Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

özkan

kalpar resmen sitem etti.bu ikinci sitemi oldu.özetle kendinize gelin taraftarlar dedi.bu sene yoğuz resmen ayaklanma adına.

Musti

Mesela stadın oradaki Migros'a, tesislerin ordaki köprüye, 56'lardan stada inen yola, çiftliğin haşet tarafına, Cumhuriyet Meydan'ı ya da bulvar avm tarafına, yeşilyurt avm'nin balkonlarından birine, piazza'ya, gençlik parkındaki viyadüğün her iki tarafına, büyükşehir belediyesine, saathane meydanına bayraklar pankartlar asılsa, şehir kırmızı beyaz olsa, bütün dünya buna inansa, insanlar elele tutuşsa, hayat bayram olsa...

Ollivanders

Kalpar taraftara değil de şehrin ileri gelenlerine isyan etti . Taraftar her ne kadar kötü olsa da alınan 52 puanın çoğunda taraftarın katkısı var

Sercan

Şu haliyle bile Türkiye'de ilk 5 te bizim tribünler. Ama bundan çok daha iyisini,  maratonun çatısını salladığımız günleri düşününce tribünlerimizi eleştiriyoruz..

Dartagnan

Hacı ben o anları gordugum icin su halimizden utanıyorum :/

emre

Çıktığımız sene taraftarın çok büyük bir itici güçtü, hedefi de taraftar koydu takımı da taraftar çıkardı lige. Ancak bu sene aynı coşkuyu görmek mümkün değil. Cumartesi dikkat ettiyseniz en gür çıkan ses 61.dakikaydı. Ne diyelim Allah Engin Abiyi eksik etmesin başımızdan.

Bu sene de bence yönetimin iteklemesiyle geldik bu noktalara kadar.

Ollivanders

Özellikle 61.dakikada sövüp de maç boyu ağzını açmayanlara da ben sövüyorum ve iyiniyetlerine inanmıyorum

berusa55

18 Mart 2014, 21:44:48 #742 Son düzenlenme: 18 Mart 2014, 21:53:39 berusa55
Hürriyet Mh. Refahiye Sk.

YaSeF55

Daha önceden astığımız küçük bayrağımızın yerine uzun uğraşlar sonunda daha büyük bayrağımızı dalgalandırmayı başardık...
Rasathane Mahallesi Doktor Kamil Caddesi

eprianu

Çıktığımız sene maratonda hep birlikte zıplarken tribün çökecek ve ölecez diye çok korkardım.
Resmen deprem oluyor etkisi yapıyordu betona.

berusa55

21 Mart 2014, 00:11:32 #745 Son düzenlenme: 21 Mart 2014, 00:50:12 berusa55
Bir iki hafta önce hastanenin etrafındaki demir parmaklıklarının kırmızı beyaz boyandığı dikkatimi çekmişti ve "helal olsun hastane müdürüne veya başhekimine" demiştim. Ama olayı daha da aşmışlar bravo vallahi; örnek olsun herkese...

AlıntıSAMSUN GAZİ DEVLET HASTAHANESİ
Boya ihalesi tamamlanıp 3 ay içerisinde KIRMIZI-BEYAZ renklere boyatılıp akşamları kırmızı beyaz ışklandırılması olacak hastahanemiz için emeği geçen hastahane Başhekimi ve müdürlerine sonsuz teşekkürler

Kaynak

Ertuğrul Sağlam

Insallah diger kurumlara ornek olur,  emegi olanlara tesekurler.  >l<

Berat Dere

Harika proje olmuş..Herkese örnek olacak bir iş

seyf55

samsunum