır izledim

celebi

mehmet yılmaz

İşin doğrusu şu ki, taraftar olduğumuz için bizim maçlara duygusal bakıyoruz. En azından ben öyle yapıyorum.
Bu nedenle şu son 4 maç, ciddi bir güven kaybına neden oldu. Hemen hepsinde de maç öncesi kazanırız duygusu çok hakimdi. Buna inanıyordum.
Şimdi ise maalesef bin bir endişe içindeyim.
Ha, kazanır mıyız?
Kazanabiliriz tabii ancak içimizdeki o güçlü duygu büyük bir yara aldı.

Yine de temennim şu maçın milat olması ve çıkışa geçmemiz.

eprianu

Hem Tuzla maçı hem de daha sonra oynayacağımız maçlar için her skora hazır olun derim. Son 4 maçta neler yaptığımız ortada. Tuzla güçlüdür, zayıftır konusundan önce biz ne yapacağız sorusunun cevabı önemli.

Önemli olan bir konu daha var tabii: Acaba bu maçta kırmızı kart görecek miyiz? Daha doğrusu oyuncularımız kart yemek için tekmeler, dirsekler, küfürler savuracak mı?

Stoper

Serinin başlangıcı olur mu?
Kalan maçların hepsini kazanırsak ancak şu 4 haftayı unutabilirim.

Rakip Tuzlaspor'da 2. Taner Taşkın dönemi de bitti ve yerine Suat Kaya geldi. Bunun olumlu yansıması olur mu sahada göreceğiz.

Mücahit tamam mecbur oynayacak da, umarım Tomane'de forma giyer. Lig bitti!

ata55

Yavaş yavaş maç havasına girelim. Ancak şu bir gerçek ki, Giresuna kaybetmek bizi moralmen çökertti. Onlara yenilmememiz lazımdı. Üzüntüm hala geçmedi.

KocumVolkan

Hem taraftar hem futbolcular çok gergin olacak. İnşallah bir şekilde galip geliriz.

##kdc##

gol atarsak üstüne gol de yemezsek kazanırız.

Haricinde takımdan hiçbir ümidim yok..

forzasirin55

celebi

Benim şahsen hiç ama hiç ümidim yok. Play offa hazırlık yapmak gerek

muzaffer4

Kalan 7 maçta puan kaybı yaşayabiliriz hiç sorun değil biz puan kaybedeceğimiz gibi rakiplerimiz de puan kaybedecek. Ancak bu maç kesinlikle puan kaybı yaşayacağımız maç olmamalı. Bu maçı yenelim hobi olarak yine puan kaybederiz sorun yok.

brigand

Özellikle de hocanın ve Aztopal'ın yaptığı son açıklamalardan sonra çıldırmamak elde değil.
Yahu bir kere de hem takıma, hem kendinize, hem de taraftara karşı sorumluluğu ve gerçekleri göz önüne alarak, özeleştiri yaparak bir açıklama yapın.
Tamam eyvallah takımı motive edelim, söylemleri bu yönde yapalım derdindesiniz. Ama yok azınlık sayılacak birileri de olsa bize hakaret etti, yok ailemize küfür ettiler vs. Sizin ailenize kim küfür ettiyse gidin dava edin kardeşim. Hakaret davası açın ve bunu alenen beyan edin.

Ama kalkıp aba altından sopa göstermeyin, bu taraftarı itham altında bırakmayın. Ne yaptı bu taraftar tesisleri mi bastı? Toplanıp tek ağızdan hepinize küfür mü etti?
Sokakta sizi taciz mi etti? Açıklamamı yayınladı bu taraftar?
Kalkıp kötü yönettiğiniz süreci, hatalarınızı kabul edip söz verecekken çıkmış bir konu üzerinden sallayarak işi kotardığınızı zannediyorsunuz.
Madem bu kadar alıngansınız, taraftara parmak sallayanları, iş ahlakı dışında davranıp kendine bakmayıp sahada yürüyenleri, gol attıktan sonra işaretler yapıp alenen size sallayanları, takımı lakayıt şekilde peş peşe eksik bırakanları cezalandırsanıza.

Puan durumuna göre eleştiri yapılmadığı çok açık di mi? Sonuçta hala 2. olan takım niye bu kadar eleştirilsin. Demek ki artık herkesin görebildiği sorunlar var ki bu kadar eleştiri alıyorsunuz. Ama siz bir kere bile kabullenip özeleştiri yapıp işi kökünden çözmeyi düşündünüz mü? Kocaman bir hayır.

Bana maval anlatmasınlar. Ligin kuyruğu gelmiş. Hoca en kritik iki maçta yok. Bu kaçıncı kardeşim. Biz sahada olanları eleştirirken sen farklısını mı yapıyorsun sanki.
Eğer doğrucu, akılcı söylem ve eylemlerle bu işi çözmeye ve yönetmeye kalksaydınız bu taraftar yine üzerine düşeni fazlasıyla yapardı.

Yine yapacak bu taraftar takımı için her şeyi. Fakat siz özellikle şu süreçte gösterdiğiniz davranış biçimiyle kendinizi kandırmaya devam edin.

Sezon bitene kadar teknik, taktik, kurgu vs. hakkında yorum yapmayacağım.
Bu saatten sonra yarım sıfır olsun bizim olsun.

Maç özelinde sahada ki görüntü ve ruh hali bize sezonun geri kalanını şimdiden gösterir zaten.
Deli gibi istediğimiz süper ligi sahadakiler ve kenardakiler ne kadar istiyor göreceğiz.