Daniel Timofte - Samsunspor, 1993-1999

Başlatan timofte, 22 Şubat 2005, 14:57:30

« önceki - sonraki »

edmontdante

Alıntı yapılan: termerüzgari - 10 Şubat 2009, 11:31:14
iyi topcuydu ama biraz agirdi

Tabiki herkesin fikri ayrı.Ama Timofte'nin futbolculuğuyla  ilgili en ufak olumsuz şeye dayanamıyorum.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: edmontdante - 10 Şubat 2009, 19:47:23
Tabiki herkesin fikri ayrı.Ama Timofte'nin futbolculuğuyla  ilgili en ufak olumsuz şeye dayanamıyorum.

Aynen abi...
Ben şöyle yorumluyorum ( Daniel'e yontuyorum ) onun sahadaki ağırlığı yeterdi zaten :)

Clint_Eastwood

Çok hareketli bir futbolcu değildi ama bunu zekası ile telafi edecek yetenekteydi... Kendisi ile yaptığım sohbetlerde de çok durgundu, içe kapanık bir yönü vardı ama agresif olduğu durumlar da vardı...

Bir antremana gitmiştik o zamanlar dersane arkadaşım da vardır yanımda bjk'liydi kendisi... Ben Timofte ile konuşurken ''Bu hafta beşiktaşa bir frikik golü yaz'' gibi bişey söyledim... Arkadaş da ''İnşallah atamaz'' gibi bişey dedi ve o sakin adam arkadaşımın üzerine yürüdü, zor ayırdım...  :D

kaptan 55

bizler yaşadığımız sürece acaba bi daha SAMSUNSPOR forması altında böyle kaliteli bir futbolcu izleyebilecekmiyiz eskiler bilir bi korhan vardı bizde stilini timofteye benzetmek için elinden ne gelirse yapardı timoftenin ayak dışıyla attığı paslar hala gözümün önünde sanki böyle dik dururdu orta sahada basını bi kaldırır ayak dışıyla verirdi paslarını hey gidi günler

germencisse

yaman55

aaakkInn

şuan türkiyede ,kuşadasında.ama cumartesi gidicek Romanya'ya..
türkçeside çok iyi arkadaşlar..
yalnız denildiği gibi  bazen inanılmaz sert bazen dik duruşlu ve ciddi bazende inanılmaz sevecen biri.

yalnız bu fotolara baktıkdan sonra söylemeliyimki eski halinden eser kalmamış.ayrıca futbolu bırakmasına sebeb olan sakatlıgı suanda cok uzun mesafeli yürüyüşlerde bile ayağını ağrıtıor.

hepinize saygılar ..

mehmet yılmaz

Bizden selam söyle o halde...
Kitap gecesine gelemeyişine çok üzüldük. Gigi plaketini ulaştırmıştır sanırım kendisine.

ali ihsan

Alıntı yapılan: aaakkInn - 23 Haziran 2009, 22:49:21
şuan türkiyede ,kuşadasında.ama cumartesi gidicek Romanya'ya..
türkçeside çok iyi arkadaşlar..
yalnız denildiği gibi  bazen inanılmaz sert bazen dik duruşlu ve ciddi bazende inanılmaz sevecen biri.

yalnız bu fotolara baktıkdan sonra söylemeliyimki eski halinden eser kalmamış.ayrıca futbolu bırakmasına sebeb olan sakatlıgı suanda cok uzun mesafeli yürüyüşlerde bile ayağını ağrıtıor.

hepinize saygılar ..

Kardeş bol foto çekip siteye atarmısın.Özledik Timofte'yi ....

mehmet yılmaz

Bir de şayet becerebilirsen bizim için bir röportaj yapar mısın? Soruları yarın bu saatlerde hazırlar veririz sana.

Olabilir mi böyle birşey?

55.hakan

izmir'de oturan samsunsporlu arkadaşlardan biri bu güzelliği yapabilir

aaakkInn

arkadaşlar şöyle bi açıklamada bulunayım.

ben kendisini 2007 yılından beri bire bir tanıorum.özellikle suanki durumunda internette fotograflarının olmasını istemior.zaten burda "daniel" veya "dani" die hitap edilmesini istior cunku timofte denildiği anda her gittiği yerde durduruyorlar fotograf cekilmek için.

samsunlular (o dönemdekiler) ii bilirler.kendisi biraz dik başlıdır(iyi anlamda) fazla sıkıntıyada gelemiyor.

bi değerli arkadaşım soru hazırlayıp versek röportaj yaparmısın die sormuş.ailecek hep beraber buluşucam perşembe günü şansımı denerim eğer soruları verirseniz.fakat şöyle bişi var kesinlikle rahatsız edilmek istemiyor.normalde türkiyeye gelmiyeceklerdi bile.

röporjaj olayı için şansımı denerim.email adresi istersenz vereblrm özel mesaj ile.fakat kimseye email adresim paylaşılmaması kaydıyla.

kısa bir bilgi ; şuanda futbola prof olarak başladıgı kulübün teknik direktörlüğünü yapıor ; jiul petroşani...orada bulundum ve kendisine inanılmaz bi sevgi var.halk cok sevior.kulüb ikinci ligde.

mehmet yılmaz

Timofte bizim için Samsunspor'un başarılı bir oyuncusu olduğu için önemli zaten ma ısrarla üzerinde durmamızın esas sebebi rahmetli arkadaşımız Teoman Taş'ın ona özel bir sevgi beslemesi ve lakabının Timofte olmasıdır.

Ben Daniel ile birkaç defa telefonda konuştum. Kitap gecesine gelecekti, hatta biletini dahi aldık fakat o sabah hava limanına kadar gittiği ancak pasaportunda bir sorun çıktığı için uçağa binemediği söylendi bize.

Rahatsız edilmek istemiyorsa elbette kendi bileceği iştir. Ancak 6 yıl boyunca formasını giydiği, ekmeğini yediği bir futbol takımının ona vefa gösteren taraftarlarını kıracağını sanmıyorum.

Türkçesi gayet iyi, biliyorum. Arzu ederse Türkiye'deki herhangi bir telefondan da arayabilirim onu ve röportajı o şekilde de yapabiliriz.

İnternet kullanıyorsa ve mail adresi varsa oraya da atabiliriz.

Özel mesaj atıyorum şu an sana.

aaakkInn

abi o gün ile ilgili bilgim var..yapacağınız organizasyona katılacakdı ama pasaportunu ancak takımı yurtdışına çıkacağında kullandıgı için bilmiyordu bile pasaportunun süresinin bittiğini.

o konuda yalan yok doğru.samsunu seviyor ama eğer azıcık olsun kişiliğini biliyorsanız onu anlayabilirsnz.

mesela bugun bana söylediği bi şeyi buraya yazayım,dediki ;

"ben dedi şimdi tatilde- o zaman istiyor rahat.yok hiçbirşey, düşünmek istemiyor hiçbirşey."

özel mesajınız için teşekkür ederim.kendisine bizzat ileticem cevabınızı.fakat eğer istermesse dahi size olumlu veya olumsuz hertürlü özel mesaj yazacağım.

mehmet yılmaz

Tamamdır; şayet tatilde dinleneceğim diyorsa bir mail adresi bildirirse oradan irtibat kurarız.

Ayrıca boşuna artistlik yapmasın bize :) O zaman kendini bu kadar sevdirmeyecekti ;) Bak, bir sürü topçu geldi, geçti... Kaç tanesinin ismini duyunca yüreğimiz kıpırdıyor?

Haberini bekliyorum...