Türkiye'nin en eski tribün grubu Samsunspor'un...

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Temmuz 2007, 11:34:47

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 27 Aralık 2008, 22:43:41

Büyük Samsunsporlu ben değilim, Lazigo Yılmaz, Gozgoz Yılmaz, Teoman Taş ve niceleri. Biz onların büyüklüklerinin hikayelerinin peşindeyiz sadece.

bu sözleri söyleyebilecek kadar alçak gönüllü olman;samsunsporluluğun değerini anlamaya ve anlatmaya ömrünü adamış olman bence çok önemli bir büyüklüktür...
bir gün  eminim ki bugün isimlerini söylerken tüylerimizin diken diken olduğu bu güzelim insanların adı anılırken ne büyük samsunsporlu diye anılacaksındır emin ol ...
samsunspora ve samsunsporluluğa yaptığın her katkı için Allah senden razı olsun...

mehmet yılmaz

Arkadaşlar, beni tanıyanlar bu cümlemde ne kadar samimi olduğumu bilirler, şimdi siz bana acayip Samsunsporlu falan diyorsunuz ya, ah bir de Timofte'yi ( Teoman Taş'ı ) tanısaydınız.

Onun Samsunsporluluğunun yanında bizimkisi Samsunspor'un S'sini bile tutmak değil, emin olun.

Ben sadece onun gösterdiği yolda, onun yarım bıraktığı davayı yaşatmaya çalışıyorum.

Bana Samsunspor'un nasıl tutulması gerektiğini öğreten kişi rahmetli Timofte'dir. :(

Benim onun kıdemine ulaşmam için çok yol var daha!..

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 27 Aralık 2008, 22:58:46
Arkadaşlar, beni tanıyanlar bu cümlemde ne kadar samimi olduğumu bilirler, şimdi siz bana acayip Samsunsporlu falan diyorsunuz ya, ah bir de Timofte'yi ( Teoman Taş'ı ) tanısaydınız.

Onun Samsunsporluluğunun yanında bizimkisi Samsunspor'un S'sini bile tutmak değil, emin olun.

Ben sadece onun gösterdiği yolda, onun yarım bıraktığı davayı yaşatmaya çalışıyorum.

Bana Samsunspor'un nasıl tutulması gerektiğini öğreten kişi rahmetli Timofte'dir. :(

Benim onun kıdemine ulaşmam için çok yol var daha!..

ya biz senin kıdemine ulaşmak için abi???

eski55

şu sitedeki arkadaşlarımı ve kardeşlerimi görünce ,aranıza yeni katılan ve giren bir üyeniz olarak kendimle  ve teoman kardeşimle gurur duyuyorum .. çünki teoman kardeşimi ilk deplasmana götüren insan benim ... benim kaldırdığım otobüs ile beraber ilk deplasmanına gelmiştir ...onunla ilgili tüm anılarımımı size anlatacağım...bekleyinn..

KotuCocuk55

Sevgili Samsuni,Timofte benim arkadaşımdı birlikte bir kaç deplasman maçıda izledik ve onu kaybettiğimizde hem iyi bir maç arkadaşı hemde samsunsporu samsunspor yapan değerlerden birini kaybettik!

Hala sitede onun başlattığı  konuları,onun orjinal mesajlarını görünce bir acayip oluyorum!
Bu başlığı okumaya başladığımda da aynı şey oldu,herşeyden habersiz 2007 yılında başlatılmış konu!
İnsan okuyunca zamanı geri döndürmek istiyor!

Sende sevgili timofteden devraldığın bayrağı başarıyla dalgalandırıyosun.Bizleri hem gururlandırıyosun hemde samsunsporluluğumuzu pekiştiriyosun!

Gerçekten muhteşem bir işe daha imza atmışsın,

Seni kıskanmadım desem yalan olur,keşke istanbulda olsam da sizinle birlikte gelebilsem ve bende tanışabilseydim kendisiyle!

Başarılarının devamını dilerim!

gozgoz yýlmaz

Yılmaz Amcamızın mübarek ellerinden öpüyoruz.

Kendisiyle geniş kapsamlı bir söyleşi yapılır, fotoğrafları da konulursa çok mutlu oluruz.
Kitabı yazılacak insanların adını biz yeni duyuyoruz, bu şehirde spor gazeteciği yapıp da yıllarca masal anlatan, yan gelip yatanlara da yazıklar olsun.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 28 Aralık 2008, 12:58:40
Kitabı yazılacak insanların adını biz yeni duyuyoruz, bu şehirde spor gazeteciği yapıp da yıllarca masal anlatan, yan gelip yatanlara da yazıklar olsun.

sana canı gönülden katılıyorum...

eLLis

Lazigo Yılmaz liderimizi bir maça getirmeli ve şehre gelmeden pankart ve afişlerle reklamını yapmalı stadda ismini inletmeli tüm Türkiye ye gerçeği göstermeliyiz.

Tufan

eskişehirde statta ayder tribünün kapısının adı amigo orhan kapısı biz niye böyle bir organizasyonla ismini ölümsüzleştirebiliriz..
hatta her kapıya isim verilebilir
gozgoz yılmaz
nuri asan
menteşoğlu
teoman taş daha niceleri isimleri bu şekilde ölümsüzleştirilmeli

Efsane Meskenler

kadir55ist

selam
samsuni kardeş emeğine teşkkürler yılmaz amcayı ziyaret edebildiniz mi inşallah 19 ocak akşamı hep birlikte oluruz.

ali ihsan

Lazigo Yılmaz amcamızı dün akşam ziyarete gittik.Samsuni,çelebi,kar6 ve Şafak Gedikoğlu'yla birlikte.Grubumuzun atkısını ve kitabımızı hediye ettik kendisine.Çok memnun oldu.Eski anılarını dinledik ve elindeki arşiv niteliğindeki belgelerin bir kısmının fotolarını çektik.Yaşayan tarih resmen Yılmaz Amcamız.Fotoları ve videoları çelebi hoca siteye ekler  yakında.

mehmet yılmaz

Efsane Meskenler

ali ihsan

Bizi evinde çok güzel ağırladı Yılmaz amca ve eşi.Hasta yatağından kalkıp geceye gelmesi ve duyduğu heyecan görülmeye değerdi.
Bayrağı devraldığımızı ve daha ileri taşıyacağımıza söz verdik.Maçta sakatlanan oyuncumuz Abidin Akmanol'u Eskişehir'de yattığı hastanede ziyarete Samsun'dan bir otobüs dolusu taraftarla gitmeleri ve daha bir çok anısını dinledik.

SEN ÇOK YAŞA SAMSUNSPOR