Kesinlikle Seyredin ( 7 Kasım 1970 - F.Bahçe - Samsunspor'umuz )

Başlatan mehmet yılmaz, 12 Haziran 2009, 23:56:15

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Elimde bir cd var; rahmetli Gozgoz Yılmaz'ın oğlu Murat ağabey yolladı.
Yeminle söylüyorum, seyrederken kalbim duracaktı.

Hadise şudur, bir maç görüntüsü bu. Yakalık 7 dakika sürüyor. 7 Kasım 1970 tarihinde İstanbul İnönü Stadında oynanan bir F.Bahçe - Samsunspor maçı Skoru söylemeyeyim ki izlerken heyecanlı olsun. Ben bilmiyordum skoru, evde "vur,vur" diye bağırıyorum. Hele bir kaçan gol var ki son dakikada, kahroldum valla. Adem pası verse Temel Hocaya.

Bizim takımda Temel, Adem, Sami, Cengiz, İhsan, Rıfat gibi oyuncular var. Çok iyi futbolcular gerçekten de, izleyin göreceksiniz.

Ayrıca muhteşem bir görüntü daha var. Samsunspor taraftarı yaklaşık 2.000 kişi, tam karşı tribündeler. Fenerliler sus pus ama bizimkiler zıplıyorlar ve üstelik pankartımız, amblemimiz de var. Lazigo Yılmaz amcanın işleridir.

Takım canavar gibi, Skoru söylemedim ama oyun olarak ezmişiz Fener'i.

Seyrederken o kadar duygulandım ki, büyük Samsunspor çok büyük...

Ben video ekleme işini kıvıramıyorum, şu an gönderiyorum Melih ekleyecek. Muhtemelen yarın öğlede izleyebilirsiniz. Ana sayfaya da ekletiriz.

Not: işte yönetici tarafından eklenmiş hali

http://video.yahoo.com/watch/5295934/13966479

55.hakan

video hangi formatta herhangi bir video sitesine yükleyebilir misin

maço

abı merak ettım muhakkakkı guzeldır.

beklıyoruzzz.

mehmet yılmaz

13 Haziran 2009, 00:05:56 #4 Son düzenlenme: 13 Haziran 2009, 00:08:52 MeL_55
Alıntı yapılan: hakanelgun - 12 Haziran 2009, 23:59:15
video hangi formatta herhangi bir video sitesine yükleyebilir misin

Melih'e atıyorum, o yükleyecek. Cünkü bizim maç 6.5 dakika sonrasında başka görüntü var, ben kesmeyi bilmediğim için eklemem zor olur. Ama en geç yarın sabah seyredebileceksiniz insallah.

55.hakan

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Haziran 2009, 00:05:56
melihe atıyorum, o yükleyecek. çünkü bizim maç 6.5 dakika sonrasında başka görüntü var, ben kesmeyi bilmediğim için eklemem zor olur. ama en geç yarın sabah seyredebileceksiniz insallah.
anladım beklemedeyiz

europe_55

Yalnızca BİZ

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Ertuğrul Sağlam

Mehmet bey sabahı geçtik öğlene doğru yol alıyoruz video halen yok ortada.......

mehmet yılmaz

Boyutu çok büyük, ne yapsak yollayamıyoruz, video paylaşım sitelerine de ekleyemiyoruz. ama baska formuller arıyoruz. Gün içinde halledeceğiz inşallah.

55.hakan

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Haziran 2009, 10:42:26
Boyutu çok büyük, ne yapsak yollayamıyoruz, video paylaşım sitelerine de ekleyemiyoruz. ama baska formuller arıyoruz. Gün içinde halledeceğiz inşallah.
video boyutu küçültme programları var bildiğim kadarıyla onlarla boyut küçültülüp video sitesine yüklenebilir

mehmet yılmaz

Sonunda gönderebildim, yönetici ve mel55 arkadaşlarımız gereğini yapacaklar.

Eminim çok hoşunuza gidecektir.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Haziran 2009, 12:35:33
Sonunda gönderebildim, yönetici ve mel55 arkadaşlarımız gereğini yapacaklar.

Eminim çok hoşunuza gidecektir.

Eeeee link... ???

yönetici

14 Haziran 2009, 03:53:37 #14 Son düzenlenme: 03 Eylül 2010, 17:25:30 Ant55
Gecikmeden dolayı mazur görün lütfen. İşte tarihi görüntüler...

http://video.yahoo.com/watch/5295934/13966479