Recep Burak Yılmaz

Başlatan Kaya, 26 Aralık 2019, 22:19:44

« önceki - sonraki »

eprianu

Kamp dönemindeki hazırlık maçlarında bekleneni vermemişti. Takıma ısındıkça kalitesi ortaya çıkmaya başladı. Afyon maçında çok sayıda pozisyonu kesti, bazı şut ve ortalara ölümüne atladı. İnşallah böyle devam eder, Sancaktepe'deki formunu yakalarsa uzun süre takımda kalır .

isa55

Ne iyi yapmışız da almisiz şu adamı. Sancaktepe deki formunu devam ettiriyor. Maşallah diyelim.

celebi

Yavaş yavaş kıvamını bulmaya başladı

maço

Maşallah .
Ptt'de bile rahatça oynayabilecek potansiyeli var.
Allah bozmasın .

5trawberry

Bu maçın da kritik adamıydı.
Ama zaman zaman kafa toplarında ve ayakla top çıkarmada tehlikeye soktu takımı.
Saçlardan göremiyorsan kes :))

ata55

Bugün çok iyiydin la Bonus'un benim :)))

Sadece Samsunspor

1 pozisyon manisali oyuncuya asist yapti resmen. O da nazarlik olsun. Masallah diyelim

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 15 Şubat 2020, 20:57:371 pozisyon manisali oyuncuya asist yapti resmen. O da nazarlik olsun. Masallah diyelim

O pozisyonda yüreğim ağzıma geldi, neyse ki gol olmadı. Onun dışında da gayet iyiydi, görevini fazlasıyla yaptı.

Stoper

Burak'ın Manisa deplasmanında oldukça heyecanlı bi görüntüsü vardı. Öyle sıfır hata ile oynamadı, şans da yanındaydı. Ortalama bir maç çıkardı. Öyle sert, duvar gibi savunma yaptı diyemem.

Sol Açık

Bu maçta ben de heyecanlı gördüm Burak'ı, ama bu tür maçlara daha önce çıkmadı, normal...

Bence de çok çok iyi bir maç oynamadı. Ama yine de tek hatası Serdar Deliktaş'a yaptığı asistti, onu da Nurullah harika çıkardı. Genel olarak stoperler için zor bir maç ve zor bir zemindi. Yani bu kadar hata, bu zeminde olabilir.

5 maçlık performansını toplu değerlendirirsem, hem bugün, hem de gelecek için umut veren nadir oyuncularımızdan...

mehmet yılmaz

Burak Oynayacak Mı?

Samsunspor'da Recep Burak Yılmaz'ın eski takımı Sancaktepe'ye karşı oynayıp oynamayacağı merak ediliyor.
Samsunspor, devre arasında Sancaktepe FK'dan önemli bir ismi kadrosuna katmıştı. Başarılı performansıyla dikkatleri çeken stoper Recep Burak Yılmaz, temsilcimize gelmiş ve sakatlığı süren Yalçın Kılınç'ın yerine forma giymeye başlamıştı. Ancak Yalçın'ın dönüşünden sonra, son 2 haftada Ertuğrul Sağlam'ın tercihi Yalçın-Veli ikilisinden yana oluyordu.  Cumartesi günü oynanacak olan Sancaktepe maçında Recep Burak Yılmaz'ın oynayıp oynamayacağı merak edilirken, bu konuda son kararı elbette Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam verecek.

Stoper

Recep Burak Yılmaz: Herkesin olmak istediği kulüpteyim

Samsunspor'un Bolu kampında açıklamalarda bulunan Recep Burak Yılmaz, "Herkesin, her futbolcunun oynamak isteyeceği bir kulüpteyim. Umarım kariyerim hep böyle iyi kulüplerde geçer" dedi

Geçen sezon devre arasında Sanvaktepe FK'dan takıma katılan başarılı savunmacı, "TFF 1. Lig'de daha iyi, daha zor takımlar var. Daha zorlu deplasmanlar olacak ama bizim hedefimiz Samsunspor olarak hep daha ilerisi, daha yukarısı. Hedefimiz Süper Lig ve Avrupa kupaları. Allah'ın izniyle yeni sezonda tek hedefimiz şampiyonluk. İnşallah da şampiyonluğu biz alırız" dedi.

"ŞANSLIYIM, KISMETLİYİM"

Recep Burak Yılmaz açıklamasına şöyle devam etti: "Benim hedeflerim tabii ki de daha iyisi. Yani şöyle söyleyeyim; oynayabileceğim, başarı elde edebileceğim iyi kulüplerde oynamak isterim. Onun için çabalıyorum ve çalışıyorum. Umarım kariyerim iyi kulüplerde geçer. Aslında çok iyi bir kulüpteyim. Çok şanslıyım ve kısmetliyim. Herkesin, her futbolcunun oynamak isteyeceği bir kulüpteyim. Umarım kariyerim hep böyle iyi kulüplerde geçer."

https://m.hedefhalk.com/samsunspor/recep-burak-yilmaz-herkesin-olmak-istedigi-kulupteyim/1633336

ask55

Manisa FK'ya 1 yıllığına kiralandı.
1.ligde çok rahat klüp bulurdu.Neden gitti o çukura tekrar anlamak zor.

Stoper

Kiralık olarak gittiği Manisa FK'da 34 maça çıktı. İyi bir sezon geçirdi ve şampiyonluk yaşadı.

Yeni sezonda bizimle birlikte ve ondan beklentimiz yüksek.

cembaba

Dün akşam %98 isabetli pas yüzdesi ile oynamış. Yeri garanti bence.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi