Brice Dja Djédjé

Başlatan kaan, 06 Ocak 2021, 00:53:32

« önceki - sonraki »

ugurozkan

maşallah diyelim. sahada basmadık yer bırakmadı. bal porsuğu gibi gidiyor rakibin üzerine. pas isabeti oranı çok iyi. dikine de gidiyor. ilaç gibi geldi.

_SoN_

İlaç nedir : çözüm yolu, önlem, çare.

AhmetDenizci

Mükemmel transfer, nokta atışı.

maviay55

Her taraftarın sahada görmek istediği türden ısıran mücade eden adam, hoşgeldin.
Nazar değmesin.

mehmet yılmaz

AlıntıSamsunspor , ligin ikinci yarısına Altay galibiyeti ile başlarken gözler yeni transferlerin üzerindeydi. İki aydır Samsun'da olan ve takımla birlikte çalışmalara katılan Brice Dja Djedje  de bu isimlerden biriydi. Altay karşısında ilk 11'de başlayan Djedje oynadığı başarılı futbolla beğeni topladı. Mücadeleci ve hırslı bir oyun sergileyen Djedje, orta sahada çift yönlü bir futbol oynarken takımın en başarılı oyuncularından biri oldu.

jean

Elyesa

oyundan alinirken ayakda alkisladim seni maasallah allah nazarlardan korusun cok coook iyiydi

Kaya

25 Ocak 2021, 00:49:55 #22 Son düzenlenme: 25 Ocak 2021, 03:05:38 Kaya
En son süperlige yükseldiğimizde, defansın önünde Hakan Bayraktar'ın efsane performansından böylesine tat almıştık.

Hem çabuk, hem güçlü, hem de top ile iyi bir önlibero. Bu lig için inanılmaz bir avantaj.

buonanotte

Çok çok iyidi. Yalnız her maç kırmızı görme riski var. Dün oynanan maçta hakem kırmızıyı es geçti.Biraz daha dikkat.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elyesa

helal bee kocum ruya degildi demi sen neymissin be abi..insallah her mac boyle olur..yapilan transferlerde tanimadigim kisiydi ne o en iyisimi cikdi ne sahada basmadik yer birakmadi..Kirmizi kart degildi bence iki tarafada sari kart dogruydu yalniz hakem zamaninda foulu calsaydi bize dje dje yemezdi sari kart..maci cok hizli bir sekilde oynamaya calisan samsunspor vardi sahada hakem samsunsporun temposuna ayak uyduramdi diye dusunuyorum cok basit foullere calarak maci yavaslatti %100 penaltiyide es gecdi..

cembaba

Alıntı yapılan: cembaba - 06 Ocak 2021, 10:53:22Oyuncuyu Ankaragücü'nde birkaç maç canlı izleme fırsatı buldum. Gerçekten dripling halinde dikine oynamayı seven ve oyunu yönlendiren bir isim. Ferhat'ın dikine oynayan versiyonu yani. Muhsin ile yollar büyük ihtimal ayrılacak. Savicevic ile birlikte orta sahada formasını kimseye vermeyecek bir oyuncu. Kariyeri de bunun göstergesi. Boşta kalmasına çok şaşırmıştım şahsen. Yeni Hakan Bayraktarımız bile diyebilirim iddaalı bir şekilde.

Aferin la bebe :)

Elyesa

guzeltesbit cembaba tebrikler

_SoN_

evolution55

bizim takımın eksik olan hırs tarafını ciddi anlamda tamamlayacak gibi görünüyor. tabii bu da riski beraberinde getiriyor ama olsun, maçtaki pozisyon rakibin bademciklerinin kontrolüydü :) fakat hakemin es geçtiği hakemin kolunu tutup itmesi konusunu ise başka bir hakem es geçmeyebilir, dikkatli olmalı. çünkü hakeme bu denli temasın karşılığı kırmızı kart.

ilk maçtan hepimizi kendisine hayran bıraktı, futbola susamış belli

cembaba

Bu adamın tek sıkıntısı para. Parasını aldığı zaman, kafası rahat olduğu zaman Süper Lig'de de oynatırız.