Ercan Yazıcı

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 12:49:09

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Samsunsporlu, orijinal ;)

Ahmeti

Bu çocuğa benim kanım bir başka ısındı

samuray

ilkk kez oynamasına rağmen çok başırılıydı helal olsun canberkten sonra bir genç daha kazandık a2 de ön libero oynaması da büyük k avantaj kendisi için de takımımız içinde dan dun vurmuyor toplara en azından

ercan0655

Aferim adaş işte beklediğimiz Samsunspor alt yapısının eserleri.
Hade Selo Hoca az çalışın Samsunsporun yeni gençlere ihtiyacı var. senelerdir uyuyordunuz

lucarelli

Bugün de iyiyidi.  >l< >l< >l< >l< :_nazar :_nazar :_nazar :_nazar :_nazar

usare

Maşallah, çok daha iyi olacak. Israr edilmesi lazım.

ali ihsan

emre

Acayip mutlu oluyorum Canberk ile Ercan'ı sahada görünce..

orhan

Bugün biraz pas hatası yaptı bazen son adam olduğunu unutuyor fazla güven bazen sıkıntı yaratır.Biraz daha güçlenmesi lazım.İlerde çok daha iyi olacak.

Kaya

Böyle bir seyircinin önünde pas hatası yapmak,rakibi kaçırmak.. v.s sallar adamı..Ayaklarına hakim olamazsın.Ercan bunu mental anlamda aşmış bir oyuncumuz.Hata da yapsa bir sonra ki topla buluşmasında hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor.Yürü be kardeşim...

brigand

Bugün eleştirenler oldu ancak ben aynı kanıda değilim. Oynadıkça daha da iyi olacak ve hata sayısı gitgide azalacaktır. İyi bir stoper kazanacakken keserek kaybedersek kötü olur. Bu şekilde devam  :ok

Burak

Bence de hatalı pozisyonları oldu ama adam oynaya oynaya hata yapa yapa öğrenecek Kere'nin hatalarına katlanacağıma Ercan'ınıki ne katlanmak daha mantılı

beşnumara

Her ne olursa olsun moral vermek gerek. Benim için Abdülkadir-Dimitrov ikilisi neyse Ercan-Canberk ikilisi de aynı. Hatta bir an önce Mehmet Yılmaz'ı da bekliyorum. Hoca takimin aldiği sonuclara göre onu da sahaya sürecektir.

hacettepeli

son maç 1 hatası oldu onda da sarı kart gördü başka hatası olmadı mis gibi defans :)

Ahmeti

Bugünkü maçı kaldıramadı. Hoca zamanında müdahele edip değiştrmeliydi.