Daniel Timofte - Samsunspor, 1993-1999

Başlatan timofte, 22 Şubat 2005, 14:57:30

« önceki - sonraki »

Clint_Eastwood

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 09 Ekim 2009, 13:22:44

Efsaneler de yaşlanır...

Maalesef tipik bir Balkan futbolcusu gibi davranmış Timofte. Batı Avrupa ülkelerinde aktif futbolcular futbolu bıraktıktan sonra bile fiziki yapılarını çok bozmazlar ama bizim ülkemizde ya da Doğu Avrupa'da hemen bozulmalar başlıyor. Geçen sene Romanya şöhretler milli takımı maçı vardı, çoğu göbekliydi eski topçuların...

Daniel gerçekten muhteşem bir futbolcuydu. Ancak son iki yılı sakatlıklar ve alkol sorunuyla geçmişti. Daha da acısı alkolü birebir tüketmek yerine pavyonlara takılmaya ve aile düzenini bozmaya başlamıştı. İlk sayfalarda Un Fabrikalar olduğu yazılmış ama benim duyduklarım Daniel'in ekonomik durumunun çok da iyi olmadığı, futboldaki birikimlerini tükettiği ve sırf hayatını idame ettirebilmek adına teknik direktörlük yaptığı yönünde.

Peki, bütün bunlar birşey ifade eder mi?

Asla...

Çünkü biz Daniel'i o kadar çok sevdik ki, sevda hataları göremez, çünkü seveni yüceltir. Timofte saha içinde her zaman en iyisini vermeye çalışmış, bize unutulmaz futbol hatıraları bırakmış çok önemli bir yıldızdır.

Ooooo.... Daniel Timofte....  ;D

aaa55

Gerçekten de çok değişmiş. Benim futbol idolüm. Demek teknik direktörlük yapıyormuş. Kim bilir belki efsane geri döner birgün.

55.hakan

gerçekten çok değişmiş sporu bırakmak vücudu çok fazla etkiliyor gerçekten

kalptenþimþek

Henüz 41 yaşında :-[, umarım ciddi bir sağlık problemi yoktur..

kaptan 55

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 09 Ekim 2009, 13:22:44

Efsaneler de yaşlanır...

vay anam vay nolmuş la bizim taptığımız timofteye ula harbiden bizde moruklaşmışız demek ki

**KaR6**

istanbulda 90'da yemiştik golu, saunders atmıştı.. 3-1 olmuştu.. içerde de 90'da serkan kaçırmıştı %100 golü.. ne agladıydım bee..

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Ekim 2009, 13:40:08
istanbulda 90'da yemiştik golu, saunders atmıştı.. 3-1 olmuştu.. içerde de 90'da serkan kaçırmıştı %100 golü.. ne agladıydım bee..

O gün stadı ağlamayarak terk eden nadirdir... Samsunspor tarihinin kırılma maçlarından biriydi gerçekten... İstanbulda yenen son saniye golü ve burda kaçan inanılmaz goller...

edmontdante

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Ekim 2009, 13:40:08

O zaman üniversitedeydim.Samanpazarı'nda kahvede izlemiştik maçı.Son daikada kaçan golü unutmak mümkün değil.Yurdun kantinine bir girişimiz vardı hava 1500 elenmiş olsak da

mehmet yılmaz

ilk macta leylek yaşar, topu uzaklaştırırken yönünü şaşırmış ve içe doğru yatmıştı, top da saundersın önüne düşmüştü... yıllar sonra yine içimi acıttı eze eze şu eleniş...

ali ihsan

Ulen hatırlattınız da iyi ettiniz o .oktan günü  >:(

Ne güzel unutmuştum ....

babasamsunlu

ahhh ahhh... ben  o kaçan golün daha hazırlanış anında gol geliyor diye yanımdaki kuzenime  seslenmiştim..gole bak goleeeeeeeeeeee....yapmaa serkan yapmaaaaaaaaaaaaa diye kahroluşumu hiç unutamam..ama ne kadar hüzünde olsa o gün ayrı bir gururluydum..muhteşem bir maç oynamıştık ama şanssızlık işte ne yapalım...kader...yılardır yakamızı bırakmıyor...

aaa55

Kim bilir belki lige geri döner, yine tozunu attırırız.