Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 21 Mart 2021, 21:03:06Bursa 3-0 kazandı play off hedefleri var mı bilmiyorum ama Altay'la oynayacakları maç önemli hale geldi. Sürpriz yapıp puan veya puanlar alabilir.

inşaallah

eprianu

Rakipler zaten bize çalışıyor. ADS, herkesin fark attığı Eskişehir'e puan bıraktı. Daha ne yapsınlar? Ama biz, kendi ayağımıza sıkıyoruz. 4 haftada 2 puan nedir, Allah aşkına.

Stoper

Adana'da konuşulan konu, Samsunspor'un Eskişehirspor'a teşvik verdiği.

Kendi beceriksiz futbolcularının suçu yok.

Eskişehirspor'lu gençlerin de onuru yok,hedefi yok, mücadele etmesinler geç buyur desinler.

Alt liglerde sempati duyduğum ama karşılaştıkca bunun antipatiye dönüştüğü takımlardan biri Adana Demirspor.

Sadece Samsunspor

Ergen yorumları. Hiç bunları dinleyip kafa yormayın hatta sosyal medyadaki yorumları okumayın bile. o kadar gereksiz hadsiz yaşından büyük normalde o cümleyi sana kuramayacak şahıslar sana orda sallıyor. çok dikkate almamak lazım.

he teşvik verdik gidin gol yeyin sonra 90+da atarsınız dedik

Tiryakiler55

Sözün bittigi yer. Nereden baslasam bilemiyorum. Hangisine sasayim. Giresunspor kadar etkisiz bir takim görmedim, bu takim nasil lider olduguna sasiyorum. Eksik kalmamiza kadar bir tehlikeli pozisyonlari yok, bilemedim hic gol pozisyonu yok galiba. Inaniyorumki eger bu futbolla devam ederlerse su anki puan farkini yine yedireceklerdir.

Bize gelince: Su an ikinci olmamiz mucize sayilir. Gercekten buraya kadar forvetsiz gelen bir takim halindeyiz. Ve bu forvetsizlik apacik görüldü son maclarda. Artik forvetsiz buraya kadar gelmemizi övermisiniz, yoksa forvet eksikligimizi Hocaya baglayip sövermisiniz bilemicem. Haftalardir firsatlari cevirmemize ragmen hala ikinci olmamiza sasiriyorum. Fikstür acisindan toparlanacak durumdayiz ama bu saatden sonra hicbir hesap yapmiyorum.

Senelerdir kendim top oynadim Berlin'in cesitli kulüplerinde ve kendimi bildim bileli futbolu takip eden biriyim: Futbolda en uyuz oldugum seylerden biri cogu hakemlerin mac esnasinda olan ikili mücadelelerde verdigi kararlardan dolayi kendilerinin hicbir sekilde futbol oynamis olmamasi. Ikinci ligde VAR olmamasi bizim sanssizligimiz diyelim. VAR olsa her iki kirmizi kartimizin iptal olma ihtimali oldugunu düsünüyorum. Keramcan'in müdahelesi tamamen topa yönelik, ha tamam ayagi inerken rakibe carpiyor maalesef ama hicbir sekilde kasitli bir faul degil. Hadi VAR yok, bu pozisyondaki kirmizi karti anladik. Ama Kubilay'a verilen karar skandal. Rakip oyuncuya iki üc metre uzakliktan sirtini dönerek zipliyor topu engellemek icin. Sirti dönük vaziyette rakip oyuncuya carpiyor kalcasiyla. Baska birsey yok. Giresun oyuncusunun bacagi kopmus gibi anirmasini bir es gecelim ama, ne orta hakemin, ne yan hakemin, nede dördüncü hakemin pozisyonu oldugu sekilde nitelendirmemesi skandal.

Benim sahsen hocaya yönelik tek elestirim degisiklikleri sürekli gec yapmasi. Yönetime elestirim bir düzgün forvet transferi yapamamalari. Hadi Tomane hayal kirikligi cikti, ama devre arasi bu durum cözülmesi gerekiyordu. Yapilmadi ve simdi kahrini cekiyoruz.

Sonumuz hayir olsun, insallah kalan fikstürümüzün kolayligi gösterir kendini skorlarda.

