Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

Elyesa

bir anket vardi takimdan kimler gonderilsin diye seni isaretlediklerinde sasirmisdim simdi ise kendime sasiriyorum nasil gormemisim diye 2 yedigin golde normal degil nurullah bir an once kendine ceki duzen ver bukadar basit gol yenmez ilk gol isler acisi zaten o golden sonrada adana daha cesaretli oynadi kotu futbolumuzun benceki sorumlusu sensin..insallah en kisa zamanda kendine gelirsin kardesim insallah

olcay

Değerini bulduğu anda satılmalı. Bizim takımda daha fazla gelişeceğini düşünmüyorum.

celebi

Alıntı yapılan: olcay - 07 Mart 2021, 18:30:13Değerini bulduğu anda satılmalı. Bizim takımda daha fazla gelişeceğini düşünmüyorum.

gittiği yerde de gelişemez o

maviay55

şampiyon olacak takımın kalecisi asla değil..
çok büyütülüyor.

celebi

Alıntı yapılan: maviay55 - 07 Mart 2021, 20:50:13şampiyon olacak takımın kalecisi asla değil..
çok büyütülüyor.

Aynen ve kesinlikle kardeşim. Şişirildi maalesef

Lusage

Balon...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

##kdc##

Rekabete gireceği adam olmazsa geldiği gibi kalması çok normal. Sadece boyu olduğu için kaleye koyulmuş gibi. Son iki maç özelinde demiyorum tüm sezon boyunca 1-0 öne geçtiğimiz her maç vakit geçirmesi de cabası. Rakip kalede olsa küfür isyan edeceğimiz her hareket mevcut kendisinde..

5trawberry

Ağır hareketleri tahammül sınırlarını zorlamaya devam ediyor.
Böyle laubalilik olmaz. Kimse de gıkını çıkarmıyor bu elemana.
Nurullah'ın bir kere topu eliyle yatay havalandırıp takımı kontraya çıkardığını görmedim. Topu nerede kontrol ederse etsin geriye yürüyüp topu yere bırakmasından gına geldi.
Yeter artık.

Raqua55

Bu arada ceza sahasi icinde Elini kullanabilirsin. O direkten donen topu niye birakiyorsun ki onunden geciyor

Sol Açık

Elimde istatistik yok. Tahminim;
* Ligin en az gol yiyen 3 kalecisinden biri
* Ligin en az kurtarış yapan 3 kalecisinden biri

Cidden ilk direkten dönen top bir komediydi. İlk kez olsa anlayacağım ama topu kurtarması istisna haline geldi. Kötü kaleci olduğunu söylemiyorum, ama büyük hedeflere ilerleyecek bir kaleci de değil...

Lusage

Gelecek sezon Süper Ligde en fazla 2. kaleci olur.. Muhtemel kariyeri Ahmet Şahin'in bizimle Süper Ligde yaşadığının aynısı olacaktır..

55.hakan

Galip durumdaysak son 10 dakika oyunu soğutma için sahaya süreceğim oyuncu olur ancak.

minci

Alıntı yapılan: Sol Açık - 03 Nisan 2021, 17:30:26Elimde istatistik yok. Tahminim;
* Ligin en az gol yiyen 3 kalecisinden biri
* Ligin en az kurtarış yapan 3 kalecisinden biri

Cidden ilk direkten dönen top bir komediydi. İlk kez olsa anlayacağım ama topu kurtarması istisna haline geldi. Kötü kaleci olduğunu söylemiyorum, ama büyük hedeflere ilerleyecek bir kaleci de değil...
Sanıyorum yeterince çalıştırılmıyor, bir de kaleci antrenörü bana yetersiz gibi geliyor. Üstüne ve havadan gelen yan toplara karşı iyi ancak köşeye giden toplara karşı benim gibi topu seyrediyor. Bu eksikliği bu yıl daha net ortaya çıktı. Eğitilebilirse iyi bir kaleci olabilir.

celebi

Alıntı yapılan: minci - 11 Nisan 2021, 11:38:39Sanıyorum yeterince çalıştırılmıyor, bir de kaleci antrenörü bana yetersiz gibi geliyor. Üstüne ve havadan gelen yan toplara karşı iyi ancak köşeye giden toplara karşı benim gibi topu seyrediyor. Bu eksikliği bu yıl daha net ortaya çıktı. Eğitilebilirse iyi bir kaleci olabilir.

bence yapı ve fiziksel olarak eğitilmeye de müsait değil

Lusage

Nurullah;

Sofascore verilerine göre;
En çok kurtarış yapan kaleciler arasında 67 kurtarış ile 8,
Ceza sahası içerisinden atılan şutlarda 34 kurtarış ile 9,
Kalesini/çizgisini terkeden kaleciler arasında 13 kez ile 1. sırada.

Mackolik/Opta verilerine göre 14 maç ve üstü oynayan kaleciler arasında;
Maç başına 2,3 kurtarış ile  18. sırada,
%72'lik kurtarış ile 10. sırada,
Ceza sahası içinden şutlarda %63'lük kurtarış ile 11. sırada,
Ceza sahası dışından şutlarda %85'lük kurtarış ile 16. sırada,
Topu oyuna sokmada %76'lık başarı ile 11. sırada.