Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

MeL_55

seckin55

1927

Alıntı yapılan: AntZ - 06 Haziran 2011, 23:08:43
2006-2007 ve 2007-2008 senelerinde üst üste Bellinzona'yı İsviçre ligi 2. si yapmış ve ayrıldıktan 1 sene sonra da Bellinzona Galatasaray'la karşılaşmış... Yani Young Boys'dan önce Bellinzona ile de fırtınalar estirmiş. Bir de Bosnalı olduğu için uyum sorunu çekmeyecektir. Açıkçası içime sindi  ;) >l<

İsviçre karnesi gayet parlak. Ancak adam Bosnalı Sırplardan, Boşnak değil! O yüzden ayık olsun  :rulet:

KareAs55

total futbol oynatan bir yapısı var gibi   :evet:

Hayırlı uğurlu olsun.  :holey:

55.hakan

İçime sindi ilk öğrendiğim andan itibaren nedense.Hayırlı olsun.

AntZ

Alıntı yapılan: 1927 - 06 Haziran 2011, 23:15:03
İsviçre karnesi gayet parlak. Ancak adam Bosnalı Sırplardan, Boşnak değil! O yüzden ayık olsun  :rulet:

Sırp değil Hırvat olduğu yazıyor efenim, ecnebi ama katil olmayanından   :rulet:

ramcQ_55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 06 Haziran 2011, 23:12:09

bu tabloya bakarsak cok başarılı demektir inşallah bizdede aynı hatta daha fazla başarılara imza atarda göğüsümüzü dahada kabartarak gezeriz

Kadir ÇELEBİ

06 Haziran 2011, 23:21:25 #38 Son düzenlenme: 06 Haziran 2011, 23:33:16 SamsunSpor_34
Nedensiz ve sebepsiz bu sene nedense young boys takımını azda olsa takip ettim ama hocasının takımımıza teknik patron olacağı aklıma bile gelmezdi tebrikler yönetim bundan sonrası aşının tutmasına kaldı..  >l< >l< >l<

1927

Alıntı yapılan: AntZ - 06 Haziran 2011, 23:19:49
Sırp değil Hırvat olduğu yazıyor efenim, ecnebi ama katil olmayanından   :rulet:

O şerefsizler de Mostar Köprüsün bombalamışlardı!  :redcard:

İşin şakası bir tarafa, milliyeti önemli değil, önemli olan insan olması ve Samsunspor'umuza önemli katkılar yapması. Ben Couceiro'ya alışmıştım ama bakalım, bunun İsviçre yılları gayet iyi, Fener'e yine çakarız inşallah ;)

celebi

ahmetsefa55

hocanın da fenere şansı tutuyo bızımde.demekki bu sene arkayı fenerlicez  :evet:

samsunmania

Demek ki olay şudur:
Yönetim transfer için Portekizliyi bekledi. Yanıt alamayınca yeni teknik direktörü bekleyip transferi onun isteğine göre şekillendirecekler. Çok doğru bir yaklaşım.Profesyonelce. Young Boys tam bir kolej takımı idi. Bize de böyle bir takım yaparsa tadından yenmez.
Kaşalotların yerine başarıya aç yabancı çalıştırıcı tercihimdir. Eminim ki kaliteli ve ucuz yabancı transferleri ile bize faydalı oyuncular kazandıracak. Çok umutluyum.

1927

Başlıkları görebiliyorum

Kadıköy'de Yine Kazandı

Samsunspor teknik direktörü Petkoviç, daha önce Young Boys'ta iken yaptığını yine yaptı ve Kadıköy'den zaferle döndü.
Samsunspor'un, Fenerbahçe'yi deplasmanda harika bir oyun sonunda 2-0 mağlup ettiği maçtn sonra konuşan Petkoviç, bu galibiyeti beni Sırp sanıp, sitede hakkımda ileri geri konuşan ama şu an tribünde sevinç taklaları atan 1927'ye armağan ediyorum derken, 1927 ise "hocamızın arkasındayım, kimse ona birşey demesin, ayık olsunlar" dedi.

samsunspor_x :evet: :x(( 8) :peeh: :--* :deli:

spooks