55.hakan

Performans ve diğer konuları geçiyorum hakemlerin kararları bize karşı normal değil..

eprianu

Başkan Yüksel Yıldırım açıklamış; en yüksek Nadir'e en düşük de Kubilay'a ceza verilecekmiş. Kesinlikle doğru hamle.

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: eprianu - 23 Mart 2021, 00:49:35Başkan Yüksel Yıldırım açıklamış; en yüksek Nadir'e en düşük de Kubilay'a ceza verilecekmiş. Kesinlikle doğru hamle.

İlginç olan Kubilay'ın hareketi kırmızı kart değil dedi. Madem kırmızı kart değil niye ceza veriyorsun. Pek mantıklı gelmedi bana.

Sadece Samsunspor

Oraya Samsunspor yöneticiliği yapan ya da stada maçı izlemeye gelen hiçkimse Samsunspor'a orada Giresunlular bağırırken birisi de kalkıp 'susun lan,. burası Samsun haddinizi bilin' diyemiyor. Maçın oynandığı anda kulübeden hocam el kol hareketiyle tribüne, 'ne bağırıyorsunuz' diye laf söylüyor.  Yani o kadar kötü niyetli ki dördüncü hakem; ne maçın triosu hakemlerine ne de rakip takım kulübesine veya oyuncularına söylenmiş kötü bir söz var.ortada  Tribüne söylendi diye hemen dördüncü hakem orta hakemine iletiyor ve hocamız kırmızı kart görüyor. Zaten Ertuğrul hocamda mimlendi. Hocamız ne yapsa hakemler hemen kart gösteriyor".

Yuksel Yildirim in aciklamasi bu.

eprianu

Tesislerin bulunduğu bölgenin belediyeye değil de Gençlik ve Spor Bakanlığı'na ait olduğuna dair bir duyum aldım. Bu haberi ileten kişi tarafların yani Mustafa Demir ve Yüksel Yıldırım'ın bu gerçekten habersiz olarak boşa pazarlık yaptğını söyledi. Eğer öyleyse yakında işin aslı ortaya çıkacaktır.

celebi

Alıntı yapılan: eprianu - 23 Mart 2021, 00:49:35Başkan Yüksel Yıldırım açıklamış; en yüksek Nadir'e en düşük de Kubilay'a ceza verilecekmiş. Kesinlikle doğru hamle.

ben şahsen ceza beklemiyordum. vermezler diyordum

Stoper

Başkan yine konuşuyor, yine malzeme veriyor.

Şampiyon olacağız tüm Türkiye görecek diyor ya, bi durun gözünü seveyim. Ligde ki hedef maçları, kendi evinde Adana Demirspor ve Giresun'a yenilmişsin. Sessiz sakin gidelim yürüyelim işte. Fikstür avantajımız var kabul, rakiplerin bir biriyle maçları da var, Altay dışında hepsinin fikstürü zor, Giresun'un kalan maçlara bakınca, lider dahi olabiliriz evet, ama ne lüzum var böyle açıklamalara.

Puanlar peş peşe, zannedersin 10 puan fark attın. Hâlâ bla bla.

Ben de inanıyorum şampiyon olacağımıza ama böyle açıklamaların yıkımı büyük olur camiada ve şehirde!

Sadece Samsunspor

8- YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü'nün 20.03.2021 tarihinde oynanan YILPORT SAMSUNSPOR-GZT GİRESUNSPOR TFF 1. Lig müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketleri" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 9/2 ve 9/3 maddeleri uyarınca PFDK'ya sevkine,

YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü idarecisi SERVET TUZCU'nun aynı müsabakadaki "hakareti" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 41. maddesi uyarınca 23.03.2021 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine, 

YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü teknik sorumlusu ERTUĞRUL SAĞLAM'ın aynı müsabakadaki "hakareti" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 41. maddesi uyarınca 21.03.2021 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,

YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü futbolcusu KEREM CAN AKYÜZ'ün aynı müsabakadaki "kural dışı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 43. maddesi uyarınca 21.03.2021 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,

YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü futbolcusu İLYAS KUBİLAY YAVUZ'un aynı müsabakadaki "kural dışı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 43. maddesi uyarınca 21.03.2021 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Malesef hepsi tedbirli olarak sevk edilmis baya ceza alirlar

ercan0655

Alıştık 4 er maçta bu hafta verirler 😡🤬🤬🤬

Sadece Samsunspor

Bir oyuncumuz da covid cikmis.