Var mısın İddaaya !!!

Başlatan germencisse, 08 Eylül 2009, 15:30:30

« önceki - sonraki »

germencisse

08 Eylül 2009, 15:30:30 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2010, 21:17:40 Ant55
Sevgili Samsunspor.biz üyeleri burda daha önce olan "iddaalıyız" topicini güncellemek istedim..hem farklı hava hem değişiklik..bu sefer eğer Çağrı abide uygun görürse haftada 2-3 defa topice kuponlarını yazar..hep birlikte değerlendiririz..

CriminaL

germencisse

YaşarDoğu

Ollivanders

Meksika macinin iy 0 olmasi ne bilim çok zor :)

CriminaL

meksika maçına birşey diyemem ama mac sonucu meksika alır.arjantin deplasmanda yener cunku yenmek zorunda.yoksa maradona gider gecen mac brezilyaya yenildiler cunku.slovakya macı 2 olabilir.bosna macı 0 bitebilir.insallah yeneriz ama umudum yok bu defansla
yani seninde dediğin gibi harbi süpriz olmus :)

germencisse

Alıntı yapılan: CriminaL - 08 Eylül 2009, 15:40:05
meksika maçına birşey diyemem ama mac sonucu meksika alır.arjantin deplasmanda yener cunku yenmek zorunda.yoksa maradona gider gecen mac brezilyaya yenildiler cunku.slovakya macı 2 olabilir.bosna macı 0 bitebilir.insallah yeneriz ama umudum yok bu defansla
yani seninde dediğin gibi harbi süpriz olmus :)

öteki türlü para vermiyo honduras bildiğim kadarı ile grup birincisi etkili golcüleri var meksikayı yenip rahatlamak isteyebilir..

samsunsporulan

samsunsporulan

para verir bul 3,4  ganyan toplamı olan 3 maç bas 100 lira bak nasıl para veriyo

CriminaL

valla ben oynarken şu şekilde oynuyordum.3 kupon yapardım 1 tanesi banko genelde 10 misli basıp 80-130 arası para alırdım.2. kupon beraberlik kuponu idi.5 mac yazar 4 beraberlik bir banko oynardım.3. kupon ise tamamen süprizlere acık :) 2 ve 3. kuponlar 1tl'lik oynardım.tavsiye ederim iyi oluyor bu sekilde  ;)

maviay55

galler - rusya 2
norveç - makedonya alt
bosna - türkiye 2

benim banko kuponum  ;)

CriminaL

ben bosna macına 0 demiştim   8)

CriminaL

yalnız bosna estonya ile berabere kalabilir deplasmanda.içerde de ya ispanya yener yada berabere kalır.bu skorlarla biz çıkabiliriz gruptan.kaldı ki fatih terim ballı bir adam.avrupa 3.lugune bakınca bu bariz ortada

Sercan

Alıntı yapılan: CriminaL - 10 Eylül 2009, 15:49:16
yalnız bosna estonya ile berabere kalabilir deplasmanda.içerde de ya ispanya yener yada berabere kalır.bu skorlarla biz çıkabiliriz gruptan.kaldı ki fatih terim ballı bir adam.avrupa 3.lugune bakınca bu bariz ortada

Bosna Estonya'yı yensin iş zaten bitiyor.Ben Estonya'nın maça asılacağını sanmıyorum.Ama eğer olurda Bosna Hersek Estonya ve İspanya ile berabere kalırsa bizde 2 maçımızı alırsak puanlar eşit oluyor.O zamanda averaja kalıyor galiba ama ikili avarajda Bosna'nın önündeyiz.Çok zor inşallah gerçekleşir...

CriminaL

beyler estonyaya gidecek tesvik primi ne olacak ? estonya cok kotu bir takım değil.kontradan yakalarlarsa bosnayı yenerler bosnanın defans ağır.alacakları primle de canla basla oynarlar.ispanya zaten folloş eder mertin dediği gibi.
sadece estonya maçına bakacaz her türlü.ya cıkacaz ya batacaz bu macta belli olacak