SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Yani demim demim diyorum da oyle bi taraftarlarimiz var ki. Adam resmi facebook sayfasina ankaraya nasil gonderiyorsunuz diye soruyor. Uzay mekigiyle yazsam yeridir.

evolution55

Sadece Samsunspor

Simdi storeden ciktim yabancilar carsisindan. Baya kalabalik. Malesef 55.yil xl kalmamis. Simdilik siyah tshirt aldim. 2 veya 3 gune 55.yil gelecekmis.

Lusage

55. Yıl forması alan arkadaşlar. Normalde M ile S arasında olan birisi için hangi bedeni önerirsiniz?

Ayberk

Alıntı yapılan: Lusage - 03 Ağustos 2020, 23:47:2655. Yıl forması alan arkadaşlar. Normalde M ile S arasında olan birisi için hangi bedeni önerirsiniz?
Normalde S beden giyerim M aldım.

Sol Açık

Buradan çıkan sonuç şu mudur;
Normalde "slim" olmadığı sürece M giyen birisi için M boy çok uygun olmaz?  ;)

Ayberk

Kesinlikle L alın

Alıntı yapılan: Sol Açık - 04 Ağustos 2020, 09:52:10Buradan çıkan sonuç şu mudur;
Normalde "slim" olmadığı sürece M giyen birisi için M boy çok uygun olmaz?  ;)

evolution55

ben normalde large giyerken formalarda hep xl alırım. 55.yıl formasını da bu şekilde aldım, az önce ulaştı elime :)

emre

Bayramda Store 12'de açılmış. Hala öyle mi acaba yoksa öğleden önce de açık oluyor mu ?

Sadece Samsunspor

Hangi bedenseniz normalde bir ustunu alin. Ben l yim xl aldim anca oldu

ugrass

kampta giyilen eşofman üstleri ne zaman gelecek acaba?

futbolcu

Avrupa'da formamızı almak isteyen arkadaşlarım var.
Store55.eu de hala yeni formalar yok

isyan

Twitter'da bir kullanici Eylül de güncellenecek yazmisti. Ne kadar dogru'dur bilemem.
Yüksel Baskan da bu konu hakkinda bir kac soruyu begendi. En azindan haberi var olduguna eminim

Ekrem

Formaların bedenleri ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?

Stoper

21 Eylül'de formalar gelecek.
Şehir dışından da epey ilgi varmış.