TFF 1.LİG 2020-2021 22. HAFTA | İstanbulspor 0-1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 14 Şubat 2021, 22:25:50

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

kaan

Erkam bitti hocam çıkar artık şu adamı. Kenarda Caner var.

twitter

Raqua55

Biraz pas yapmak zorundayiz cok baski yedik bu kadari fazla

5trawberry

twitter

zaten top tutamıyoruz halen daha pas yapmak yerine ileri şişiriyorlar ya

bunu ben görüyorum bunlar görmüyor mu

ugurozkan

Alıntı yapılan: 5trawberry - 20 Şubat 2021, 20:44:56Savicevic ne çöp bir oyun bu yazıklar olsun sana

bugün rezil oynuyor. 40 dkda 13 pas 6'sı isabetsiz.

adige73

Sadece Samsunspor

_SoN_

ugurozkan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 20 Şubat 2021, 21:04:48Ne oldu laaaa ömer sarelle mi oldun :)

kırmızı kartta yedek kulübesinin orada ortalığı karıştıran o muydu?

isyan

Bir kac yil daha yaslandik. Ama cok büyük adim attik bugün

Tufan

yazıp çizecek hiç bir şey yok herkes gücü kadar mücadele etti. Hakem Boli'yi atsa hiç bir şey diyemezdik.

bu yıl tribünden uzak kaldık seneye bunların babalarına basacağız İnşallah. bu iş tamam.

twitter

ne gerildik ya maçta hop hop izledik valla

dje dje kesinlikle bu sezonki adamım benim. pire gibi makalele izliyor gibi hisssediyorum izlerken

atalay

Alıntı yapılan: atalay - 18 Şubat 2021, 17:07:32Benim tek endişem aşırı-motivasyon. Sakin kalıp, rakibe (hakeme) gerekli kozları vermezsek kesinlikle yeneriz.
Eğer biz bunu başarırsak ve oyunu belirli bir süre gol yemeden tutabilirsek İstanbulspor o çok övülen oyun disiplinini kaybedecektir.
Evet rakip iyi bir takım ama biz daha iyi bir takımız.
Sanki tek golle yeneriz gibi görünüyor.

Son iki maçı (Akhisar ve İstanbulspor) skorlarıyla tahmin ettim. Sanki analizlerim, dua ve yakarışlara dönüşüyor ve kabul ediliyor. Öncelikle şükürler olsun. Ama diğer taraftan da korkmuyor değilim bu halimden. Acaba " iyi saatte olsunlar"a mı karıştım? Allah'ım sen koru. 😎