TFF 1.LİG 2020-2021 26. HAFTA | Altınordu 0 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan KocumVolkan, 08 Mart 2021, 11:01:10

« önceki - sonraki »

yk55

Maçı seyreden herkes bu malın 2. Sarıyı yer der. Mal teknik direktör görmüyor tabi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugurozkan

zaten faydası yoktu, en azından olmadığını biliriz sahada. iyi oldu.

_SoN_

Alıntı yapılan: _SoN_ - 15 Mart 2021, 19:24:14Al sana Gökhan Alsan HOCAAAAAAA!!!! Delirttin bu sene bizi Ertuğrul Hoca delirttin, bıktık senin bu süprizlerinden bıktıııık!!! Gökhan alsanı hangi maç ilk 11 de başlattın da bu maç başlatıyorsun, işin gücün artistlik.

+ olarak, bu maçı kaybedersek, hakkım helal değildir sana Ertuğrul Hoca, sesim kısıldı , haftalardır aynı şeyi yazmaktan bıktııııııım.

Sadece Samsunspor

Satilmissin sen. Bi insanin sarisi varsa oyle kaymaz. Bile bile yaptin. 2 3 hafta oncede samsunspor paylasimlarini silmistin. Seni oynatan hoca da hatali

GurbetciFanatik

Raqua55

Mert

GurbetciFanatik

Veli de hic bi teknik yok.
Aldigini taca yada gelisi güzel vuruyor.

ercan0655

Yasin kullanmasa ya şu kornerleri yedi korner bir isabetli orta yok

Sadece Samsunspor

10 kisi oldugumuz icin futbolcular yorulacak. Giresun cuma oynadi biz pazartesi. Giresun karsinda napacaz bakalim

eprianu

Gökhan Alsan'ın oynamasına ben de karşıyım ama biraz da Ertuğrul Hoca'yı anlamak lazım. Savicevic yok, Oğuz için de taraftarımız demediğini bırakmıyor. O bölgede haliyle geriye sadece Gökhan Alsan kalıyor. Hoca ne yapsın, kimi oynatsın?

Eğer Gökhan Alsan bilerek kırmızı kart gördüyse Allah sorsun hesabını, yanına bırakmasın!

10 kişi kalmaktan ziyade haftalar sonra top oynamaya başlamıştık, ona üzülüyorum. Takım iyi hazırlanmış ama 10 kişi ne olur, göreceğiz.

GurbetciFanatik

Bana gülcekseniz ama

Mathias ciksin Nadir girsin

Durun hemen sövmeyin bi biliyom oda mal ama cok kosuyor yoruyor defansi o yüzden dedim.
Cok sövdünüzmü la 🤣🤣🤣🤣

Raqua55

Nadir girmeli en azindan mathiasa gore daha cok defansa geliyor ve gol sansi daha yuksek bir isim. Mathias harbiden bos saka gibi takkimdaki forvetler gol atamiyor

##kdc##

Beraberlik de iyi bu saatten sonra.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ercan0655

İkinci yarı rüzgara karşı 30 yaş ortalaması ile 10 kişi oynayacağız 😡🤬