Mathias Coureur

Başlatan SSKLA, 19 Ocak 2021, 15:47:03

« önceki - sonraki »

55__Gurbet__55

Belki tam aradığımız forvet değil ama Nadir'den çok daha iyi oyuncu ama büyük ihtimal haftaya Nadir yine ilk onbir başlayacak.

eprianu

Kanatların iyi olduğu bir takımda çok gol atar. Bugün kısmetine Burak da Yasin de durgundu. Ona rağmen maç boyunca 3 kritik pozisyona girdi, birini attı. Bize zaten hazır geldi, ısrar edilmeli. Nadir artık kanatta değerlendirilmeli.

ata55

Özellikle ikinci yarıda çok iyiydi. İki topu direkten döndü. Golünü attı. Umut verdi. Sana da eferim la garadöl...

Stoper

Meziyetleri var bu çocuğun, katkısı olacak. Bandırmaspor maçında 2 topu direkten döndü ve 1 gol attı. Işık verdi.

ata55

Eskişehir'e 2 gol birden atmasını bekliyorum.

Sadece Samsunspor

Eskisehir e karsi tek forvet sendin ama masallah hep ofsayta dustun gol de atamadin. Goster kendini artik

Dartagnan

Atcan da o golü.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elyesa

kendine gelmesi lazim biran once onumuzdeki 4 mac cok kritik bu maclarin telafisi yok ona gore mathias guveniyoruz sana

Raqua55

Onumuzdeki 4 macta mutlaka gol bulmasi gerekiyor.Takimin gol yukunu kanatlar ve orta sahalar cekiyor. Ee Forvetde bir atsin artik gol.

Sadece Samsunspor

Eskisehir macinda da bu mactada da bitik gibisin. Ofsayt kuralini bilmiyorsun galiba ogrenmen lazim. Sezon sonu yolla. Bakin yine diyorum bazilari kizabilir bu yorumuma ama Nadir e katlanirim en azindan boyu var ya

Raqua55

Sahanin icinde cok kayboluyor. Haftaya yerini nadire birakir gibime geliyor. Bekledigimiz katkiyi veremedi. Gercekten yazik oldu yabancilara verilen gereksiz paralar.Bunun yaptigini altligdeki golculerde yapardi en azindan daha az para oderdik. Atabey yada bahattin az akilli olsalardi su takimda oynarlardi.

55.hakan

Nadir'i tercih ederim bunun yerine son vuruşları çok kötü mücadelesi de zayıf sürekli ofsayta düşüyor. Acilen yedeğe çekilmeli.

SSKLA

Alıntı yapılan: SSKLA - 24 Ocak 2021, 21:06:2610 dakika oynamış olsa da net bir şekilde söylemeliyim ki aradığımız kan değil en azından forvet için değil, umarım yanılırım ama süre aldığı vakit ben bura için yeterli değilim diye bağırdı, kesinlikle bir forvet daha almamız lazım, mesela Adem Büyük veya Umut Bulut.

şu ana kadar beni yanıltmasını çok istesem de başarılı olamadı...

Ekrem

Malesef çok kötü yetersiz, bu sene ileride yüzümüz gülmedi

jean

Ne yazikki etkili degil