Şirin Berber denilen adam..

Başlatan supporter, 13 Mayıs 2006, 11:29:06

« önceki - sonraki »

supporter

Her hafta Türkiye Gazetesinde Süper lig maçlarının sonuçlarıyla ilgili tahmin yapan bu adamı herkes tanımıyordur. Çünkü adını duyurup bir baltaya sap olamadı. Ama zaman zaman Samsunspor ile ilgili haddini aşan yorumlar yaptı.

Bunlardan birini de bu hafta yaptı.
Alıntı yapılan: "Şirin Berber"
SAMSUN-DİYARBAKIR
Yazmak zorundayım. Geçen yıl el ele ligde kalmışlardı, şimdi kucak kucağa bir alta gidiyorlar. Futbolun adaleti işte. Her zaman işletir kılıcını da fark etmesi kolay olmaz. Daha böyle çok örnek verebilirim...

Zaten düşmüş olan takımımıza laf sokma telaşına bir bakın. Sanki geçen yılki o maç hakkında bir kesinlik var. Kullandığı üslup desen kendini yansıtıyor. Ne de olsa Trabzonsporlu. Bunların kompleksi bitmez. Şimdi 80'leri geçtim, 90'ların Samsunspor'u olacaktı da bunlar böyle konuşabilecekti.. Suç bizde ki bu duruma düştük, bunları konuşturuyoruz..

İsteyen arkadaşlar protesto maili atabilir.
adresi sirin.berber@tg.com.tr

south_london

kim bu kucak kucağa diyor.hesap sorulur.

samsunlu_gencler

sirin ßerßer seni kucaga oturtturup si..mek Lazım o.ç anten kimsin Lan sen ßoyLe yazı yazıon

deli 55

bu adamın suratına sıç..m ben.bu adamı harbiden kucağa oturtmamız lazım a.q

Clint_Eastwood

Gönderdiğim Tepki maili...

Siz kim oluyorsunuz da Atatürk'ün şehir Samsun için Diyarbakır ile kucak kucağa düşüyorlar dersiniz? Acaba Dinci, Molla bir gazetenin yazarı olarak gizli Atatürk düşmanlığını bu şekilde mi yansıtıyorsunuz? Siz başkalaıyla çok mu kucak kucağa oturdunuz? Yada kucağa oturmayı çok mu seversiniz de bu örneği verdiniz?

Kimse 19 Mayıs kenti hakkında bu tür söylemleri söyleyemez, alnımız aktır her zaman. Bu şehirde yaşayan her Samsunlu vatanını milletini seven namuslu insanlardır... Bu yazdıklarınızı size aynen iade ediyoruz... Ve unutmayınız ki Samsun insanı yapılanı asla unutmaz!

cagdasahmet

bende Tepki maili gönderdim.Ah beee o firtina gibi estigimiz seneler olsaydi kimse agzini acamazdi...

sezer-55

ŞİRİN BERBER KİM YAAAA ALLAH AŞKINA Arkadaşlar onun karnının ağrısı vardır bir yerden Tartışmaya değmez şirinimle.

berusa55

rum usakları değil mi allahsızlar!