Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

Tiryakiler55

Son 10 sene icinde izeledigim kalecilerde tek begendiklerim Ertugrul Taskiran ve Ahmet Sahin. Nurullah o seviyeye gelirmi bilemiyorum ama biraz daha güven göstermek lazim. Yasi genc, hic olmazsa istatiksel acidan "parlatip" satilabilir.

Shane_Falco

Nedense Nurullah'a karşı önyargı var insanlarda. Şuan kimse Nurullah üst düzey bir kaleci diyemez ama kötü bir kaleci denmesini de doğru bulmuyorum. Herkesten Ahmet Şahin performansı beklememeliyiz ki belki de Ahmet Şahin'in bizdeki performansı kariyerinin zirvesidir.

Şöyle bir bakınca Nurullah'ın bariz hatasından yediğimiz gol adeti çok azdır. Daha 3-4 sene öncesine kadar amatör olan bir kaleciden (Özellikle kalecilik özel eğitim isteyen bir alan) bahsediyoruz.

Bu ülkede Tolgahan Acar, Korcan gibi isimler yıllarca süper ligde kalecilik yaptı. Günümüzde İrfan Can, Ertaç Özbir, Kayacan gibi isimler hala süper lig de forma giyiyior kimisi ilk 11 çıkıyor.

Elimizdeki değerleri hemen kötülememeliyiz varsa parlatmaya çalışmalıyız. Nurullah'ta şuan parlamaya aday bir isim. Çalışıp kendini gösterirse kendisine yapar. Kendini geliştirmezse de elbet varacağı nokta en fazla yedek kulubesidir.

Sadece Samsunspor

Helal sana Nurullahhhhh Termelim benim alev alev yandı bu akşam

KocumVolkan

Valla ben kendisini hiç sevmiyorum hatta başka kaleci alınmasını istiyordum ama beni utandırdı. Helal

5trawberry

Furkan bundan daha iyi diyen bir arkadaş vardı.
Bugün Furkan olsaydı pozsiyonların alayı goldü. O stresle extra tuttuğu topu içeri alır, bir de geri pası ayak altından kaçırırdı.

ask55

Cok sukur utandırdın helal olsun aslanım

emre

Helal olsun. İhtiyacımız olduğunda göster kendini.

Elyesa

helal macin adami kesinlikle nurullah bugun helal olsun kardesim isde bu

eprianu

İstanbulspor galibiyetinin mimarı. Çok net pozisyonları çıkardı, kusursuz oynadı. Maaşallah, böyle devam.

kaan

Geçen sene içerdeki Manisa maçını hatırlatan bir performans sergiledi. Bravo

jean

Insaallah super ligde kalemizi korudugun gunleri goruruz

55.hakan

21 Şubat 2021, 00:06:18 #161 Son düzenlenme: 21 Şubat 2021, 00:16:30 55.hakan
Tek maçla tepeye çıkarıp tek maçla yerin dibine sokmamak lazım.

Raqua55

Çok basarili bir performans sergiledi. Neredeyse kusursuz bir oyun oynadi.Konsantre olunca neler yapabilecegini umuyorum kendide gormustur.Devam 👍

Elyesa

Alıntı yapılan: 55.hakan - 21 Şubat 2021, 00:06:18Tek maçla tepeye çıkarıp tek maçla yerin dibine sokmamak lazım.
ben elesdirenlerede birsey demiyorum vardir bakis acislari bakdiklari aci onemli..ama banada yillar sonra kalede guven veriyor furkandan 100 kat iyi o bile yeter bana buda benim acim :-)

Lusage

Furkan'dan 100 kat kaleci. Ama ben şahsen beğenmiyorum. Lakin bugünki 3 puanda katkısı büyük. Umarım üstüne koyarak devam eder..